قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04549.html
با وجود انتشار گزارشی مبنی بر شنود تماس‌های دونالد ترامپ توسط جاسوسان روسیه و چین، رئیس‌جمهور آمریکا همچنان بر استفاده از آیفون‌های اپل اصرار می‌ورزد.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

پافشاری ترامپ بر استفاده از آیفون با وجود انتشار شایعاتی مبنی بر شنود تماس‌های او توسط روسیه و چین

با وجود انتشار گزارشی مبنی بر شنود تماس‌های دونالد ترامپ توسط جاسوسان روسیه و چین، رئیس‌جمهور آمریکا همچنان بر استفاده از آیفون‌های اپل اصرار می‌ورزد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده‌ی آمریکا، اخیراً در واکنش به ادعای دستیارانش مبنی بر شنود تماس‌های او توسط جاسوسان کشورهای روسیه و چین، گفته است که قصد ندارد آیفون‌های خود - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - را کنار بگذارد. 

به‌تازگی چند دستیار ترامپ در گفت‌و‌گو با وب‌سایت نیویورک تایمز این موضوع را رسانه‌ای کرده‌اند؛ آن‌ها در مصاحبه - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - با این وب‌سایت - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - گفته‌اند که این کار را به‌دلیل ناامید شدن از - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - تلاش برای متقاعد کردن رئیس‌جمهور ایالات متحده - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - برای توقف استفاده از - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - آیفون، انجام داده‌اند.

ترامپ، در مجموع سه دستگاه iPhone دارد که دولت آمریکا مجموعه‌ای از تغییرات خاص را در دو دستگاه آن‌ها اعمال کرده است و وی از آن‌ها برای توییت‌ کردن و برقراری تماس استفاده می‌کند؛ گوشی سوم، در حقیقت گوشی شخصی دونالد ترامپ است که او به‌ هیچ‌وجه راضی به کنار گذاشتن آن نمی‌شود، چرا که لیست مخاطبانش در آن قرار دارند. نیویورک تایمز در گزارشش مدعی شده است که آژانس‌های جاسوسی، تماس‌ها را وقتی که بین برج‌ها و کابل‌های مخابراتی در حال انتقال هستند، رهگیری می‌کنند.

دولت‌ها با در - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - نظر گرفتن احتمال رهگیری تماس‌های - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - تلفنی، همواره به مقامات خود گوشزد می‌کنند که برای برقراری تماس، از خط‌های ثابت امن بهره بگیرند. نیویورک تایمز در گزارشش گفته است که دونالد ترامپ نیز گاهی اوقات این کار را انجام می‌دهد، با این‌وجود وی همچنان برای تماس گرفتن با دوستان و متحدانش، از گوشی خود استفاده می‌کند.

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز

تایمز در این باره - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - می‌نویسد:

رئیس‌جمهور پرحرف ما که این روزها در اثر - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - فشارهای وارده از سوی مقامات، برای برقراری تماس‌هایش بیشتر - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - از قبل از خط ثابت کاخ سفید استفاده می‌کند، همچنان راضی نمی‌شود که آیفون‌های خود را کنار بگذارد.

البته دستیاران ترامپ گفته‌اند که - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - وی در تماس‌هایش، حرفی از اطلاعات محرمانه به میان نمی‌‌آورد و این یعنی نباید آن‌چنان در مورد این قضیه نگران بود. نیویورک تایمز مدعی شده است که سازمان - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - جاسوسی چین به‌منظور پیدا کردن شخص یا اشخاصی که تأثیرات مهمی روی تصمیم‌های ترامپ دارند، به شنود تماس‌های - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - وی پرداخته است تا آن‌ها را بشناسد و - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - کاری کند که به ترامپ، برای برقراری رابطه‌ی دوستانه با چین، مشورت دهند. در کنار این‌ها، نیویورک تایمز گفته است که فعلاً کسی هدف اصلی روسیه را از شنود تماس‌های ترامپ نمی‌داند.

واکنش چین به ادعای شنود مکالمات ترامپ

در این بین، واکنش چین به ادعای آمریکایی‌ها مبنی بر شنود تماس‌های تلفنی ترامپ، در نوع خود بسیار جالب بوده است. یکی از مقامات چینی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - در این رابطه می‌گوید:

اگر ترامپ از رهگیری‌شدن آیفون‌هایش نگران است، می‌تواند از گوشی‌های هواوی استفاده کند.

این مقام چینی در ادامه‌ی صحبت‌هایش، ادعای رسانه‌ی نیویورک تایمز را کذب محض خواند و مدعی شد که برخی از رسانه‌ها در آمریکا به‌دنبال آن هستند که جایزه‌ی بهترین فیلمنامه‌ی اسکار را برای نوشتن خبرهای دروغین، برنده شوند. 

دیدگاه شما در این زمینه چیست؟ آیا ادعاهای مطرح‌شده توسط وب‌سایت نیویورک تایمز را باور می‌کنید؟ نظرات خود را با - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز - دیگر کاربران زومیت در میان بگذارید.


اولين صفحه   -  قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه