قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

خانه » دومین » قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03874.html
ممکن است در آینده خودِ دوربین‌ها بتوانند تصاویر را برای زیباکردن دست‌کاری کنند. در این مطلب، نمایشی کوتاه از این فناوری می‌بینیم.
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۸:۰۶

دوربین‌های آینده خودشان تصاویر را روتوش می‌کنند

ممکن است در آینده خودِ دوربین‌ها بتوانند تصاویر را برای زیباکردن دست‌کاری کنند. در این مطلب، نمایشی کوتاه از این فناوری می‌بینیم.

امروزه، اکثر افراد فتوشاپ را ابزاری فوق‌العاده برای روتوش تصاویر می‌دانند. باوجوداین، ممکن است در آینده دوربین‌های حرفه‌ای بتوانند زیباسازی بلادرنگ تصویر (Real-Time) را خودشان انجام دهند.

در ویدئوی زیر، نمایشی از این فناوری - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - را شاهد - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - هستیم. - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - در - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - این فیلم سی‌ثانیه‌ای، فردی را در کادری با - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - تنظیمات Retouch برای چشم و گونه می‌بینیم که با استفاده از این فناوری، چانه‌ی خود را به‌مقدار زیادی کوچک می‌کند. سپس، برای نشان‌دادن توانایی این روتوش بلادرنگ، سر خود را تکان می‌دهد و به اطراف می‌چرخاند و در همه‌ی این حالات& تغییرات روی چهره‌اش باقی می‌مانند.

دانلود

این فیلم را جیسون ژانگ، بنیان‌گذار دوربین‌های Z CAM به‌اشتراک گذاشته و نوشته است:

بله، این، واقعیت مجازی جدید است.

دوربین E1 از Z CAM که محصول سال ۲۰۱۵ شن‌ژن چین است، در زمان عرضه به بازار، کوچک‌ترین دوربین 4K دنیا با قابلیت تعویض لنز میکروی چهارسوم بود.

همچنین، صفحه‌ی فیسبوک Z CAM هم در قسمت توضیحات این ویدیو چنین نوشته است:

ویژگی زیبایی چهره که در - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - دوربین تعبیه شده است. می‌خواهید این ویژگی را در Z CAM E2 ببینید؟

نظر شما درباره‌ی این فناوری چیست؟


اولين صفحه   -  قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه