قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز

قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04564.html
صرافی دیجیتال بایننس با همکاری یکی از شرکت‌های تحلیلی بلاک‌چین، راهکارهای ضد پول‌شویی را به مرحله‌ی اجرا در می‌آورد.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۰۰:۱۵

Binance اجرای قوانین ضد پول‌شویی را آغاز کرد

صرافی دیجیتال بایننس با همکاری یکی از شرکت‌های تحلیلی بلاک‌چین، راهکارهای ضد پول‌شویی را به مرحله‌ی اجرا در می‌آورد.

 بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، به‌طور داوطلبانه راهکارهای ضد پول‌شویی را به پلتفرم خود اضافه می‌کند.

سال‌ها است که - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - عدم وجود معیارهای حفظ حریم خصوصی در شبکه‌های بلاک‌چین‌ عمومی نظیر بیت‌کوین و اتریوم، پتانسیل تراکنش‌های غیرقانونی و نامشروع را بالا برده است. از همین‌رو، روایت‌های مرتبط با استفاده‌ی جنایتکاران و خلاف‌کاران از ارزهای رمزنگاری، هر روز بیشتر می‌شود.

کاربران بیت‌کوین، - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - اتریوم، ریپل، بیت‌کوین کش، EOS و سایر ارزهای رمزپایه، به‌طور طبیعی ناشناس نیستند. از زمانی که راهکارهایی نظیر «مشتریان خود را بشناسید» یا KYC و سیستم‌های مبارزه با پول‌شویی (AML) معرفی‌شده‌اند؛ مجرمان به‌راحتی نمی‌توانند با استفاده از دارایی‌های دیجیتال، عواید و دارایی‌های غیرقانونی خود را جابجا و منتقل کنند.

مقامات و سازمان‌های دولتی در سرتاسر جهان به‌خوبی از ویژگی‌های قابلیت شناسایی کاربران بلاک‌چین آگاه‌ هستند. به همین دلیل هم دولت‌هایی مانند آمریکا و ژاپن و کره‌ی جنوبی، بازار ارزهای دیجیتال را به رسمیت می‌شناسند.

این هفته بایننس، همکاری خود را با شرکت Chainalysis آغاز کرد. Chainalysis یکی از شرکت‌های پیشرو در تجزیه‌وتحلیل بلاک‌چین است که تراکنش‌ها و آدرس‌های مشکوک را ارزیابی می‌کند. هدف این شرکت، بهبود سیستم مبارزه با پول‌شویی و افزایش مشروعیت بخش ارزهای دیجیتال است.

قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز

جاناتان لوین، هم‌بنیان‌گذار و مدیر عملیات Chainalysis می‌گوید:

همه‌ی کسب‌وکارهایی که درزمینه‌ی ارزهای رمزپایه فعالیت می‌کنند، با یک چالش مشابه مواجه‌اند: کسب اعتماد رگولاتورها، مؤسسات مالی و کاربران. ما امیدواریم شرکت‌های دیگر نیز به پیروی از بایننس، برنامه‌های اجرایی - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - AML را تصویب - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - و اجرا کنند. بدین‌وسیله آن‌ها، هم نظر مساعد رگولاتورها را در سطح جهانی به دست می‌آورند و هم اعتماد مؤسسات بزرگ مالی را جلب می‌کنند.

در سال ۲۰۱۸، مشخص شد که برخی از بانک‌های پرنفوذ جهانی نیز پول‌شویی کرده‌اند. طبق گزارش‌ها، بانک Danske - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - حدود ۲۴۳ میلیارد دلار را برای باندهای بزهکار و فاسد پول‌شویی کرده بود. همچنین طبق گزارشی که CNN در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ (۲۰ اکتبر ۲۰۱۸) منتشر کرد، بانک Nordea، یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های مالی اروپای شمالی نیز چندین پرداخت غیرقانونی از بانک‌های منطقه بالتیک داشت.

درحالی‌که طبق آمار تحقیقاتی، بازار نهادی رمز - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - ارزها رو به - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - گسترش است، انتظار می‌رود با تحکیم و تثبیت قوانین ضد پول‌شویی صرافی‌های دیجیتال، رمز ارزها به‌عنوان یک گروه دارایی رسمی شناخته شوند. در این صورت بازار - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - دارایی‌های دیجیتال نیز - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - به‌عنوان بخشی که به‌خوبی مدیریت و نظارت می‌شود، رسمیت پیدا می‌کند.

قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز

به گفته‌ی وی ژائو، مدیر مالی شرکت Binance، وفاداری صرافی‌های دیجیتال به قوانین رگولاتوری، هم‌راستا و با حفظ چشم‌انداز اصلی آن‌ها، یعنی گسترش آزادی پولی در سطح جهانی صورت - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - می‌گیرد. او گفت:

ما با همکاری Chainalysis برنامه‌ای را برای اجرای قوانین ضروری راه‌اندازی می‌کنیم که در حقیقت مرحله‌ی بعدی رشد ما را امکان‌پذیر می‌کند. چشم‌انداز ما این است که زیرساخت‌های لازم را برای اکوسیستم بلاک‌چین فراهم کنیم و آزادی پول را در سطح جهانی افزایش دهیم. هم‌زمان، به قوانین و مقررات کشورهایی که در آن خدمت می‌کنیم نیز وفادار می‌مانیم.

اهمیت شناسایی و اجرای الزامات قانونی

به عقیده‌ی ژائو، بخش ارزهای رمزنگاری شده وارد مرحله‌ی جدیدی از رشد و توسعه می‌شود.

سال ۱۳۹۶ (۲۰۱۷)، سال پررونق و فوق‌العاده‌ای برای ارزهای دیجیتال بود و ارزش بازار این دارایی‌ها تا ۸۰۰ میلیارد دلار بالا رفت. درنتیجه، سطح آگاهی جاری در مورد این دارایی‌ها، چه در کشورهایی که از رمز ارزها حمایت می‌کردند و چه در کشورهایی که چهارچوب‌های نظارتی غیرقابل اجرا و بی‌فایده‌ای را برای جلوگیری از شکوفایی بازارهای بلاک‌چین در نظر گرفتند، افزایش یافت.

در حال حاضر اغلب دولت‌ها، در تلاش‌ هستند که - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - کسب‌وکارهای بلاک‌چین و ارزهای - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - رمزپایه را به‌عنوان بخشی - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - از - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - انقلاب صنعتی چهارم بپذیرند. فعالیت‌های داوطلبانه‌ی شرکت‌هایی مانند بایننس برای مشروعیت بخشیدن و قانونی کردن این - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - صنعت، گام مهمی در تسریع روند به رسمیت شناخته شدن بازار جهانی - قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز - دارایی‌های دیجیتال خواهد بود. 


اولين صفحه   -  قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه