قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان

خانه » دومین » قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 08599.html
به‌نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید وان‌پلاس با بریدگی در بالای نمایشگر، پنل پشتی شیشه‌ای و روش متفاوتی برای مالتی‌تسکینگ ارائه خواهد شد.
جمعه, ۱۸ اسفند ۹۶ ساعت ۱۶:۰۰

وان‌پلاس 6 با بریدگی نمایشگر و بدنه شیشه‌ای عرضه می‌شود

به‌نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید وان‌پلاس با بریدگی در بالای نمایشگر، پنل پشتی شیشه‌ای و روش متفاوتی برای مالتی‌تسکینگ ارائه خواهد شد.

شرکت وان‌پلاس در حال توسعه‌ی گوشی پرچم‌دار جدید خود با نام وان‌پلاس ۶ است و تصمیم دارد تا آن‌ را به عنوان جانشین وان‌پلاس ۵ و وان‌پلاس ۵‌تی ارائه دهد. - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - آن‌طور که پیدا است، در نسل جدید پرچم‌دار وان‌پلاس، مانند آیفون ۱۰، بریدگی باریکی در لبه‌ی بالای نمایشگر وجود خواهد داشت؛ ضمن اینکه پنل پشتی از جنس شیشه خواهد بود.

با توجه به اینکه وان‌پلاس ۶ هنوز معرفی نشده، ممکن است این پرسش برای - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - شما مطرح شود که چگونه این اطلاعات را در اختیار داریم؟ از اولین‌ مدل‌هایی که توسط شرکت وان‌پلاس عرضه شده است تا پرچم‌داران ۲۰۱۷ این شرکت، گوشی‌های وان‌پلاس شباهت‌ چشم‌گیری به محصولات اوپو دارند. - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - البته غیر از این نیز انتظار نمی‌رفت؛ هر دو شرکت وان‌پلاس و اوپو بخشی از BBK Electronics هستند و حتی دفتر آن‌ها در یک ساختمان واقع شده است. البته باید اشاره کرد که ویوو (Vivo) نیز در اختیار BBK Electronics قرار دارد و شباهت محصولات این شرکت به گوشی‌های اوپو تصادفی نیست!

شرکت اوپو به‌زودی از سری R15 رونمایی خواهد کرد و تا به‌حال، اطلاعات زیادی از این محصولات به‌دست آمده است. انتظار می‌رود پرچم‌دار نیمه‌ی اول - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - ۲۰۱۸ شرکت وان‌پلاس که - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - در حال‌حاضر با نام وان‌پلاس ۶ شناخته می‌شود، از نظر قابلیت‌ و طراحی مشابه با سری R15 گوشی‌های اوپو باشد.

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان

گوشی جدید اوپو R15 به نمایشگر ۶.۲۸ اینچی OLED با نسبت ابعاد ۱۹:۹ مجهز - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - شده است و طراحی مشابهی به آیفون ۱۰ دارد. - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - با این بریدگی، شرکت - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - سازنده می‌تواند حاشیه‌ی بالای صفحه‌نمایش را حذف کند و در نتیجه، فضای بیشتری در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. به همین جهت، قابل پیش‌بینی است که پرچم‌دار OnePlus 6 از نمایشگر مشابهی استفاده کند و حتی در بالای صفحه‌نمایش آن، بریدگی وجود داشته باشد. گوشی‌های جدید شرکت اوپو، به پنل پشتی از جنس شیشه مجهز خواهند شد و بعید نیست جانشین وان‌پلاس 5 فاقد پنل پشتی از - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - جنس فلز باشد؛ در پرچم‌داران ۲۰۱۷ شرکت وان‌پلاس، از پنل پشتی از جنس فلز استفاده شده است. 

به‌نظر می‌رسد شرکت اوپو موفق شده است تا روش جدیدی را برای مالتی‌تسکینگ در محصولات خود طراحی کند؛ فضای خالی در اطراف بریدگی بالای صفحه‌نمایش برای دسترسی به میان‌بر برنامه‌های مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - و حتی می‌تواند برای دسترسی به برنامه‌های در حال اجرا مورد استفاده قرار بگیرد. آنچه شرکت اوپو طراحی کرده است، شباهت زیادی به ایده ال‌جی برای استفاده - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - از صفحه‌نمایش ثانویه گوشی‌های ال‌جی وی ۱۰ و وی ۲۰ دارد؛ البته وی ۳۰ که اخیراً عرضه شده، فاقد این ویژگی است. به - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - همین جهت، می‌توان امیدوار بود که شرکت وان‌پلاس از روش جدید اوپو برای دسترسی به برنامه‌های در حال اجرا استفاده کند.

خاطرنشان می‌کنیم که سیستم‌عامل اندروید P از بریدگی در بالای صفحه‌نمایش - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - پشتیبانی می‌کند و هیچ بعید نیست پرچم‌دار جدید وان‌پلاس که در بالای صفحه‌نمایش خود بریدگی دارد، - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - به این نسخه از سیستم‌عامل اندروید گوگل مجهز شده باشد. با توجه به پشتیبانی اندروید P از بریدگی بالای نمایشگر، نمایش آیکون‌ها در نوار وضعیت (Status Bar) بسته به حالت بریدگی، تغییر پیدا می‌کند.

پرچم‌دار جدید وان‌پلاس احتمالاً در - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان - ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد و با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام عرضه می‌شود؛ این تراشه به عنوان پردازنده‌ی پرچم‌دار کوالکام برای سال جدید میلادی در ماه دسامبر معرفی شده بود.


اولين صفحه   -  قیمت دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   دامنه com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه com با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه com با تخفیف زاهدان   -   دومین com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین com با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین com با تخفیف زاهدان   -   دامین com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین com با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین com با تخفیف زاهدان   -   دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه چین با تخفیف زاهدان   -   دومین چین با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین چین با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین چین با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین چین با تخفیف زاهدان   -  آخرين صفحه