قیمت دامنه com بجنورد

خانه » دومین » قیمت دامنه com بجنورد

قیمت دامنه com بجنورد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 17033.html
«نماوا» سرویسی آنلاین برای پخش فیلم و سریال است که توسط آن به جدیدترین و جذاب‌ترین سریال‌ها، فیلم‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی دسترسی خواهید داشت.
چهار شنبه, ۲۰ بهمن ۹۵ ساعت ۱۸:۰۰

معرفی نماوا: سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال

«نماوا» سرویسی آنلاین برای پخش فیلم و سریال است که توسط آن به جدیدترین و جذاب‌ترین سریال‌ها، فیلم‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی دسترسی خواهید داشت.

تماشای آنلاین فیلم و سریال تا همین چند سال پیش تنها یک رؤیا برای - قیمت دامنه com بجنورد - کاربران ایرانی بود اما خوشبختانه در سال‌های اخیر با افزایش چشمگیر - قیمت دامنه com بجنورد - سرعت اینترنت و همچنین ارزان‌تر شدن هزینه‌ی ترافیک، استریم یا تماشای آنلاین ویدیو امکان‌پذیر شده است و محتویات ویدیویی روزبه‌روز سهم بیشتری را از ترافیک مصرفی کاربران به خود اختصاص می‌دهند. ارائه‌ی - قیمت دامنه com بجنورد - محتویات ویدیویی آنلاین که از سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیوهای کوتاه و پخش آنلاین برنامه‌های صدا و سیما آغاز شده بود، اکنون مدتی است که به یک پله بالاتر رسیده و آرشیوی آنلاین برای تماشای فیلم و سریال را نیز در بر گرفته است. وب‌سایت «نماوا» سرویسی آنلاین برای پخش فیلم و سریال به‌صورت آنلاین است که - قیمت دامنه com بجنورد - توسط آن به مجموعه‌ای از سریال‌ها، فیلم‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی (به‌صورت دوبله‌) دسترسی خواهید داشت.

در نماوا به چه چیز دسترسی خواهید داشت؟

قیمت دامنه com بجنورد

شما در وب‌سایت «نماوا» به مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، مستند‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی (با دوبله‌ی فارسی) دسترسی خواهید داشت. تمام آثار موجود در نماوا با کیفیت 720p - قیمت دامنه com بجنورد - یا 1080p در اختیار شما قرار خواهند - قیمت دامنه com بجنورد - گرفت. این - قیمت دامنه com بجنورد - سرویس به‌صورت هوشمند و خودکار با سرعت اینترنت شما هماهنگ می‌شود و پخش بدون وقفه‌ی فیلم‌ها را برای - قیمت دامنه com بجنورد - شما ممکن خواهد کرد. علاوه بر بخش ویدیویی، بخش بلاگ نماوا نیز مطالبی همچون نقد - قیمت دامنه com بجنورد - و بررسی فیلم‌ها، اخبار روز دنیای سینما و موارد دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد.

حق - قیمت دامنه com بجنورد - اشتراک

عضویت در سایت نماوا رایگان است اما برای تماشای آنلاین فیلم‌ها و دیگر محتویات آن، باید حق اشتراک پرداخت کنید. در حال حاضر شما با پرداخت ۱۰ هزار تومان می‌توانید به مدت ۳۰ روز به محتوای این سایت دسترسی کامل داشته باشید و هر زمان که مایل بودید به تماشای آنلاین فیلم یا سریال مورد علاقه‌ی خود بنشینید. لازم به ذکر است که این حق اشتراک تنها جهت دسترسی به فیلم‌ها و سریال‌های سایت پرداخت می‌شود و هزینه‌ی حجم و ترافیکی که بابت تماشای محتویات «نماوا» مصرف می‌کنید بر عهده‌ی خود شما خواهد بود.

ترافیک رایگان برای شاتلی‌ها

اگر مشترک اینترنت شاتل هستید «نماوا» یک ویژگی منحصربه‌فرد برای شما دارد. کاربرانی که اینترنت خود را از - قیمت دامنه com بجنورد - شرکت شاتل تهیه کرده‌اند، می‌توانند بعد از خرید حق اشتراک - قیمت دامنه com بجنورد - در «نماوا»، بسته‌ی ترافیک رایگان شاتل را نیز خریداری کنند تا امکان تماشای محتویات سایت «نماوا» بدون کاسته شدن حتی یک مگابایت از ترافیک حجمی برایشان میسر شود. به بیان ساده‌تر با انجام این کار اگر از سرویس‌های حجمی شاتل استفاده می‌کنید ترافیک مصرفی از - قیمت دامنه com بجنورد - سایت «نماوا» برای مدت محدودی در فاکتور شما محسوب - قیمت دامنه com بجنورد - نمی‌شود و - قیمت دامنه com بجنورد - از - قیمت دامنه com بجنورد - حجم باقی‌مانده‌ی ترافیک شما کم نخواهد شد.

انتشار اپلیکیشن برای موبایل و تلویزیون

قیمت دامنه com بجنورد

«نماوا» علاوه بر آنکه به‌صورت یک سرویس تحت وب در اختیار کاربران قرار گرفته است، اقدام به انتشار اپلیکیشن‌های اختصاصی خود نیز کرده است و شما علاوه بر وب‌سایت، می‌توانید از اپ اندروید و اپی که برای تلویزیون‌های هوشمند ساخته شده است نیز برای تماشای آنلاین فیلم و سریال استفاده کنید.

لذت تماشای آسان و بدون وقفه

قابلیت مفیدی که در «نماوا» وجود دارد، تنظیم هوشمند کیفیت فیلم‌ها بر اساس سرعت اینترنت کاربر است. این امر باعث خواهد شد فارغ از سرعت اینترنتی که در اختیار دارید، بدون ایجاد شدن توقف‌های چندثانیه‌ای برای بارگذاری ویدیو بتوانید فیلم مورد نظرتان را تماشا کنید و از تماشای بدون وقفه‌ی آن لذت ببرید.

دوبله بودن - قیمت دامنه com بجنورد - تمام - قیمت دامنه com بجنورد - آثار و دوبله‌های اختصاصی

یکی از ویژگی‌های خوب «نماوا» دوبله بودن تمام آثار موجود در آن است. بهترین مستندها، فیلم‌ها و سریال‌های خارجی هم‌اکنون با دوبله‌ی فارسی در «نماوا» وجود دارند و شما می‌توانید به‌سادگی از آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این تیم «نماوا» به‌صورت اختصاصی نیز برخی از فیلم‌ها - قیمت دامنه com بجنورد - و سریال‌های جدید را دوبله می‌کند که برای مثال می‌توان به سریال - قیمت دامنه com بجنورد - زیبای Person Of Interest اشاره کرد که به‌طور اختصاصی و با بهره‌گیری از بهترین گویندگان ایران در حال دوبلاژ است و تاکنون فصل اول آن به‌صورت کامل در سایت منتشر - قیمت دامنه com بجنورد - شده است.

حقوق صاحب اثر و - قیمت دامنه com بجنورد - آثار موجود در بازار

به نقل از اطلاعات درج‌شده در «نماوا» حقوق صاحبان اثر تمامی فیلم‌های ایرانی، خارجی، سریال‌ها، انیمیشن‌ها - قیمت دامنه com بجنورد - و مستندهای موجود در آرشیو این سایت، به‌صورت کاملاً قانونی خریداری شده‌اند و شما با خرید اشتراک از نماوا و دسترسی به این محتویات، در واقع به‌نوعی از صاحبان اثر نیز حمایت کرده‌اید. آثار خریداری‌شده تنها قابلیت پخش آنلاین را خواهند داشت و برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، امکان دانلود آن‌ها وجود ندارد.

پروفایل جامع - قیمت دامنه com بجنورد - و اختصاصی برای - قیمت دامنه com بجنورد - هر فیلم

قیمت دامنه com بجنورد

یکی از مواردی که توجه ما را در «نماوا» - قیمت دامنه com بجنورد - به خود جلب کرد، پروفایل جامع برای فیلم‌ها و سریال‌ها بود. صفحه‌ی هر فیلم شامل اطلاعات جامعی همچون نام کارگردان، نویسنده، بازیگران، سال ساخت، ژانر، امتیاز IMDB، کاور و همچنین اسکرین‌شات‌هایی از لحظات فیلم است که در کنار آن توضیحاتی فارسی در رابطه با داستان آن نیز درج شده است. نکته‌ی مفیدی که در این بخش وجود دارد لینک شدن بازیگرها، کارگردان و نویسنده‌ی اثر است؛ به این معنا که با کلیک روی نام کارگردان، می‌توانید فیلم‌های دیگری را که از آن کارگردان در «نماوا» موجود است، مشاهده کنید.

جستجو بر اساس بازیگران

قیمت دامنه com بجنورد

در منوی - قیمت دامنه com بجنورد - بالای «نماوا» و در شاخه‌ی «فیلم» گزینه‌ی با عنوان ستارگان وجود دارد که - قیمت دامنه com بجنورد - با کلیک روی آن به صفحه‌ای منتقل خواهید شد که عکس و نام بسیاری از سلبریتی‌های هالیوود را مشاهده خواهید کرد. با کلیک - قیمت دامنه com بجنورد - روی نام هر بازیگر، می‌توانید به تمام فیلم‌هایی که از - قیمت دامنه com بجنورد - آن شخص در «نماوا» موجود است دسترسی داشته باشید. برای مثال اگر عاشق جیم کری هستید می‌توانید در این صفحه او را پیدا کنید و با کلیک روی نام وی، به فیلم‌های او دسترسی پیدا کنید.

«نماوا» برای کودکان

قیمت دامنه com بجنورد

بخش مخصوص به کودکان نیز با انیمیشن‌های جذاب و جدید آماده به کار است و کودکان شما می‌توانند با مراجعه به این بخش، هر کارتونی که دوست دارند، به‌صورت آنلاین تماشا کنند. عناوین موجود در این بخش بسیار کامل و منتخب از بین محبوب‌ترین انیمیشن‌ها هستند. البته اگر از اینترنت حجمی استفاده می‌کنید باید دسترسی کودکان خود به سایت یا اپ نماوا را کنترل کنید؛ در غیر این صورت ممکن - قیمت دامنه com بجنورد - است یک‌ روزه ترافیک اینترنت شما را تمام کنند.

نکات منفی

وب‌سایت «نماوا» با وجود آنکه دارای نکات مثبت بسیاری است اما هنوز در بخش تکمیل آرشیو خود مسیر درازی در پیش رو دارد. برای مثال فیلم‌های محبوب و شناخته‌شده‌ای همچون اسپایدرمن، انتقام جویان، هری پاتر (به‌جز یک نسخه از آن) و‌... که مطمئنا بسیاری - قیمت دامنه com بجنورد - از کاربران به دنبال آن‌ها خواهند بود در سایت وجود ندارند. یا در مثالی دیگر بخش سریال‌ها تنها شامل ۳ سریال مظنون، لیست سیاه و خانه‌ی پوشالی است و مابقی عناوین به مستندها اختصاص داده شده است. البته از آنجایی که نماوا «تنها» فیلم‌های دوبله را در آرشیو خود قرار می‌دهد، می‌توان تا حدودی تعداد کم عناوین به‌خصوص در زمینه‌ی سریال‌ها را منطقی دانست. اما در زمینه‌ی فیلم‌های سینمایی آثار شناخته‌شده و محبوب بسیاری وجود دارند که دوبله‌ی آن‌ها موجود است اما در آرشیو نماوا وجود ندارند.

دانلود

دانلود اپ اندروید از کافه بازار

ورود به وب‌سایت | دانلود اپ اندروید از سایت نماوا | دانلود اپ تلوزیون اندروید


اولين صفحه   -  قیمت دومین دات کام بجنورد   -   خرید دومین دات کام بجنورد   -   قوانین دومین دات کام بجنورد   -   دامین دات کام بجنورد   -   ثبت دامین دات کام بجنورد   -   تمدید دامین دات کام بجنورد   -   انتقال دامین دات کام بجنورد   -   نحوه انتقال دامین دات کام بجنورد   -   مالکیت دامین دات کام بجنورد   -   انتقال مالکیت دامین دات کام بجنورد   -   قیمت دامین دات کام بجنورد   -   خرید دامین دات کام بجنورد   -   قوانین دامین دات کام بجنورد   -   دامنه com بجنورد   -   ثبت دامنه com بجنورد   -   تمدید دامنه com بجنورد   -   انتقال دامنه com بجنورد   -   نحوه انتقال دامنه com بجنورد   -   مالکیت دامنه com بجنورد   -   انتقال مالکیت دامنه com بجنورد   -   قیمت دامنه com بجنورد   -   خرید دامنه com بجنورد   -   قوانین دامنه com بجنورد   -   دومین com بجنورد   -   ثبت دومین com بجنورد   -   تمدید دومین com بجنورد   -   انتقال دومین com بجنورد   -   نحوه انتقال دومین com بجنورد   -   مالکیت دومین com بجنورد   -   انتقال مالکیت دومین com بجنورد   -   قیمت دومین com بجنورد   -   خرید دومین com بجنورد   -   قوانین دومین com بجنورد   -   دامین com بجنورد   -   ثبت دامین com بجنورد   -   تمدید دامین com بجنورد   -   انتقال دامین com بجنورد   -   نحوه انتقال دامین com بجنورد   -   مالکیت دامین com بجنورد   -   انتقال مالکیت دامین com بجنورد   -   قیمت دامین com بجنورد   -  آخرين صفحه