قیمت دامنه

خانه » دومین » قیمت دامنه

قیمت دامنه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00008.html
گوگل
سه شنبه, ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۲۹

گوگل پیکسل 4 از سیستم تشخیص چهره بهره خواهد برد

گوگل

گوگل در پست و ویدئویی - قیمت دامنه - در یوتیوب - قیمت دامنه - از این موضوع خبر داد که پیکسل‌های جدید به‌جای استفاده از حسگر اثرانگشت، از تکنولوژی تشخیص چهره استفاده خواهند کرد. ظاهرا این غول فناوری نمی‌تواند تا زمان معرفی پیکسل‌های - قیمت دامنه - جدید از انتشار - قیمت دامنه - اطلاعاتی - قیمت دامنه - درباره‌ی ویژگی‌های آن‌ها خودداری کند. گوگل همچنین از این موضوع نیز پرده برداشته است که پیکسل ۴ از قابلیتی به‌نام Motion Sense بهره خواهد برد. در این ویژگی، چیپستی به‌نام تراشه پروژه‌ی سالی (Project Soli chip) به‌کار رفته است که از رادار برای تشخیص ژست‌های حرکتی دست استفاده - قیمت دامنه - می‌کند.

افزودن این قابلیت (حداقل فعلا روی کاغذ) به پیکسل ۴، این گوشی را به رقیبی برای آیفون‌های جدید تبدیل - قیمت دامنه - می‌کند. همچنین، استفاده‌کردن از این نوع روش در بازکردن قفل گوشی بسیار راحت‌تر از استفاده‌کردن از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر است. گوگل با استفاده از این تکنولوژی ریسک بیشتری به جان خریده است؛ چراکه این تکنولوژی در مقایسه با FaceID به‌کاررفته در آیفون باید عملکرد بهتر یا - قیمت دامنه - برابری داشته باشد تا گوگل را دچار مشکل نکند. اکثر تلاش‌هایی که سایر سازند‌ه‌گان تلفن‌های هوشمند درزمینه‌ی تشخیص چهره کرده‌اند، با دوربین سلفی دستگاه انجام - قیمت دامنه - شده است و هیچ‌گاه به‌اندازه‌ی حسگرهای اختصاصی‌ همانند FaceID امن و کارا نبوده‌اند.

در‌حال‌حاضر، FaceID فقط از زاویه‌ی مقابل می‌تواند چهره‌ی کاربر را تشخیص دهد؛ اما اپل در آیپد پرو به این مشکل غلبه کرده است. پس احتمالا در آینده‌ای نزدیک و در - قیمت دامنه - آیفون‌های ۲۰۱۹، این سازگاری در FaceID را شاهد هستیم. همچنین، گوگل تأیید کرده است پیکسل ۴ می‌تواند از هر - قیمت دامنه - زاویه‌ای حتی از سمت پایین چهره را تشخیص - قیمت دامنه - دهد و حتی با این - قیمت دامنه - روش امکان احراز هویت و پرداخت‌ها نیز وجود دارد. همانند اپل، گوگل نیز بیان کرده است داده‌های امنیتی - قیمت دامنه - مربوط به تشخیص چهره‌ی افراد در تراشه‌ای در داخل دستگاه ذخیره می‌شود و به‌هیچ‌عنوان با سایر سرویس‌های گوگل به‌اشتراگ گذاشته نمی‌شود.

قیمت دامنه

پیکسل ۴ برای تشخیص چهره از چند حسگر شامل - قیمت دامنه - عمق‌سنج و - قیمت دامنه - فروسرخ و RGB استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، سیستم تشخیص چهره‌ی گوگل تقریبا می‌تواند در هر شرایطی چهره را با موفقیت شناسایی کند. افزون‌براین، گوگل از تحقیقات میدانی در این زمینه بهره برده است تا مطمئن شود حالات مختلف چهره‌ی فرد و شرایط مختلف نوری خللی در - قیمت دامنه - امر شناسایی چهره وارد نمی‌کنند. با توجه به تصاویر - قیمت دامنه - منتشرشده متوجه حضور دوربین - قیمت دامنه - سلفی در دستگاه هستیم. پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال هر دو از حسگر سلفی بسیار عریض استفاده می‌کردند تا بتوان سطح وسیع‌تر یا افراد بیشتری را در کادر تصویر جا داد؛ اما - قیمت دامنه - گوگل از این استراتژی فاصله گرفته است؛ چون پیکسل 3a، - قیمت دامنه - تنها از یک دوربین با زاویه دید بازتر در مقایسه با حسگر اصلی پیکسل 3 استفاده می‌کند. پس احتمالا ادامه‌ی - قیمت دامنه - این روند در پیکسل ۴ شاهد هستیم.

گوگل درادامه ویدئو منتشرشده در یوتیوب افزود:

پیکسل ۴ در حال آماده‌سازی و ساخت است. این‌بار با تکنولوژی‌ جدیدی مواجه هستیم که با پیکسل جدید همراه خواهد بود. با این تکنولوژی دو قابلیت جدید با نام‌های Motion Sense و Face Unlock به شما کمک خواهند کرد تا بدون لمس‌کردن صفحه‌نمایش کارهای خود را انجام دهید.

از متن منتشرشده‌ی گوگل نمی‌توان به جزئیات - قیمت دامنه - زیادی درباره‌ی قابلیت Motion Sense پی‌برد. براساس شایعات اخیر، این قابلیت به پروژه‌ی سالی مربوط می‌شود. در این سیستم، از راداری استفاده می‌شود که حتی حرکات ریز انگشتان و دست را شناسایی می‌کند. برای مثال، می‌توان به مالش انگشت اشاره به انگشت شست اشاره کرد که حرکات دست روی ساعت هوشمند را شبیه‌سازی - قیمت دامنه - می‌کند. همچنین، کدهایی در نسخه‌ی جدید اندروید مشاهده شده‌اند که حداقل گمان می‌رود به تنظیمات محتوای مدیا و صوت و تصویر مربوط باشد.

در وبلاگ گوگل درباره‌ی این موضوع - قیمت دامنه - چنین آمده است:

پیکسل ۴ اولین تلفن‌همراه‌ با پروژه‌ی سالی خواهد بود که به‌همراه قابلیت جدید Motion Sense، به شما اجازه می‌دهد فقط با - قیمت دامنه - حرکت دست آهنگ را تغییر دهید و آلارم گوشی را بی‌صدا کنید و وقتی گوشی زنگ می‌خورد، آن را بی‌صدا کنید. این قابلیت‌ها تنها برای - قیمت دامنه - شروع کار است و با گذشت زمان، هرچه گوشی‌های پیکسل بهتر شوند، این قابلیت نیز همراه‌با آن‌ها تکامل و رشد خواهد یافت.

همچنین هنگامی که دست خود را به‌سمت گوشی دراز کنید، به‌محض اینکه سالی دست شما را تشخیص دهد، سیستم تشخیص چهره را روشن می‌کند و وقتی گوشی را مقابل خود قرار می‌دهید، از قبل خود را آماده کرده است. در سال ۲۰۱۵، قرار بود پروژه‌ی سالی در ساعت‌های هوشمند و اسپیکرها به‌کار برده شود؛ اما گویا در قالب استفاده‌ی تجاری قرار است اولین‌بار در پرچم‌داران جدید گوگل خود را نشان دهد. در توییت‌های اخیر منتشر‌شده در‌باره‌ی پیکسل ۴، این موضوع را شاهد بودیم که هیچ حسگر اثرانگشتی در پشت دستگاه وجود نداشت. ضمن - قیمت دامنه - اینکه در توییت‌های بعدی، گوشی بدون هیچ بریدگی یا ناچ بود و درعوض حاشیه‌ی زیادی در بالای دستگاه وجود داشت و در - قیمت دامنه - این حاشیه، حفره‌های زیاد و بزرگی را مشاهده کردیم. وجود این حفره‌ها تقریبا ما را مطمئن کرد که با پروژه‌ی سالی و سیستم تشخیص چهره رو‌به‌رو هستیم. 

رونمایی این - قیمت دامنه - قابلیت‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که تنها کمتر از یک هفته تا معرفی کهکشانی جدید سامسونگ، یعنی گلکسی نوت ۱۰، باقی مانده است. شاید رونمایی این قابلیت‌ها این سؤال را در ذهن خریداران احتمالی نوت ۱۰ به‌وجود آورد که آیا ارزش دارد تا زمان رونمایی پیکسل جدید صبر کنیم یا خیر. درنهایت، گمان می‌رود پیکسل ۴ - قیمت دامنه - در ماه اکتبر رونمایی شود.