قیمت دامنه دات کام شیراز

خانه » دومین » قیمت دامنه دات کام شیراز

قیمت دامنه دات کام شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04178.html
سگا مگا درایو که با نام جنسیس نیز شناخته می‌شود، کنسول بازی ژاپنی از شرکت سگا است که توانست خاطرات شیرینی را برای ما به ارمغان‌ آورد.
پنجشنبه, ۲۴ آبان ۹۷ ساعت ۲۲:۰۰

نوستالژی: سگا مگا درایو؛ کنسولی فراتر از خاطرات

سگا مگا درایو که با نام جنسیس نیز شناخته می‌شود، کنسول بازی ژاپنی از شرکت سگا است که توانست خاطرات شیرینی را برای ما به ارمغان‌ آورد.

لزوماً همه‌ی خاطرات شیرین نیستند؛ - قیمت دامنه دات کام شیراز - چه بسا که یادآوری برخی از آن‌ها دردها و ناراحتی‌های عمیق چندین ساله را دوباره به‌مانند آتش زیر خاکستر زنده کند و خواب و خوراکمان را بگیرد. با این حال، در لابه لای خاطرات خاک‌خورده همه‌ی ما، لحظه‌های شیرینی وجود دارد که یادآوری دوباره‌ی آن‌ها برای - قیمت دامنه دات کام شیراز - لحظه‌ای کوتاه ما را از زمانه‌ی کنونی دور - قیمت دامنه دات کام شیراز - می‌کند و شور و شوق کودکی را همچون آتشی در دل شعله‌ور می‌سازد.

برای هر نسلی جنس این - قیمت دامنه دات کام شیراز - خاطرات شیرین فرق دارد. برای نمونه‌ نسل‌هایی که دوران کودکیشان در دهه‌های ۳۰ - قیمت دامنه دات کام شیراز - و ۴۰ خورشیدی قرار داشته، عموماً با بازی‌های فیزیکیشان در کوچه و خیابان خاطره‌سازی کرده‌اند؛ این در حالی است که جنس خاطرات متولدین دهه‌های ۶۰ و ۷۰ خورشیدی از جنبه‌های بسیاری با نسل‌های پیشینشان تفاوت‌ دارد. کودکی این افراد - قیمت دامنه دات کام شیراز - در برهه‌ای قرار داشت که سبک زندگی دیجیتال نه به معنای - قیمت دامنه دات کام شیراز - امروزی؛ - قیمت دامنه دات کام شیراز - بلکه به شکل خفیف و نامحسوس در حال ورود - قیمت دامنه دات کام شیراز - به زندگی‌ها بود. پدیده‌ی نوظهورِ تلفن‌‌همراه یا همان موبایل کم‌کم در حال رشد و افزایش محبوبیتش در بین اقشار مختلف جامعه بود و کنسول‌های بازی به‌شدت در بین کودکان، نوجوانان و جوانان محبوب شده بودند.

در این برهه، اگرچه هنوز گل‌کوچک، وسطی، هفت‌سنگ، کارت‌بازی و... بخش عمده‌ی تفریحات کودکان را تشکیل می‌دادند؛ اما گزینه‌ی جدیدی با نام کنسول‌های بازی نیز به‌وجود آمده بود که به‌سبب سبک نو و بدیعِ خود، جذابیت زیادی برای قشر کنجکاو و تفریح‌جو جامعه داشتند.

پس از عرضه‌ی کنسول‌های نینتندو و آتاری که توجهات بسیاری را به‌سمت خود جلب کرده بودند، حال نوبت به ورود بازیگر سومی رسیده بود که قلب‌های ما را برای همیشه به تسخیر خود در آورد و به‌کلی ما را دلباخته‌ی خود سازد. این بازیگر که باز هم از دیار - قیمت دامنه دات کام شیراز - کنسول‌خیز ژاپن سربرآورده بود، سگا نام داشت - قیمت دامنه دات کام شیراز - و توانست با کنسول سگا مگا درایو نسل چهارم - قیمت دامنه دات کام شیراز - کنسول‌های بازی را به زیر سلطه‌ی خود درآورد.

معرفی

قیمت دامنه دات کام شیراز

سگا مگا درایو که با نام سگا جنسیس نیز - قیمت دامنه دات کام شیراز - در آمریکا شمالی شناخته می‌شد، کنسول بازی ۱۶ بیتی است - قیمت دامنه دات کام شیراز - که توسط شرکت ژاپنی سگا به تولید می‌رسید. مگا درایو چهارمین تلاش شرکت سگا در تولید کنسول‌های بازی بود که توانست به موفقیت چشمگیری نیز دست پیدا کند. این کنسول در سال ۱۹۸۸ با نام مگا درایو برای بازار ژاپن عرضه شد و پس از وقفه‌ی یک ساله با تغییر نام به سگا جنسیس، در دسترس کاربران آمریکا شمالی قرار گرفت. به‌دنبال موفقیت این دستگاه - قیمت دامنه دات کام شیراز - از حیث فروش، سال ۹۰ میلادی زمانی بود که سگا کنسول خود را به بازارهای اروپایی، برزیل و - قیمت دامنه دات کام شیراز - آسیایی وارد کرد. خوب است بدانید که مگا درایو در کره‌جنوبی توسط شرکت سامسونگ عرضه شد و با نام سوپر گیم‌بوی و بعدها سوپر علاءالدین بوی فعالیت خود را آغاز کرد.

روند ساخت و طراحی مگا درایو - قیمت دامنه دات کام شیراز - تحت نظارت هیدکی ساتو و میسامی ایشیکاوا صورت گرفت. تیم تحقیق و توسعه - قیمت دامنه دات کام شیراز - سگا برای طراحی کنسول خود از پردازنده‌ی موتورولا ۶۸۰۰۰ و کنترل‌کننده‌ی صوتی Zilog Z80 بهره گرفتند. در طول حیات این کنسول، بیش از ۹۰۰ بازی توسط سگا و - قیمت دامنه دات کام شیراز - بازی‌سازان شخص ثالث برای آن توسعه یافت. طبق سنت آن دوران، فایل بازی‌ها روی کارتریج قرار داشت و کاربران برای انجام بازی‌های موردعلاقه‌ی خود باید کارتریج موردنظرشان را درون محفظه‌ی مشخص‌شده قرار می‌دادند.

مشخصات سخت‌افزاری سگا مگا درایو
پردازنده Motorola 68000 با فرکانس کاری ۷.۶ مگاهرتز
حافظه‌ی رم۷۲ کیلوبایت
حافظه‌ی گرافیکی۶۴ کیلوبایت
پردازنده‌ی - قیمت دامنه دات کام شیراز - صوتی Yamaha YM2612 FM 

با وجود رقبایی چون نینتندو با کنسول سوپر فامیکام و NEC با پی‌سی انجین، مگا درایو نتوانست در سرزمین مادری خود به موفقیت چندانی دست پیدا کند؛ با این اوصاف، بازارهای آمریکا شمالی، برزیل و اروپا برگ برنده‌های سگا بودند. تنوع بالای بازی‌های آرکید و محبوبیت سری سونیک در کنار وجود چندین فرانچایز محبوب ورزشی، مگا درایو را به بهترین گزینه برای نوجوانان تبدیل می‌کرد.

عرضه‌ی کنسول SNES یا همان میکرو دو سال پس از مگا درایو در بازار ایالات متحده باعث شد تا رقابت شدیدی برای کسب سهم بیشتر بازار در بگیرد که به‌عقیده‌ی بسیاری از روزنامه‌نگارانِ آن زمان، این اتفاق زمینه‌ساز نخستین جنگ کنسولی شد. رقابت نینتندو و سگا باعث شد تا توجه به بازی‌های ویدیویی افزایش پیدا کند و رسانه‌های نوظهوری برای پوشش اخبار این حوزه شکل بگیرند.

افزایش - قیمت دامنه دات کام شیراز - محبوبیت کنسول‌های بازی باعث شد - قیمت دامنه دات کام شیراز - تا دولت‌ها برای نخستین‌بار کمیته‌هایی را برای بررسی موشکافانه تأثیر عناوین خشن در سلامت روانی گیمرها به کار گمارند. مخالفت با - قیمت دامنه دات کام شیراز - بازی‌های خشونت‌آمیزی چون Night Trap و مورتال کامبت باعث شد تا شعبه‌ی آمریکایی سگا، سیستم رتبه‌بندی جدیدی را برای بازی‌های خود در نظر بگیرد؛ این سیستم رتبه‌بندی را می‌توان زمینه‌ساز شکل‌گیری ESRB دانست که امروزه از آن برای تعیین میزان خشونت بازی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خوب است بدانید که در دهه‌های پیشین، عرضه‌ی کنسول‌های بازی در مناطق جغرافیایی مختلف مستقیماً توسط شرکت سازنده صورت نمی‌گرفت؛ بنابراین به‌غیر از بازار آمریکا شمالی و ژاپن، تقریباً اکثر مناطق دیگر از طریق شرکت‌های شخص‌ثالث به پلتفرم بازی مگا درایو دسترسی پیدا - قیمت دامنه دات کام شیراز - می‌کردند. افزون بر این، همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، نام کنسول موردبحث - قیمت دامنه دات کام شیراز - نیز در بعضی مناطق با نام اصلی متفاوت بود؛ به‌عنوان نمونه در حالی که ما سگا را با نام مگا درایو به یاد داریم؛ اما این کنسول در بازار ایالات متحده آمریکا تحت عنوان جنسیس به‌فروش می‌رسید. همین مسئله برای کشور برزیل نیز وجود داشت و اهالی این کشور به‌سبب عرضه‌ی کنسول مگا درایو توسط شرکتی با نام Tec Toy، کنسول سگا را با نام این شرکت شخص‌ثالث می‌شناختند.

از این جهت اندازه‌گیری دقیق - قیمت دامنه دات کام شیراز - فروش این کنسول بازی در سراسر جهان بسیار سخت است؛ اما طبق گفته‌ی - قیمت دامنه دات کام شیراز - شرکت سگا، آن‌ها ۳۰.۷۵ میلیون دستگاه از کنسول جنسیس را به‌صورت جهانی به‌فروش رسانده‌اند؛ با این حال آمار کلی با احتساب توزیع‌های مختلف این دستگاه بسیار بیشتر از این ارقام است.

سونیک؛ این جوجه‌تیغی دوست‌داشتنی

قیمت دامنه دات کام شیراز

در آن دوران رسم بر این بود - قیمت دامنه دات کام شیراز - که شرکت‌ها فرانچایز پرچمداری را برای معرفی کنسول خود در نظر بگیرند. در حالی که نینتندو به‌خوبی توانسته بود ماریو (قارچ‌خور) را در ذهن مخاطبان جای دهد؛ اما سگا به‌دنبال عنوانی در خور و شایسته برای کنسول مگا درایو بود. برای این منظور، طراحان چندین ایده را - قیمت دامنه دات کام شیراز - به روی کاغذ آوردند؛ ولی تنها یکی - قیمت دامنه دات کام شیراز - از آن‌ها مؤفق شد که - قیمت دامنه دات کام شیراز - نظر مدیران سگا را به خود جلب کند. هنرمندی - قیمت دامنه دات کام شیراز - با نام نائوتو اوهشیما توانست جوجه‌ تیغی‌ای آبی‌رنگ با کفش‌های قرمز را طراحی - قیمت دامنه دات کام شیراز - کند. در ابتدا این شخصیت Mr. Needlemouse نام داشت؛ اما بعدها - قیمت دامنه دات کام شیراز - نامش به سونیک تغییر پیدا کرد تا به یکی از پرفروش‌ترین فرانچایز‌های طول تاریخ تبدیل شود.

نخستین دموی فنی این بازی توسط فردی با نام یوجی ناکا درست شد؛ وی الگوریتمی را بدین منظور توسعه داد که در آن یک شخصیت روح‌مانند باید به‌سرعت روی - قیمت دامنه دات کام شیراز - منحنی‌ها حرکت می‌کرد. ایده‌ی حرکت سریع سونیک در حبابی شفاف اقبال دیگر اعضای تیم را در برداشت و باعث شد تا این ایده با موفقیت در - قیمت دامنه دات کام شیراز - بازی نهایی به‌کار گرفته شود.

برخلاف نظر مدیران آمریکایی سگا، سونیک توانست در آمریکا شمالی به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و خود را - قیمت دامنه دات کام شیراز - به‌عنوان معرف برند سگا مطرح سازد. عرضه‌ی - قیمت دامنه دات کام شیراز - کنسول مگا درایو به‌همراه بازی Sonic the Hedgehog به سگا کمک کرد تا ۶۵ درصد از سهم بازار را از آن خود کند و رقیب قدرتمندی چون نینتندو را در پشت‌سر خود قرار دهد.

 لوازم جانبی

قیمت دامنه دات کام شیراز

مگا درایو از حیث لوازم جانبی، تنوع قابل‌قبولی را در اختیار گیمرها قرار می‌داد. نسل نخست کنترلر مگا درایو تنها از ۳ دکمه‌ی اصلی، یک - قیمت دامنه دات کام شیراز - دکمه‌ی استارت - قیمت دامنه دات کام شیراز - و کلیدهای جهت‌نما برخوردار بود. با این حال، این شرکت ژاپنی در سال ۱۹۹۳ مدل جدیدی از کنترلر خود را عرضه کرد که سه دکمه‌ی دیگر نیز به تعداد دکمه‌های اصلی دسته می‌افزود. باتوجه به محبوبیت بازی‌های مبارزه‌ای چون Street Fighter II در آن زمان، کنترلر جدید مگا درایو گیمرها را - قیمت دامنه دات کام شیراز - به‌نحو بهتری در بازی یاری می‌کرد.

با این اوصاف، این پایان کار نبود و پس از گذشت اندک‌زمانی از معرفی نسل دوم کنترلر مگا درایو، سگا از نسل سوم این دسته با نام MK-1470 رونمایی کرد؛ این دسته علاوه بر شش دکمه‌ی اصلی، از دکمه‌ی تغییر وضعیت بهره می‌برد که بین حالت‌های عادی، توربو و آرام جا‌به‌جا می‌شد. بعدها مدلِ وایرلس این دسته نیز - قیمت دامنه دات کام شیراز - به بازار عرضه شد.

طبق سنت آن زمان، اسلحه‌های نوری محبوبیت بالایی بین گیمرها داشتند. سگا - قیمت دامنه دات کام شیراز - نیز با شناخت این موضوع، اسلحه‌ی نوری خود - قیمت دامنه دات کام شیراز - را با نام Menacer روانه‌ی بازار کرد؛ - قیمت دامنه دات کام شیراز - این اسلحه تنها با تعداد کمی از بازی‌ها سازگاری - قیمت دامنه دات کام شیراز - داشت و کاربر می‌توانست با نشانه‌گیری آن به‌سمت صفحه‌ی تلویزیون، سوژه موردنظر را در تیررس خود قرار دهد. افزون بر این مدل، شرکت‌های شخص ثالث نیز اقدام به عرضه‌ی اسلحه‌های نوری خود کردند - قیمت دامنه دات کام شیراز - که از شاخص‌ترینِ آن‌ها می‌توان به کونامی و شرکت آمریکایی American Laser Games اشاره کرد. 

از دیگر لوازم جانبی مگا درایو می‌توان به ماوس و BetterUP (چوب بیسبال) اشاره کرد که با استقبال کمی در بین مخاطبین همراه بودند.

باتوجه به اینکه خیلی از لوازم جانبی این کنسول در ایران قابل‌ دسترسی نبودند، شاید بسیاری - قیمت دامنه دات کام شیراز - از آن‌ها برای ما دور از ذهن به‌نظر برسند؛ اما خوب است بدانید که مگا درایو به‌واسطه‌ی - قیمت دامنه دات کام شیراز - ابزاری تحت - قیمت دامنه دات کام شیراز - نام Sega Activator، قادر بود به‌مانند کینکت، حرکت گیمر در دنیای واقعی را به جهان - قیمت دامنه دات کام شیراز - بازی وارد سازد. چندین بازی محبوب همچون مورتال کامبت و Street Fighter II خود - قیمت دامنه دات کام شیراز - را با این ابزار بدیع و نوآورانه - قیمت دامنه دات کام شیراز - تطبیق دادند تا کاربران تجربه‌ی جدیدی را در هنگام بازی‌کردن کسب کنند. با این حال به‌دلیل محدودیت‌های فنی در آن زمان، طولی نکشید تا Activator به یکی از شکست‌های بزرگ در صنعت بازی تبدیل شود. 

سردبیر - قیمت دامنه دات کام شیراز - وبسایت IGN در - قیمت دامنه دات کام شیراز - رتبه‌بندی بدترین کنترلرهای بازی، این وسیله را در رده‌ی سوم قرار داده است. عدم دقت کافی در انتقال حرکات کاربر به محیط بازی - قیمت دامنه دات کام شیراز - و قیمت بالای Activator باعث شد تا یکی از شکست‌های بزرگ تجاری برای سگا رقم بخورد.

قرارگیری در آستانه‌ی انقلاب اینترنت، - قیمت دامنه دات کام شیراز - شرکت بزرگی چون سگا را نیز به تکاپو انداخته بود تا از این بستر نوین به نحو احسن - قیمت دامنه دات کام شیراز - استفاده مفید کند. در اولین تلاش، سگا از دستگاهی با نام سگا مگنت رونمایی کرد. این وسیله‌ی جانبی که در سال ۱۹۹۰ میلادی تنها در بازار ژاپن در دسترس قرار گرفت، از طریق کارتریج و دستگاهی دیگری با نام مگا مودم عمل می‌کرد. به‌واسطه‌ی این اتفاق، گیمرها می‌توانستند ۱۷ - قیمت دامنه دات کام شیراز - عنوان را به‌صورت آنلاین بازی کنند.

عرضه‌ی مگا مودم باعث شد تا برای نخستین‌بار، شیوه‌ی عرضه‌ی دیجیتالی بازی‌ها در - قیمت دامنه دات کام شیراز - بین ناشران باب شود. ژاپنی‌ها با همکاری شرکت تایم وارنر، شبکه‌ی کابلی را با - قیمت دامنه دات کام شیراز - نام سگا چنل راه‌اندازی کردند که به گیمرها اجازه می‌داد تا - قیمت دامنه دات کام شیراز - از میان ۵۰ عنوان ماهانه، بازی‌های موردعلاقه‌ی خود را دانلود کنند. این بازی‌ها در حافظه‌ی داخلی دستگاه بارگزاری می‌شدند و به‌محض خاموش‌شدن کنسول، داده‌های آن‌ها نیز از حافظه حذف می‌شدند. سگا چنل در طول فعالیت خود توانست از ۲۵۰ هزار مشترک میزبانی - قیمت دامنه دات کام شیراز - کند.

بعدها شرکت‌ دیگری وسیله‌ای تحت عنوان XBAND توسعه داد که اجازه‌ی انجام بازی‌های رقابتی آنلاین را به گیمرها می‌داد. در ابتدا این سرویس تنها در ۵ شهر بزرگ آمریکا در دسترس داشت؛ اما با افزایش محبوبیت‌ِ آن‌، بعدها به کنسول SNES (میکرو) - قیمت دامنه دات کام شیراز - نیز راه پیدا کرد.

قیمت دامنه دات کام شیراز

تصویری از نحوه‌ی اتصال سگا - قیمت دامنه دات کام شیراز - سی‌دی به کنسول سگا جنسیس

از همه‌ی این موارد که بگذریم، به جذاب‌ترین و شاید مهم‌ترین وسیله‌ی جانبی این کنسول می‌رسیم. اگر - قیمت دامنه دات کام شیراز - یک‌بار به‌بخش کناری کنسول مگا درایو نگاهی انداخته باشید، قطعا متوجه محفظه‌ای خالی اما بزرگ شده‌اید. کنسول مگا درایو در دوره‌ای پا به میدان رقابت گذاشت که بازی‌های ویدیویی اندک‌اندک به‌سبب پیشرفت‌های گرافیکی بر حجمشان افزوده می‌شد؛ از این رو، محدودیت‌ - قیمت دامنه دات کام شیراز - کارتریج‌ها اجازه نمی‌داد که دست توسعه‌دهندگان در پیاده‌سازی ایده‌شان کاملاً باز باشد.

حال اهالی سگا - قیمت دامنه دات کام شیراز - نیز با واقف‌بودن بر این موضوع، دست به‌ساخت وسیله‌ی جانبی با نام سگا سی‌دی (مگا سی‌دی) بردند. این وسیله که برای - قیمت دامنه دات کام شیراز - نخستین‌بار در سال ۱۹۹۱ - قیمت دامنه دات کام شیراز - در ژاپن رونمایی - قیمت دامنه دات کام شیراز - شد، به‌ توسعه‌دهندگان اجازه می‌داد تا بازی‌های خود - قیمت دامنه دات کام شیراز - را روی دیسک عرضه کنند. عرضه‌ی بازی‌ها روی دیسک باعث می‌شد تا تیم‌های بازی‌سازی حرکات و انیمیشن‌های بیشتری - قیمت دامنه دات کام شیراز - را در ساخته‌ی خود پیاده‌سازی کنند و تجربه‌ای عمیق و پویا را - قیمت دامنه دات کام شیراز - برای گیمرها به‌ارمغان بیاورند.

علاقه‌مندان به این دستگاه می‌توانستند با پرداخت ۲۹۹ دلار، آن را به کنسول خود اضافه کنند و از بازی‌های جدید و باکیفیت بهره‌مند شوند.

بازی‌ها

قیمت دامنه دات کام شیراز

مگر می‌شود از سگا صحبت کرد و به بازی‌های آن اشاره نداشت؟ مگر می‌شود کارتریج‌های دوست‌داشتنی کنسول‌های قدیمی از جمله همین کنسول را به‌فراموشی سپرد؟

بگذارید در این بخش، این دستگاه را با نام سگا یاد - قیمت دامنه دات کام شیراز - کنیم زیرا اگر دروغ نگوییم، اکثراً در ایران این کنسول را با این عنوان یاد می‌کردند. - قیمت دامنه دات کام شیراز - باتوجه به اینکه ما هم درباره‌ی نوستالژی کودکیمان سخن می‌گوییم، تلفظ دقیق و - قیمت دامنه دات کام شیراز - صحیح نام این کنسول را در ادامه کنار خواهیم گذاشت و تنها به اسم خودمانی سگا بسنده می‌کنیم.

در ابتدا، عناوین عرضه‌شده - قیمت دامنه دات کام شیراز - برای سگا از لحاظ - قیمت دامنه دات کام شیراز - تعداد، تنوع بالایی نداشت؛ اما با گذشت زمان و افزایش محبوبیت کنسول موردبحث، به‌تدریج توسعه‌دهندگان اقبال بیشتری را نسبت به سگا نشان دادند. در ابتدا بازی Altered Beast به‌صورت پیش‌فرض در جعبه‌ی کنسول قرار داشت؛ اما در سال ۹۱ و به‌دنبال برندسازی بهتر، بازی Sonic the Hedgehog جایگزین شد. پس از آن عرضه‌ی نسخه‌ی دوم سونیک و بازی علاءالدین باعث شد - قیمت دامنه دات کام شیراز - تا بازی‌های درخور در اختیار گیمرها قرار بگیرد. در حالی که شعبه‌ی اصلی سگا روی توسعه‌ی بازی‌های اکشن تمرکز داشت، شعبه‌ی آمریکایی آن مأموریت ساخت - قیمت دامنه دات کام شیراز - بازی‌های ورزشی را در دستور کار خود قرار داده بود.

قیمت دامنه دات کام شیراز

در حالی که عمده‌ بازی‌های سگا به عناوین اکشن و مبارزه‌ای خلاصه می‌شد؛ اما در این بین، بازی‌های ورزشی معرکه‌ای چون International Superstar Soccer در - قیمت دامنه دات کام شیراز - دسترس قرار داشتند. گرافیک بالای این بازی که شرکت کونامی وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشت، عقل و هوش هر گیمری را در آن زمان می‌برد. موفقیت این بازی در کشورهای فوتبال‌دوست باعث شد تا توجه به ساخت بازی‌های فوتبال بیشتر شود. فروش بالای این بازی باعث شد تا کونامی در ادامه به فکر ساخت بازی‌های فوتبالی بیشتری بیافتد؛ از - قیمت دامنه دات کام شیراز - این رو  International Superstar Soccer را می‌توان به‌نوعی پدر و زمینه‌ساز شکل‌گیری سری بازی PES دانست.

از همه‌ی این‌ها که بگذریم، به یکی از دوست‌داشتنی‌ترین فرانچایز‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی می‌رسیم. مورتال کامبت نام فرانچایز فراموش‌نشدنی است که ۳ نسخه از آن برای کنسول سگا منتشر شد. بروسلی، جکس، سونیا، فینیشر‌های جذاب و تلاش برای رسیدن به نبرد با شاه‌و‌خان (غول مرحله‌ی آخر)، همگی بخش بزرگی از نوستالژی ما را تشکیل می‌دهد.

از دیگر بازی‌های خاطره‌انگیز سگا می‌توان - قیمت دامنه دات کام شیراز - به Comix Zone ،Earthworm Jim ،Shinobi ،Ecco the Dolphin ،Golden Axe، علاءالدین و شورش در شهر اشاره کرد.

با این حال، فهرست‌ بازی‌های خاطره‌انگیز سگا تنها به موارد فوق محدود نمی‌شود و اگر بخواهیم به همه‌ی آن‌ها بپردازیم، قطعاً در یک مقاله امکان‌پذیر نخواهد بود.

در آخر سگا تصمیم گرفت فروش این کنسول را در سال ۱۹۹۷ میلادی به پایان برساند. به‌باور بسیاری از صاحب‌نظران، مگا درایو یکی از بهترین و تأثیرگذارترین کنسول‌های تاریخ صنعت بازی است. - قیمت دامنه دات کام شیراز - در سال ۲۰۰۹، وبسایت IGN کنسول مگا درایو را در رتبه‌ی پنجم بهترین کنسول‌های بازی قرار داد. تنوع عناوین ورزشی، - قیمت دامنه دات کام شیراز - عملکرد مناسب بازی مورتال کامبت و کنترلر متفاوت این کنسول با ۶ دکمه، هنوز در ذهن گیمرهای قدیمی مرور می‌شود.

حال که سال‌ها از آن دوران شیرین می‌گذرد، خوب است شما نیز خاطرات خود از این کنسول فراموش‌نشدنی را با ما و دیگر - قیمت دامنه دات کام شیراز - کاربران در میان بگذارید؟ کدام بازی‌ها را بیشتر از همه دوست داشتید و چه‌چیز، مگا درایو را برای شما برجسته می‌ساخت؟


اولين صفحه   -  قیمت دومین کام شیراز   -   خرید دومین کام شیراز   -   قوانین دومین کام شیراز   -   دامین کام شیراز   -   ثبت دامین کام شیراز   -   تمدید دامین کام شیراز   -   انتقال دامین کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین کام شیراز   -   مالکیت دامین کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین کام شیراز   -   قیمت دامین کام شیراز   -   خرید دامین کام شیراز   -   قوانین دامین کام شیراز   -   دامنه دات کام شیراز   -   ثبت دامنه دات کام شیراز   -   تمدید دامنه دات کام شیراز   -   انتقال دامنه دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامنه دات کام شیراز   -   مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   قیمت دامنه دات کام شیراز   -   خرید دامنه دات کام شیراز   -   قوانین دامنه دات کام شیراز   -   دومین دات کام شیراز   -   ثبت دومین دات کام شیراز   -   تمدید دومین دات کام شیراز   -   انتقال دومین دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دومین دات کام شیراز   -   مالکیت دومین دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دومین دات کام شیراز   -   قیمت دومین دات کام شیراز   -   خرید دومین دات کام شیراز   -   قوانین دومین دات کام شیراز   -   دامین دات کام شیراز   -   ثبت دامین دات کام شیراز   -   تمدید دامین دات کام شیراز   -   انتقال دامین دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین دات کام شیراز   -   مالکیت دامین دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین دات کام شیراز   -   قیمت دامین دات کام شیراز   -  آخرين صفحه