قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04519.html
گزارش‌ها حاکی از آن است که یک تیم سه نفره به نام Obvious پس از ماه‌ها تلاش توانسته‌اند نقاشی کشیدن را به هوش مصنوعی تعلیم دهند و نتیجه را در حراجی به فروش برسانند.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

اثر هنری تولیدشده توسط هوش مصنوعی در حراجی به قیمت ۴۳۲,۵۰۰ دلار فروخته شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که یک تیم سه نفره به نام Obvious پس از ماه‌ها تلاش توانسته‌اند نقاشی کشیدن را به هوش مصنوعی تعلیم دهند و نتیجه را در حراجی به فروش برسانند.

روز پنج‌شنبه، یک نقاشی تولید شده توسط هوش مصنوعی در خانه‌ی حراج کریستی، واقع در نیویورک به قیمت ۴۳۲,۵۰۰ دلار به فروش رسید. این قیمت ۴۰ برابر قیمتی بود که انتظار می‌رفت این نقاشی به فروش رود.

نقاشی یادشده که در واقع نسخه‌ای چاپی و پرینت‌شده است «ادمون دو بلامی (Edmond de Belamy» نام دارد و رنگ‌های آبرنگی شکل آن که به لطف الگوریتم‌های یادگیری ماشین خلق شده‌اند، نقاشی عکاس اسپانیایی، فرسکو، از عیسی مسیح را در ذهن تدایی می‌کند؛ نقاشی مخدوشی که در بازسازی آن به قدری بد عمل شد که - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - دست‌مایه‌ی طنز قرار گرفت.

نقاشی کشیده شده به دست هوش مصنوعی یکی از ۱۱ نقاشی خلق شده با این فناوری است که همگی اعضای خانواده‌ی خیالی بلامی را به تصویر می‌کشند. امضایی پای تمامی این نقاشی‌ها وجود دارد - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - که - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - با یک فرمول ریاضی به وجود - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - آمده است و نشانگر الگوریتم استفاده شده در - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - آن نقاشی است.

در تعریف محصول به حراج گذاشته شده، از آن با عنوان اولین اثر هنری ساخته شده با هوش مصنوعی و نمادی از آینده یاد - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - شد.

قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

جدا از این موضوع که نقاشی مورد بحث کاملا توسط هوش مصنوعی آفرینش شده است، محصول فوق الذکر حقیقتا نتیجه‌ی ماه‌ها تلاش سه فرد در آپارتمانی در پاریس است که یکی از آن‌ها دانشجوی دکترای تخصصی یادگیری ماشین است.

قرارگیری این اثر هنری در کنار آثاری از - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - چاک کلوز و جف کونس در حراج کریستی از سویی باعث بهت و حیرت جامعه‌ی هنری شد و از سوی دیگر توجه کارشناسان حوزه‌ی هوش مصنوعی را به خود جلب کرد. آن‌ها تصور نمی‌کردند که یک الگوریتم بتواند به تنهایی خالق یک اثر هنری بشود؛ علی‌الخصوص که الگوریتم به کار رفته از - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - نوع GANs - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - و مربوط به سال ۲۰۱۴ است - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - و از انواع - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - نه چندان پیشرفته به حساب می‌آید.

مارک ریدل، استادیار مؤسسه‌ی فناوری جورجیا می‌گوید الگوریتم تنها ابزار به کار رفته - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - در خلق این اثر نیست. GANs از خود اختیاری ندارد. آن‌چه می‌بینیم نتیجه‌ی استفاده - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - از پارامترهای ریاضی در به‌کارگیری - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - قلم‌مو است. قلم‌مو جلوه‌هایی را به دست می‌دهد که در صورت عدم استفاده از آن دست‌نیافتنی هستند.

در واقع ریدل بر این مسئله تأکید دارد که اثر هنری مورد بحث توسط هوش مصنوعی خلق نشده، بلکه تولید شده است.

هوگو کاسل دوپقه، دانشجوی مقطع دکترای تخصصی یادگیری ماشین و یکی از سه نفری که تحت عنوان تیم Obvious روی این پروژه کار کرده‌اند، می‌گوید - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - رسانه‌ها در مورد این نقاشی اغراق کرده‌اند. این نقاشی به گفته‌ی او با هدف افزایش آگاهی عمومی نسبت به محدودیت‌های هوش مصنوعی تولید شده است. او تأکید می‌کند که الگوریتم‌ها نوعی ابزار هستند و به تنهایی خلاقیتی از خود ندارند. هوگو می‌گوید:

در حال حاضر مسئله‌ی جایگزینی افراد با الگوریتم‌ها موضوعیتی ندارد؛ در - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - خصوص آینده - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - باید مراقب بود؛ اما فعلا الگوریتم‌ها بیش از هرچیز دیگر یک ابزار به حساب می‌آیند.

در واقع ما قصد داشتیم یک مثال عینی از آن‌چه که این ابزارهای هوش مصنوعی قادر به انجام آن هستند نشان دهیم. امضای نقاشی با فرمول‌های ریاضی نیز راه جالبی برای انتقال این مفهوم به مخاطبین عام بود.

این که آن‌ها - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - تا چه اندازه در انتقال این مفهوم موفق بودند مشخص نیست. ریچارد لوید، مسئول نقاشی‌های حراج کریستی می‌گوید دلیل انتخاب اثر مذکور دقیقا این بوده است که انسان در خلق آن، هرچند اندک، دست داشته است.

قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

الگوریتم‌های GANs از داده‌های عظیمی که در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد یاد می‌گیرند و پس از یک دوره‌ی تعلیم و تمرین طولانی از دانش کسب شده برای تولید استفاده می‌کنند. بنابراین، - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - آن‌چه در اینجا اهمیت می‌یابد داده‌هایی است که - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - در اختیار GANs قرار می‌گیرد. گزینش صحیح داده‌های ورودی و بهینه‌سازی پارامترهای ریاضی به کار رفته می‌تواند در نهایت منتج به خروجی دقیق‌تری شود.

کاسل دوپقه می‌گوید:

ما مجبور بودیم داده‌ها را انتخاب و سپس سازماندهی کنیم. بعد از آن، چندین بار تعلیم را تکرار - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - می‌کردیم؛ یعنی نوع کار به این شکل است که شما باید دسته‌ای از - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - پارامترها را انتخاب کنید و نتایج را شخصا بررسی کنید. اگر نتایج مطلوب باشد و مورد پسندتان قرار بگیرد، - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - می‌توانید با تغییر جزئی پارامترها آن را بهبود ببخشید. ما - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - این کار - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - را بارها و بارها انجام دادیم.

آخرین نسخه‌ای که از الگوریتم‌ها به دست آمد، بهترین نسخه‌ای بود که تیم ما تحت عنوان Obvious به آن دست پیدا کرده بود و کاملا با اهداف تیم هم‌سو بود. به کمک این نسخه صدها نقاشی تولید شد که از آن بین ۱۱ مورد دست‌چین شد. ما با دقت تمام - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - تصاویری را انتخاب کردیم که بیشترین جذابیت را داشتند.

با توجه - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - به توضیحات فوق، باید گفت که مسئولیت خلق اثر به دوش انسان بوده است و اساسا الگوریتم‌ها بدون داده‌های گزینش شده‌ای که انسان در اختیار آن‌ها می‌گذارد خلاقیتی ندارند. در واقع هرچند خروجی کار حاصل همکاری ماشین و انسان است، در مقام قیاس، کفه‌ی ترازوی خلاقیت به سمت انسان سنگینی می‌کند.

بر اساس اظهارات ریدل، نقاشی فروخته شده، حاصل همکاری انسان و ابزار بوده است. ریدل می‌گوید او در تحقیقات خود مرزی بین انسان و ابزار قائل نیست و به عقیده‌ی - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - وی هرگز بشر به طور کامل از این چرخه خارج نخواهد شد.

نظر شما کاربر - قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - محترم زومیت چیست؟


اولين صفحه   -  قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه