قیمت دامنه com مشهد

خانه » دومین » قیمت دامنه com مشهد

قیمت دامنه com مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01508.html
فیسبوک گزارش مالی فصل اول ۲۰۱۹ را منتشر کرد که افزایش آمار کاربران و همچنین ذخیره‌ی هزینه برای جریمه‌های احتمالی در آن دیده می‌شود.
شنبه, ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷:۲۵

گزارش مالی فیسبوک از فصل اول ۲۰۱۹؛ افزایش کاربران و درآمد با وجود بحران‌های متعدد

فیسبوک گزارش مالی فصل اول ۲۰۱۹ را منتشر کرد که افزایش آمار کاربران و همچنین ذخیره‌ی هزینه برای جریمه‌های احتمالی در آن دیده می‌شود.

جریمه‌ی سنگین احتمالی انتظار فیسبوک را می‌کشد، اما این شرکت باز هم آمارهای مناسبی برای فصل اول سال ۲۰۱۹ ثبت کرد. غول شبکه‌های اجتماعی در دوره‌ی زمانی مذکور آمار ۲.۳۸ میلیارد کاربر ماهانه را ثبت کرد که ۲.۵ درصد بیشتر از آمار ۲.۳۲ میلیاردی فصل چهارم ۲۰۱۸ بود. آن‌ها در آن فصل هم رشد ۲.۲ درصدی را تجربه کرده بودند. آمار کاربران - قیمت دامنه com مشهد - فعال روزانه‌ی فیسبوک نیز ۱.۵۶ میلیارد نفر بیان شد که از ۱.۵۲ میلیارد در فصل گذشته، رشد ۲.۶۳ درصدی داشت. این آمار هم در فصل چهارم ۲۰۱۸، رشد ۲ درصدی را تجربه - قیمت دامنه com مشهد - کرده بود. درنتیجه می‌توان ادعا کرد غول شبکه‌های اجتماعی در ۲ فصل گذشته افزایش رشد را نیز تجربه کرده است.

تخمین‌ها از درآمد فیسبوک در فصل اول سال ۲۰۱۹، ۱۴.۹۸ میلیارد دلار بود. آن‌ها در گزارش درآمدی خود، آمار ۱۵.۰۸ میلیارد دلار را برای این فصل بیان کردند که نسبت به دوره‌ی مشابه در سال گذشته، رشد ۲۶ درصدی داشت. از لحاظ درآمد به‌ازای هر سهم، ۱.۶۳ دلار برای فیسبوک تخمین زده می‌شد، اما آن‌ها ۰.۸۵ دلار را برای هر سهم ثبت کردند. البته یکی از دلایل کاهش درآمد به‌ازای هر سهم، کنار گذاشتن هزینه‌ی ۳ میلیارد دلاری توسط این شرکت برای پرداخت جریمه‌ی احتمالی سازمان FTC آمریکا است. جریمه‌ای که هنوز پرونده‌ی آن در جریان قرار دارد. بدون درنظرگرفتن جریمه‌ی احتمالی،‌ سود به‌ازای هر سهم به ۱.۸۹ دلار می‌رسد. به‌هرحال کنار گذاشتن هزینه‌ی ۳ میلیارد دلاری باعث شد تا سود - قیمت دامنه com مشهد - شرکت در فصل اول ۲۰۱۹، مبلغ ۲.۴۲۹ میلیارد شود که کمتر از آمار ۴.۹۸۸ میلیارد دلاری سال گذشته و ۶.۸ میلیارد دلاری فصل چهارم سال ۲۰۱۸ بود.

ارزش سهام فیسبوک طبق آخرین آمار با رشد ۸.۳ درصدی به ۱۹۷.۸۴ دلار رسید که نسبت به پایین‌ترین آمار ماه دسامبر یعنی ۱۲۴.۰۶ دلار، رشد قابل قبولی بود. درواقع به‌نظر می‌رسد فعالان وال استریت هم جریمه‌ی احتمالی - قیمت دامنه com مشهد - را در - قیمت دامنه com مشهد - ارزش‌گذاری سهام فیسبوک در نظر گرفته‌اند. فیسبوک در سال ۲۰۱۱ با کمیسیون تجارت آمریکا وارد توافقی شده بود تا روش‌های حریم خصوصی خود را بدون اجازه‌ی کاربران تغییر ندهد. اکنون آن‌ها در حال مذاکره در پرونده‌ای - قیمت دامنه com مشهد - هستند که به زیر پا گذاشتن احتمالی آن توافق ربط دارد.

قیمت دامنه com مشهد

فیسبوک در گزارش مالی خود پیرامون - قیمت دامنه com مشهد - جریمه‌ی FTC نوشت:

در فصل اول سال ۲۰۱۹، ما هزینه‌ی ۳ میلیارد دلاری را به‌عنوان تعهد احتمالی به سازمان FTC در نظر گرفتیم که مرتبط با پرونده‌ی - قیمت دامنه com مشهد - داده‌های کاربران در این کمیسیون می‌شد. هزینه‌ی مذکور در اسناد هزینه‌ای و تعهدات شرکت لحاظ شده است. ما خسارت ۳ تا ۵ میلیارد دلاری برای این پرونده تخمین می‌زنیم. پرونده هنوز بسته نشده است و پیش‌بینی دقیقی از لحاظ زمان اجرای - قیمت دامنه com مشهد - حکم یا الزام پرداخت جریمه وجود ندارد.

جریمه‌ی سنگین ۳ تا ۵ میلیارد دلاری کمیسیون تجارت - قیمت دامنه com مشهد - آمریکا در انتظار فیسبوک است

شاید فیسبوک با جریمه‌ای کمتر روبه‌رو شود، اما هر جریمه‌ای برای آن‌ها، احتمالا بسیار بیشتر از جریمه‌ی ۲۲.۵ میلیون دلاری خواهد بود که گوگل به‌خاطر نقض توافق با FTC پرداخت کرد. البته اگر جریمه تا ۵ میلیارد دلار افزایش پیدا کند، آمارهای درآمدی غول شبکه‌ی اجتماعی در فصل‌های پیش رو نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. البته فیسبوک اکنون دارایی‌هایی به‌ارزش ۴۵.۲ میلیارد دلار دارد و پرداخت جریمه و حتی خریدهای بیشتر برای آن‌ها مسئله‌ی خاصی نخواهد - قیمت دامنه com مشهد - بود.

در بخش دیگری از گزارش درآمدی به تعداد کارمندان و حاشیه‌ی سود عملیاتی اشاره شده است. فیسبوک اکنون با افزایش ۳۶ درصدی، تعداد کارمندان خود را به ۳۷/۷۷۳ نفر رسانده است. به‌علاوه آن‌ها حاشیه‌ی سود عملیاتی ۲۲ درصدی را برای دوره‌ی گذشته ثبت کرده‌اند.

نسبت کاربران فعال روزانه‌ی فیسبوک - قیمت دامنه com مشهد - به آمار ماهانه، - قیمت دامنه com مشهد - ۶۶ درصد گزارش می‌شود که نشان‌دهنده‌ی عدم کاهش - قیمت دامنه com مشهد - کاربران با وجود تمامی چالش‌های پیش‌آمده است. آن‌ها ۳۹ میلیون کاربر فعال روزانه را به پلتفرم خود اضافه کرده‌اند که - قیمت دامنه com مشهد - در مقایسه با اسنپ‌چت و افزایش ۴ میلیونی کاربران آن، آماری مناسب محسوب می‌شود.

قیمت دامنه com مشهد

فیسبوک در فصل گذشته در منطقه‌ی آمریکای شمالی به آمار ۱۸۶ میلیون کاربر روزانه رسید که افزایشی نسبت به فصل چهارم سال ۲۰۱۸ - قیمت دامنه com مشهد - نداشت. البته آن‌ها در بازار پردرآمد اروپا ۴ میلیون افزایش کاربر داشتند و بازار آسیا-اقیانوسیه و دیگر مناطق جهان هم افزایش - قیمت دامنه com مشهد - کاربر مناسبی برای غول شبکه‌ی اجتماعی به همراه داشتند.

میانگین درآمد به ازای هر کاربر فیسبوک رشد متوسطی داشت. در مقایسه‌ی این آمار، به‌جای فصل پایانی سال ۲۰۱۸ (فصل تعطیلات) سه‌ماهه‌ی سوم مورد بررسی قرار می‌گیرد. به‌هرحال در - قیمت دامنه com مشهد - این - قیمت دامنه com مشهد - آمار هم اروپا با افزایش ۸.۲ درصدی درآمد میانگین به‌ازای هر کاربر (ARPU) آمار خوبی ثبت کرد.

روزانه ۲.۱ میلیارد نفر حداقل از یکی از اپلیکیشن‌های فیسبوک استفاده می‌کنند

تعداد کاربران فعال ماهانه‌ی فیسبوک در تمامی پلتفرم‌ها اعم از فیسبوک، مسنجر، اینستاگرام و واتساپ، ۲.۷ میلیارد نفر گزارش شد که برابر با فصل گذشته بود. ۲.۱ میلیارد نفر از این کاربران، روزانه حداقل از یکی از اپلیکیشن‌های فیسبوک استفاده می‌کنند. آمار مذکور - قیمت دامنه com مشهد - در فصل - قیمت دامنه com مشهد - گذشته ۲ میلیارد - قیمت دامنه com مشهد - نفر بود. بخش استوری اینستاگرام، استاتوس واتساپ و استوری‌های فیسبوک و مسنجر نیز هرکدام ۵۰۰ میلیون نفر کاربر روزانه دارند. به‌علاوه فیسبوک اکنون با ۳ میلیون - قیمت دامنه com مشهد - تبلیغ‌دهنده همکاری می‌کند که تبلیغات خود را در سرویس‌های متنوع این شرکت نمایش می‌دهند.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک در ماه مارس خبر از تغییرات اساسی - قیمت دامنه com مشهد - در بخش حریم خصوصی فیسبوک داد. او برای تغییر سیاست‌های حریم خصوصی از اصطلاح «اتاق نشیمن» برای فیسبوک استفاده کرد. بخشی از برنامه‌های او شامل - قیمت دامنه com مشهد - یکپارچه کردن زیرساخت اپلیکیشن‌ها - قیمت دامنه com مشهد - و استفاده از کدگذاری نقطه به نقطه در تمامی آن‌ها است. به‌علاوه بهینه‌سازی فرایندای تولید و توزیع محتوا نیز برای بهینه‌سازی کوتاه‌مدت شبکه‌ی اجتماعی در دستور کار قرار دارد.

برنامه‌های زاکربرگ برای تغییرات اساسی در فیسبوک منجر به کاهش فشارها برای قانون‌گذاری و شاید غیرممکن شدن تجزیه‌ی شرکت او شود. به‌علاوه او می‌تواند دربرابر رقبایی همچون اسنپ‌چت با قدرت بیشتری عمل کند. البته برنامه‌های او همگی به تلاش‌های جدی در حوزه‌ی مهندسی و محصول نیاز خواهند داشت.

قیمت دامنه com مشهد

مدیرعامل فیسبوک در جریان اعلام گزارش مالی، جزئیات بیشتری از برنامه‌هایش برای بهبود حریم خصوصی، رمزنگاری، محتوای سریع، امنیت، قابلیت همکاری - قیمت دامنه com مشهد - و حفظ امنیت داده‌ها بیان کرد. او به این نکته اشاره کرد که باتوجه‌به افزایش زمان ارتباطات و استفاده از محتوا - قیمت دامنه com مشهد - به‌صورت شخصی توسط کاربران، توسعه‌ی مفهوم «اتاق نشیمن» در فیسبوک منجر به بهبود سریع‌تر کسب‌وکار شرکتش خواهد شد. او اضافه کرد که شرکتش از سرویس‌‌های پیام‌رسانی برای تبلیغات استفاده نمی‌کند و بیشتر روی محتوا متمرکز می‌شود. درنتیجه افزایش رمزنگاری در پیام‌رسانی‌ها، خسارت جدی به کسب‌وکار و درآمدزایی وارد نخواهد کرد.

مسدودسازی فیسبوک در کشورهای مختلف، تهدیدی جدی برای درآمدزایی آن‌ها است

فیسبوک در مذاکره با - قیمت دامنه com مشهد - کشورهایی - قیمت دامنه com مشهد - با سیاست‌های ضعیف حفظ حریم خصوصی، از ذخیره‌سازی داده در آن‌ها خودداری کرد. همین رویکرد احتمالا منجر به مسدودسازی این شبکه‌ی اجتماعی در کشورهای مذکور می‌شود. زاکربرگ مسدودسازی احتمالی را تهدیدی جدی برای کسب‌‌وکارش می‌داند.

محتوای سریع تاکنون درآمدزایی خوبی برای فیسبوک داشته است. زاکربرگ می‌گوید بخش استوری اینستاگرام در فصل گذشته بهترین نتایج را در اثرگذاری تبلیغاتی نشان داد. باوجود آنکه فیدهای فیسبوک و اینستاگرام اکنون هم مملو از تبلیغات متعدد هستند، شرکت اعتقاد دارد هنوز فضایی - قیمت دامنه com مشهد - برای افزایش تبلیغات در فیدها و بخش استوری اینستاگرام وجود دارد.

یکی دیگر از نکات مهم در گزارش درآمدی فیسبوک، توضیح زاکربرگ درباره‌ی استراتژی پرداخت در پلتفرمش بود. او تأیید - قیمت دامنه com مشهد - کرد که فیسبوک به‌دنبال راه‌های بهینه‌تر برای انجام پرداخت توسط کاربران در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است. زاکربرگ در این بخش از صحبت‌هایش گفت:

فکر می‌کنم که به‌زودی شاهد اتمام ساخت راهکارهای پرداختی باشیم. کاری که ما به‌صورت کشور به کشور انجام خواهیم داد. هدف نهایی آن است که کاربر بتواند کشف محصولات و فرصت‌های جدید را در پلتفرم‌های عمومی‌تر همچون اینستاگرام و فیسبوک و تراکنش‌ها و پیگیری‌ها با کسب‌وکار مورد نظر را به‌صورت خصوصی‌تر در مسنجر یا واتساپ انجام دهد.

قیمت دامنه com مشهد

گزارش منتشرشده اولین گزارش مالی کامل یک فصل پس از رسوایی افشای اطلاعات ۵۰ میلیون کاربر در فیسبوک محسوب - قیمت دامنه com مشهد - می‌شود. رسوایی که منجر به کاهش اعتماد به این شبکه‌ی اجتماعی در حوزه‌های - قیمت دامنه com مشهد - حریم خصوصی و امنیت شد. به‌علاوه فصل گذشته اولین فصل پس از فروش سخت‌افزار اختصاصی فیسبوک یعنی Portal بود. سخت‌افزار چت ویدئویی که با استقبال مناسب منتقدان روبه‌رو شد، اما ایراد اصلی آن بود که توسط فیسبوک ساخته می‌شود.

با وجود تمام پیشرفت‌های رخ داده، - قیمت دامنه com مشهد - بحث اصلی در فیسبوک هنوز بر سر روش‌های تحقیق و توسعه‌ی امکانات است. روش‌‌هایی که بسیاری اعتقاد دارند با هدف پیشرفت، منجر به - قیمت دامنه com مشهد - ضربه‌های غیرعادلانه به رقبا و از آن مهم‌تر نقض حریم خصوصی کاربران شد. به‌عنوان نمونه‌‌ای از تلاش‌ها می‌توان اپلیکیشن بحث‌برانگیز Onavo را مثال زد که فیسبوک در آن از کاربران می‌خواست تا داده‌های خود را بفروشند؛ اپلیکیشنی که درنهایت به سرنوشت - قیمت دامنه com مشهد - تعطیلی - قیمت دامنه com مشهد - دچار شد.

درنهایت باتوجه‌به بحران‌های متعددی که برای فیسبوک در سال‌های اخیر ایجاد شد، رشد - قیمت دامنه com مشهد - دائمی کاربران آن نشان می‌دهد که این غول شبکه‌های اجتماعی چگونه در تار و پود زندگی مردم جهان رسوخ کرده است.


اولين صفحه   -  قیمت دومین دات کام مشهد   -   خرید دومین دات کام مشهد   -   قوانین دومین دات کام مشهد   -   دامین دات کام مشهد   -   ثبت دامین دات کام مشهد   -   تمدید دامین دات کام مشهد   -   انتقال دامین دات کام مشهد   -   نحوه انتقال دامین دات کام مشهد   -   مالکیت دامین دات کام مشهد   -   انتقال مالکیت دامین دات کام مشهد   -   قیمت دامین دات کام مشهد   -   خرید دامین دات کام مشهد   -   قوانین دامین دات کام مشهد   -   دامنه com مشهد   -   ثبت دامنه com مشهد   -   تمدید دامنه com مشهد   -   انتقال دامنه com مشهد   -   نحوه انتقال دامنه com مشهد   -   مالکیت دامنه com مشهد   -   انتقال مالکیت دامنه com مشهد   -   قیمت دامنه com مشهد   -   خرید دامنه com مشهد   -   قوانین دامنه com مشهد   -   دومین com مشهد   -   ثبت دومین com مشهد   -   تمدید دومین com مشهد   -   انتقال دومین com مشهد   -   نحوه انتقال دومین com مشهد   -   مالکیت دومین com مشهد   -   انتقال مالکیت دومین com مشهد   -   قیمت دومین com مشهد   -   خرید دومین com مشهد   -   قوانین دومین com مشهد   -   دامین com مشهد   -   ثبت دامین com مشهد   -   تمدید دامین com مشهد   -   انتقال دامین com مشهد   -   نحوه انتقال دامین com مشهد   -   مالکیت دامین com مشهد   -   انتقال مالکیت دامین com مشهد   -   قیمت دامین com مشهد   -  آخرين صفحه