قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز

قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04504.html
مایکروسافت بار دیگر تأیید کرد که هم‌اکنون حدود ۱.۵ میلیارد نفر از دستگاه‌های ویندوزی استفاده می‌کنند.
یکشنبه, ۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۶:۱۵

مایکروسافت تایید کرد که ۱.۵ میلیارد نفر از ویندوز استفاده می‌کنند

مایکروسافت بار دیگر تأیید کرد که هم‌اکنون حدود ۱.۵ میلیارد نفر از دستگاه‌های ویندوزی استفاده می‌کنند.

مدت‌ها است که ویندوز، دیگر بزرگ‌ترین کسب‌وکار مایکروسافت نیست؛ اما کماکان اصلی‌ترین رابط بین کاربران عادی و ردموندی‌ها به‌شمار می‌رود. برای طیف گسترده‌ای - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - از افرادی که دستگاه‌های موبایل را - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - ابزار اصلی خود می‌پندارند، اهمیت کامپیوترهای دسکتاپ روزبه‌روز رنگ می‌بازد. اندروید و iOS به‌ترتیب با بیش از ۲ و یک میلیارد کاربر، به ما نشان - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - می‌دهند که دستگاه محبوب بسیاری از مردم دنیا، دیگر PC-‌ها نیستند.

نزدیک به یک سال پیش در ماه سپتامبر ۲۰۱۷، ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت طی گفتگویی با بلومبرگ اعلام کرد که حدود یک میلیارد نفر از ویندوز استفاده می‌کنند؛ اما مدتی بعد، ردموندی‌ها با انتشار بیانیه‌ای، با تصحیح صحبت نادلا، تعداد کاربران ویندوز را ۱.۵ میلیارد نفر اعلام کردند. 

قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز

حال پس از گذشت یک سال، مایکروسافت بار دیگر با به‌روزرسانی صفحه‌ی Microsoft by the Numbers، تأکید می‌کند که کماکان ۱.۵ میلیارد - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - نفر در سراسر دنیا از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز استفاده می‌کنند. - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - هم‌اکنون مشخص نیست که - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - این آمار به چه تاریخی بازمی‌گردد؛ اما از آنجایی که صفحه‌ی یادشده پس از یک سال، از نو به‌روز شده؛ می‌توان حدس زد که برآورد عدد ۱.۵ میلیارد نفر، اخیرا انجام شده است.

اگر عدد منتشرشده اخیرا برآورد شده باشد، باید از Microsoft بر سر عملکرد موفق آن در مواجهه با چالشی که گوگل و اپل با دستگاه‌های کروم و آیپد برای کسب‌وکار قدیمی این شرکت ایجاد کرده بودند، تمجید کرد؛ چرا که سران مانیتن‌ویو و کوپرتینو مدت‌ها است که تهدیدی برای کسب‌وکار سازمانی ویندوز به‌حساب می‌آیند. توجه - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - داشته باشید - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - که در حقیقت - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - براساس گزارش مالی - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - اخیر مایکروسافت، کسب‌وکار سازمانی ردموندی‌ها به‌لطف افزایش ۸ درصدی فروش لایسنس Pro‌ ویندوز، در حال رشد است.

قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز

در نقطه‌ی مقابل، مایکروسافت - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - وضعیت مناسبی را در - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - مواجهه با کاربران عادی تجربه نمی‌کند؛ اما امیدواریم - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - که تلاش‌های اخیر این شرکت برای سازگاری بهتر کامپیوترهای ویندوز ۱۰ - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - با گوشی‌های هوشمند و آوردن - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - سرویس استریم بازی و ایکس‌باکس گیم‌پس به کامیپوترهای شخصی، سیستم‌عامل دسکتاپ ردموندی‌ها را بار دیگر به بستری جذاب برای کاربران عادی بدل کند.

دیدگاه شما - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - در - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - این خصوص چیست؟ آیا در سال ۲۰۱۸، - قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز - استفاده‌ی شما از کامپیوترهای شخصی به کمتر از هر زمان دیگری رسیده است یا کماکان آن را جذاب می‌دانید؟


اولين صفحه   -  قیمت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه