قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل

خانه » دومین » قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل

قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اردبیل تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 11899.html
بر اساس یک گزارش جدید، برای شارژ سریع آیفون‌ ۱۰ باید آداپتور و کابل مبدل مناسب خریداری کنید که از طریق فروشگاه اپل در دسترس است.
شنبه, ۲۵ شهریور ۹۶ ساعت ۲۰:۱۵

شارژ سریع آیفون 10 به آداپتور و کابل مناسب وابسته است

بر اساس یک گزارش جدید، برای شارژ سریع آیفون‌ ۱۰ باید آداپتور و کابل مبدل مناسب خریداری کنید که از طریق فروشگاه اپل در دسترس است.

شرکت اپل در رویداد خبری خود در روز سه‌شنبه (۲۱ شهریورماه) از گوشی پرچم‌دار جدید آیفون ۱۰ (iPhone X) به همراه دو گوشی ارزان‌قیمت‌تر آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رونمایی کرد. در میان قابلیت‌هایی که آیفون‌های امسال اپل به آن‌ها مجهز شده‌اند، حذف حاشیه‌های نمایشگر آیفون ۱۰، تغییر جنس پنل پشتی آیفون‌های جدید از جمله آیفون ۱۰ و آیفون ۸ به شیشه به دلیل پشتیبانی از قابلیت شارژ بی‌سیم و امکان شارژ سریع آیفون‌های جدید بیشتر از - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - سایر ویژگی‌ها جلب توجه می‌کنند.

بااین‌حال، به نظر می‌رسد برای شارژ سریع آیفون‌های جدید اپل به کابل و آداپتور مناسب - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - احتیاج - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - خواهید داشت که باید - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - آن‌ها را به‌صورت جداگانه برای آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۱۰ خریداری کنید. اپل مدعی است که باتری آیفون ۱۰ می‌تواند در مدت نیم ساعت با آداپتور و کابل - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - مناسب، تا ۵۰ درصد شارژ شود.

اپل به وب‌سایت CNET اعلام کرده است که - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - قابلیت شارژ سریع آیفون‌های جدید اپل به یک آداپتور با اتصال یواس‌بی نوع سی و مبدل آن به لایتنینگ وابسته - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - خواهد بود. اگر به فروشگاه آنلاین اپل مراجعه کنید، قیمت آداپتور مناسب و کابل مبدل به شرح زیر است:

  • آداپتور پاور یواس‌بی نوع سی ۲۹ واتی: ۴۹ دلار
  • آداپتور پاور یواس‌بی نوع سی ۶۱ واتی: ۶۹ دلار
  • آداپتور پاور یواس‌بی نوع سی ۸۷ واتی: ۷۹ دلار
  • کابل مبدل یواس‌بی نوع سی به لایتنینگ با یک متر طول: ۲۵ دلار
  •  کابل مبدل یواس‌بی نوع سی به لایتنینگ با دو متر طول: ۳۵ دلار

وب‌سایت CNET همچنین مدعی است که مدل‌های موجود پدهای شارژ بی‌سیم برند Mophie و Belkin نیز یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای شارژ سریع ۷.۵ واتی، دریافت خواهند کرد تا شارژ سریع آیفون‌های جدید اپل امکان‌پذیر شود.

اپل، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را به‌عنوان جایگزین آیفون‌های ۲۰۱۶ از تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) به بازار عرضه خواهد کرد. همان‌طور که گفته شد، جنس بدنه آیفون‌های جدید به شیشه تغییر پیدا کرده و فریم گوشی از جنس فلز است. بااین‌حال، آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس از همان زبان طراحی آیفون‌های قبل استفاده می‌کند. کوپرتینویی‌ها، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را به ترتیب با قیمت پایه ۶۹۹ و ۷۹۹ دلار عرضه خواهند کرد؛ این قیمت برای مدل پایه آیفون‌های جدید با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای خریداری مدل‌های رده‌بالای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس با ۲۵۶ گیگابایت حافظه، باید به ترتیب ۸۴۹ و ۹۴۹ دلار هزینه کنید.

آیفون ۱۰، دیگر عضو سری آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل است که از طراحی بدون لبه استفاده می‌کند - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - و همچنین مانند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس، با پشتیبانی از فناوری شارژ بی‌سیم و قابلیت شارژ - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - سریع روانه بازار خواهد شد. رزولوشن نمایشگر در این مدل نسبت به آیفون ۸ پلاس افزایش یافته و به ۱۱۲۵ در ۲۴۳۶ پیکسل رسیده است. اپل، آیفون ۱۰ - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - (iPhone X) را با قیمت پایه ۹۹۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی عرضه خواهد کرد و مدل رده‌بالای این گوشی با ۲۵۶ گیگابایت - قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل - حافظه، ۱۱۴۹ دلار قیمت‌گذاری شده است. این مدل از ۳ نوامبر (۱۲ آبان‌ماه) به فروش می‌رسد.

قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل

 

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR مراجعه کنید.

منبع pocketnow

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  قیمت دامین بین المللی ارزان اردبیل   -   خرید دامین بین المللی ارزان اردبیل   -   دامنه با تخفیف اردبیل   -   ثبت دامنه با تخفیف اردبیل   -   تمدید دامنه با تخفیف اردبیل   -   قیمت دامنه با تخفیف اردبیل   -   خرید دامنه با تخفیف اردبیل   -   دومین با تخفیف اردبیل   -   ثبت دومین با تخفیف اردبیل   -   تمدید دومین با تخفیف اردبیل   -   قیمت دومین با تخفیف اردبیل   -   خرید دومین با تخفیف اردبیل   -   دامین با تخفیف اردبیل   -   ثبت دامین با تخفیف اردبیل   -   تمدید دامین با تخفیف اردبیل   -   قیمت دامین با تخفیف اردبیل   -   خرید دامین با تخفیف اردبیل   -   دامنه آی آر با تخفیف اردبیل   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف اردبیل   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف اردبیل   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف اردبیل   -   دومین آی آر با تخفیف اردبیل   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف اردبیل   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف اردبیل   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف اردبیل   -   خرید دومین آی آر با تخفیف اردبیل   -   دامین آی آر با تخفیف اردبیل   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف اردبیل   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف اردبیل   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف اردبیل   -   خرید دامین آی آر با تخفیف اردبیل   -   دامنه ir با تخفیف اردبیل   -   ثبت دامنه ir با تخفیف اردبیل   -   تمدید دامنه ir با تخفیف اردبیل   -   قیمت دامنه ir با تخفیف اردبیل   -   خرید دامنه ir با تخفیف اردبیل   -   دومین ir با تخفیف اردبیل   -   ثبت دومین ir با تخفیف اردبیل   -   تمدید دومین ir با تخفیف اردبیل   -   قیمت دومین ir با تخفیف اردبیل   -  آخرين صفحه