قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

خانه » دومین » قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01849.html
استونی مشغول ساخت الگوریتم قضاوت مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند تاحدزیادی از پرونده‌های عقب‌افتاده‌ی دادگاه‌های این کشور بکاهد.
سه شنبه, ۱۳ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۳۰

استونی می‌خواهد از قاضی هوش مصنوعی در دادگاه‌های خود استفاده کند

استونی مشغول ساخت الگوریتم قضاوت مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند تاحدزیادی از پرونده‌های عقب‌افتاده‌ی دادگاه‌های این کشور بکاهد.

دولت معمولا جای مناسبی برای به‌کارگیری نوآوری‌های حوزه‌ی فناوری اطلاعات یا فناوری‌های جدید دیگر، مانند هوش مصنوعی نیست. بااین‌حال، اوت ولزبرگ اینطور فکر نمی‌کند. ولزبرگ ۲۸ ساله، بالاترین مقام حوزه‌ی فناوری اطلاعات استونی می‌خواهد این کشور کوچک حوزه‌ی دریای بالتیک از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - برای خدمات‌رسانی به ۱.۳ میلیون شهروند خود استفاده کند.  

ولزبرگ پایان‌نامه‌ی دکترای خود را در دانشگاه اومئو سوئد درباره‌ی استفاده از اینترنت اشیاء (IoT) و داده‌های حسگری در خدمات دولتی نوشته است. وی می‌گوید:

می‌خواهیم دولت تاحدممکن به - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - این فناوری‌های نوین - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - تکیه داشته باشد.

دولت استونی تابستان سال گذشته ولزبرگ را استخدام کرد تا پروژه‌ی جدید هوش مصنوعی را در وزارتخانه‌های مختلف این کشور راه‌اندازی کند.

ولزبرگ از اهمیت به‌کارگیری هوش مصنوعی به‌خوبی آگاه - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - است. او دراین‌باره می‌گوید:

برخی نگران‌ این موضوع هستند که کاهش شمار کارکنان موجب افت کیفیت خدمات شود؛ اما هوش مصنوعی به ما کمک خواهد کرد.

حدود ۲۲ درصد از مردم کشور استونی برای دولت کار می‌کنند. این میزان با میانگین کشورهای اروپایی برابر است؛ اما از ایالات متحده‌ی آمریکا بیشتر است. قبل از استخدام ولزبرگ، سیم سیکوت، مدیر ارشد فناوری اطلاعات استونی بود که از سال ۲۰۱۷، آزمایش چندین پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی در سازمان‌های دولتی را شروع کرد. ولزبرگ می‌گوید استونی از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای ۱۳ سازمان مختلف استفاده کرده - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - که در آن، الگوریتم‌ها جایگزین کارمندان دولت شدند.

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

اوت ولزبرگ، بالاترین مقام حوزه‌ی فناوری اطلاعات استونی، می‌خواهد این کشور از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای خدمات‌رسانی به - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ۱.۳ میلیون شهروند خود استفاده کند

به‌عنوان مثال، - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ازآنجاکه کشاورزان استونیایی از یارانه‌های دولتی بهره‌مند می‌شوند، بازرسان - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - دولتی وظیفه‌‌ی بازرسی از مزارع علوفه را انجام نمی‌دهند؛ بلکه تصاویر ماهواره‌ای آژانس فضایی اروپا که - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - هر هفته از ماه‌های مِی (اردیبهشت) تا اکتبر (مهر) ثبت می‌شوند، به الگوریتم یادگیری عمیقی خورانده می‌شوند که در رصدخانه‌ی تارتو استونی توسعه پیدا کرده‌اند. درنهایت، تصاویر ماهواره‌ای با نقشه‌ی مزارع مقایسه می‌شود تا با تأیید برداشت علوفه، کشاورزان از یارانه‌های دولتی برخوردار شوند.

الگوریتم تمامی پیکسل‌های هر تصویر را بررسی می‌کند تا از برداشت محصولات مطمئن شود. چرای دام‌ها یا برداشت جزئی نیز به‌وسیله‌ی پردازش تصاویر مشخص می‌شود که در این مواقع، به حضور بازرس روی زمین‌های کشاورزی نیاز است. درهمین‌حال، دو هفته قبل از آخرین مهلت برداشت علوفه، سیستم خودکار ازطریق پیام یا ایمیل به کشاورزان اطلاع‌رسانی می‌کند که شامل لینکی به تصاویر ماهواره‌ای زمین‌هایشان است.

استونی در ۱۳ سازمان هوش مصنوعی را جایگزین کارمندان دولت کرده است

به‌گفته ولزبرگ، این سیستم در سال اول به‌کارگیری خود موجب صرفه‌جویی ۶۵۵,۰۰۰ یورویی شده است؛ زیرا بازرسان از محل‌های کمتری بازدید کردند و درعوض، تمرکز خود را روی سایر اقدامات قانونی گذاشتند.  

در کاربردی دیگری، رزومه‌ی کارگران معلق از کار و اخراجی به سیستم یادگیری ماشین داده می‌شوند تا مهارت‌های آن‌ها را با نیازهای کارفرمایان - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - تطبیق دهد. حدود ۷۲ درصد از کارکنانی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - که ازطریق این سیستم شغل جدید پیدا کردند، اکنون پس از ۶ ماه هنوز بر سر شغل خود هستند. قبلا سیستم‌های کامپیوتری - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - وظیفه‌ی تطبیق این اطلاعات را برعهده داشتند که بازدهی آن ۵۸ درصدی بود.

شایان ذکر است کودکانی که در استونی متولد می‌شوند، هنگام - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - تولد به‌صورت خودکار در مدارس محلی ثبت‌نام می‌شوند. بدین‌ترتیب، دیگر - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - نیازی نیست والدین برای قراردادن فرزندان خود در فهرست انتظار نام‌نویسی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - یا خود به مدیران مدارس مراجعه کنند. درواقع، اسناد بیمارستان‌ها به‌صورت خودکار با - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - مدارس محلی به‌اشتراک گذاشته می‌شود. بااین‌حال، این سیستم نیاز چندان مبرمی به هوش مصنوعی ندارد؛ ولی به‌خوبی نمایانگر گسترش خدمات خودکار است.

در جاه‌طلبانه‌ترین پروژه تا‌به‌امروز، وزارت دادگستری استونی ژوئیه‌ی سال گذشته (تیر۱۳۹۷) از ولزبرگ و همکارانش درخواست کرد الگوریتم قضاوت مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی کنند تا بتواند به پرونده‌ها و ادعاهای کوچک کمتر از - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ۷,۰۰۰ یورو رسیدگی و احکام لازم را صادر کند. مقام‌ها امیدوارند این سیستم بتواند با حل پرونده‌های عقب‌افتاده، از فشار کاری قاضیان و کارکنان دادگستری بکاهد.

این پروژه هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و احتمالا در ادامه‌ی سال جاری، به‌صورت - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - آزمایشی با تمرکز روی اختلافات قراردادی شروع‌به‌کار می‌کند. روی کاغذ، دو طرف پرونده و اسناد و اطلاعات مرتبط را بارگذاری می‌کنند و هوش مصنوعی تصمیم‌‌های - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - لازم را می‌گیرد که قضات دادگستری امکان تجدیدنظر در آن را خواهند داشت.

هنوز بسیاری از - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - جزئیات این پروژه مشخص نشدند. ولزبرگ می‌گوید - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - سیستم پس از بازخوردهای لازم وکلا و قضات اصلاح می‌شود. با تمام این‌ها، با وجود پروژه‌ی دولت استونی این اولین‌باری نیست که هوش مصنوعی و قانون باهم ترکیب می‌شود؛ هرچند - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ممکن است اولین‌باری باشد که الگوریتم قدرت تصمیم‌گیری دارد. در برخی از استان‌های آمریکا، الگوریتم‌های هوش مصنوعی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - برای صدور احکام مجازات بزهکاران استفاده شده‌اند. همچنین، اپلیکیشن هوش مصنوعی DoNotPay که اساسا وکیل هوش - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - مصنوعی است، در ۲۱ ماه اخیر، ۱۶۰,۰۰۰ قبض - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - جریمه‌ی مربوط‌به پارکینگ در لندن و نیویورک را به ارزش ۴ میلیون دلار باطل کرده است.

شرکت حقوقی Eesti Oigusbüroo در شهر تالین، پایتخت کشور استونی، کمک‌های حقوقی رایگانی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ازطریق چت‌بات فراهم می‌کند و اسناد قانونی ساده‌ای نیز به سازمان وصول مطالبات ارسال می‌کند. به‌گفته‌ی آرتور فئودوروف، مدیرعامل اجرایی این شرکت، برنامه‌ی شرکتش این است که تا پایان سال جاری، سرویس پشتیبانی حقوقی خود را برای تطبیق موکلان و وکلا در ورشو و لهستان و لس‌آنجلس گسترش دهد.

قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

اپلیکیشن هوش مصنوعی DoNotPay در ۲۱ ماه اخیر، ۱۶۰,۰۰۰ قبض جریمه‌ی مربوط‌به پارکینگ - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - در لندن و نیویورک را باطل کرده است

به‌کارگیری قاضی هوش مصنوعی ممکن است در استونی مؤثر باشد؛ زیرا ۱.۳ میلیون - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - نفر شهروند این کشور قبلا از کارت شناسایی ملی برخوردار شدند و از سرویس‌های آنلاینی مانند رأی‌گیری الکترونیکی و ثبت مالیات دیجیتالی استفاده می‌کنند. پایگاه‌های - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - داده‌ی دولتی نیز ازطریق سیستمی به‌نام X-road - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - با یکدیگر متصل هستند. این سیستم زیرساختی دیجیتالی است که برقراری ارتباط را تسهیل می‌کند. افزون‌براین، شهروندان استونی می‌توانند با واردشدن به پورتال‌ دولت دیجیتالی بررسی کنند چه کسانی به اطلاعات آن‌ها دسترسی داشته‌اند.  

سران استونی امیدوارند این سیستم از فشار کاری - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - دادگستری بکاهد

بااین‌حال، خدمات دولت دیجیتالی به‌خوبی مستندشده‌ی استونی بدون اشکال - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - نبوده است. کارشناسان قبلا در سال ۲۰۱۷، آسیب‌پذیری در سیستم کارت‌ شناسایی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - استونی را فاش کردند که باعث شرمساری مقام‌های دولتی شد. بعدها، این اشکال رفع شد و کارت‌های - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - شناسایی نیز جایگزین شدند؛ اما مسئولان می‌گویند این کشور از زمان دیجیتال‌سازی خدمات خود از اوایل دهه‌ی ۲۰۰۰ تاکنون، هیچ گزارشی از رخنه‌ی عمده یا سرقت اطلاعاتی دریافت نکرده‌اند. در سال ۲۰۱۶، بیش از - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - دوسوم بزرگ‌سالان کشور استونی فرم‌های دولتی را ازطریق اینترنت پر کردند که تقریبا دوبرابر میانگین کشورهای اروپایی است.

تانل تامت، استاد علوم کامپیوتر از دانشگاه فناوری تالین می‌گوید:

 اطلاعات واقعا خصوصی و محرمانه به‌غیر - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - از بانک‌ها و مخابرات، در دست دولت نیستند.

تامت - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - یکی از اعضای هئیت‌ هوش مصنوعی زیرنظر دولت استونی است که قرار است نتایج یافته‌های خود - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - را در - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - مِی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - (تیر) گزارش دهند که نتیجه‌ی آن، پیشنهاد ۳۵ پروژه‌ی جدید هوش مصنوعی برای سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

به‌گفته‌ی دیوید اینگستورم، متخصص دولت دیجیتالی از دانشگاه استنفورد، شهروندان استونی ممکن است امروز به دولت اعتماد کنند تا از اطلاعات دیجیتالی آن‌ها استفاده کند؛ اما اگر یکی از این سیستم‌های قضاوت جدید مبتنی بر هوش مصنوعی دچار نقص شود، این روند ممکن است تغییر کند.

در ایالات متحده‌ی آمریکا، سازمان‌هایی مانند سازمان تأمین اجتماعی از الگوریتم‌های هوش - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - مصنوعی و یادگیری ماشینی برای مرتب‌سازی و پردازش سریع استفاده می‌کنند. این درحالی‌ است که سازمان حفاظت از محیط‌زیست از هوش مصنوعی برای تشخیص شرکت‌های ناقض قوانین آلودگی‌های زیست‌محیطی بهره می‌برد. اینگستورم می‌گوید روند بهره‌گیری از این فناوری‌های نوین در دولت - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - فدرال به‌آرامی انجام می‌شود؛ زیرا پایگاه داده‌های هر سازمان متفاوت است و این - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - اطلاعات را به‌سادگی نمی‌توان - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - با سایر سازمان‌ها به‌اشتراک‌ بگذارند. به‌ادعای اینگستورم، آمریکا هنوز به آنجایی که باید، نرسیده است.

اینگستورم و گروهی از پژوهشگران دانشکده‌ی حقوق و علوم کامپیوتر دانشگاه استنفورد مشغول بررسی نحوه‌ی استفاده بهتر از هوش مصنوعی در سازمان‌های دولتی ایالات متحده‌ی آمریکا هستند. به‌زودی، آن‌ها نتایج یافته‌های خود را در کنفرانس اجرایی ایالات‌ متحده‌ی آمریکا گزارش خواهند کرد که سازمانی مستقل و مسئول بهبود فرایندهای اداری اجرایی سازمان‌های دولت فدرال است.

او تصور نمی‌کند قاضی هوش مصنوعی به این زودی‌ها وارد دادگاه‌های ایالات متحده‌ی آمریکا شود. در این کشور، هنوز سیستم کارت شناسایی ملی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - به‌کار گرفته نشده و بسیاری از آمریکایی‌ها اعتماد کافی به دولت ندارند. بااین‌حال، اینگستورم زمانی را پیش‌بینی می‌کند که دستیارهای قانونی مبتنی بر هوش مصنوعی ضابطه‌ها و ماده‌ها و پیشینه‌های لازم برای صدور احکام را دراختیار قضات قرار دهند.

او می‌گوید:

رویکرد مبتنی بر هوش مصنوعی انسجامی بیش از آنچه حالا داریم، فراهم می‌کند و شاید از تصمیمات انسانی هم دقیق‌تر - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - عمل کند.  

بااین‌حال، نیازی به گفتن نیست که هوش مصنوعی به‌اندازه‌ی برنامه‌ای که برایش نوشته می‌شود، کارآمد است. به‌عنوان مثال، الگوریتم‌های صدور احکام که در برخی استان‌های آمریکا به‌کار گرفته می‌شوند، به‌دلیل - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - اجحاف در حق سیاه‌پوستان به‌شدت با انتقاد روبه‌رو شده‌اند. بااین‌حال، مقام‌های کشور استونی ایده‌ی ربات هوش مصنوعی را می‌پسندند که اختلافات ساده را حل‌و‌فصل کند. روی کاغذ با حل پرونده‌های عقب‌افتاده، زمان بیشتری دراختیار وکلا و قضات قرار می‌دهد تا به مشکلات بزرگ‌تر رسیدگی کنند. همچنین، کرستی کالیولاید، رئیس‌جمهور استونی، در سخنرانی اخیرش در کنفرانس North Star AI از اهمیت هوش مصنوعی - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - برای دولت صحبت کرده بود.

او در بخشی از این سخنرانی گفت:

به‌کارگیری بیشتر هوش مصنوعی در دولت می‌تواند به ما کمک کند خود - قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - را وقف کاری کنیم که ماشین‌ها هرگز نمی‌توانند انجام دهند.


اولين صفحه   -  قیمت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامنه com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه com با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه com با تخفیف مشهد   -   دومین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین com با تخفیف مشهد   -   خرید دومین com با تخفیف مشهد   -   دامین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامنه چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   دومین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین چین با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه