قیمت دامنه com با تخفیف

خانه » دومین » قیمت دامنه com با تخفیف

قیمت دامنه com با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00484.html
دولت چین کارنامه‌ی روشنی در آزادی بیان ندارد. گزارش‌ها از گسترش سانسور و جاسوسی در این کشور خبر می‌دهند.
چهار شنبه, ۱۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۹:۴۵

جاسوسی دولت چین از گردشگران استان مسلمان‌نشین شین‌جیانگ با بدافزار اندرویدی

دولت چین کارنامه‌ی روشنی در آزادی بیان ندارد. گزارش‌ها از گسترش سانسور و جاسوسی در این کشور خبر می‌دهند.

خبرگزاری VICE گزارش داده دولت چین گردشگرانی که می‌خواهند از مرز استان شین‌جیانگ وارد این کشور شوند، مجبور می‌کند بدافزاری جاسوسی روی گوشی‌های خود نصب کنند. این بدافزار پیام‌ها و دفتر تلفن و تاریخچه‌ی جست‌وجوی گوشی را کپی می‌کند.

گفتنی است استان شین‌جیانگ محل زندگی میلیون‌ها مسلمان اویغور است و گردشگرانی که قصد داشته‌اند به این استان وارد شوند، گزارش داده‌اند این بدافزار مشغول جست‌وجو در گوشی‌های آن‌ها بوده است. دولت مرکزی پکن سال‌ها است به‌صورت آشکار با مسلمان‌های اویغور مبارزه می‌‌کند. این مبارزه شامل اقدامات نظارتی شدید و کمپ‌های بازداشت گروهی بوده است. بدافزار جدید که با نام BXAQ - قیمت دامنه com با تخفیف - یا فنگشای شناخته می‌شود، - قیمت دامنه com با تخفیف - به نظر ابزار جدید دولت چین برای زیرنظرگرفتن - قیمت دامنه com با تخفیف - اویغورها و هواداران آن‌ها محسوب می‌شود.

قیمت دامنه com با تخفیف

تظاهرات اعتراضی مسلمان‌های اویغور علیه سیاست‌های دولت چین

گذشتن از مرز - قیمت دامنه com با تخفیف - استان شيانجیانگ به‌ دلیل تدابیر شدید امنیتی ممکن است حتی یک روز کامل طول بکشد. در بخشی از فرایند‌ کنترل امنیتی مرز این استان، گردشگران باید گوشی‌های هوشمند خود را برای بررسی در اختیار مأموران قرار دهند.

روزنامه‌های گاردین انگلیس و نیویورک‌تایمز آمریکا در پروژه‌ای مشترک، نسخه‌ای از - قیمت دامنه com با تخفیف - بدافزار فنگشای را - قیمت دامنه com با تخفیف - به دست آوردند. این بدافزار را شرکت‌های امنیتی مثل Süddeutsche Zeitung و Cure53 بررسی کرده‌اند. این بررسی‌ها نشان می‌دهد بدافزار اشاره‌شده چندان هوشمندانه و پیچیده طراحی نشده و از هیچ حفره‌ای نمی‌تواند سوءاستفاده کند و - قیمت دامنه com با تخفیف - وظیفه‌ی - قیمت دامنه com با تخفیف - استخراج مقدار زیادی اطلاعات را برعهده دارد.

فنگشای اپلیکیشن استاندارد اندروید است؛ اما تعداد بسیار زیادی دسترسی حساس دارد و از این دسترسی‌ها برای اهدافش استفاده می‌کند.

قیمت دامنه com با تخفیف

دسترسی‌های بدافزار فنگشای (تصویر چپ) و صفحه‌ی اصلی این بدافزار (تصویر راست)

مأموران مرزی استان شین‌جیانگ برای نصب این اپلیکیشن ابتدا باید اپلیکیشن را به‌صورت سایدلود و در قالب فرمت APK نصب کنند. این کار برای عبور از لایه‌های امنیتی اندروید انجام می‌شود که - قیمت دامنه com با تخفیف - از نصب اپلیکیشن‌های تأییدنشده جلوگیری می‌کنند. بعد از نصب اپلیکیشن، این اپلیکیشن همه‌ی پیام‌های موجود در گوشی، ورودی‌های تقویم، دفترچه‌ی - قیمت دامنه com با تخفیف - تلفن و جزئیات حساب کاربر را روی سرورهای دولت چین کپی می‌کند.

اپلیکیشن فنگشای بعد از پایان فرایند‌ کپی، حافظه‌ی گوشی را برای یافتن بیشتر از ۷۰ هزار نوع سند جست‌وجو می‌کند. برخی از این اسناد شامل محتوای مرتبط با افراطی‌گری اسلامی هستند؛ اما بخش عمده‌ی - قیمت دامنه com با تخفیف - آن محتواهایی مثل قرآن و اطلاعاتی درباره‌ی دالای‌لاما و کتاب‌های علمی جهان اسلام را شامل می‌شود. این - قیمت دامنه com با تخفیف - اپلیکیشن حتی بخش موسیقی گوشی را هم برای پیداکردن آثار یکی از گروه‌های موسیقی متال با نام Unholy Grave جست‌وجو می‌کند که اشعاری درباره‌ی تایوان هم دارند.

اپلیکیشن فنگشای طوری طراحی شده که بعد از جمع‌آوری اطلاعات حذف می‌شود. برای - قیمت دامنه com با تخفیف - این کار دکمه‌ی بزرگی در اپلیکیشن دیده می‌شود که روی آن نوشته شده «حذف نصب».

هنوز گزارشی درباره‌ی وجود این بدافزار در مناطق دیگر کشور چین منتشر نشده است.


اولين صفحه   -  قیمت دامین کام با تخفیف   -   خرید دامین کام با تخفیف   -   دامنه دات کام با تخفیف   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف   -   دومین دات کام با تخفیف   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف   -   خرید دومین دات کام با تخفیف   -   دامین دات کام با تخفیف   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف   -   خرید دامین دات کام با تخفیف   -   دامنه com با تخفیف   -   ثبت دامنه com با تخفیف   -   تمدید دامنه com با تخفیف   -   قیمت دامنه com با تخفیف   -   خرید دامنه com با تخفیف   -   دومین com با تخفیف   -   ثبت دومین com با تخفیف   -   تمدید دومین com با تخفیف   -   قیمت دومین com با تخفیف   -   خرید دومین com با تخفیف   -   دامین com با تخفیف   -   ثبت دامین com با تخفیف   -   تمدید دامین com با تخفیف   -   قیمت دامین com با تخفیف   -   خرید دامین com با تخفیف   -   دامنه انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف   -   دومین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف   -  آخرين صفحه