قیمت دامنه ir بجنورد

خانه » دومین » قیمت دامنه ir بجنورد

قیمت دامنه ir بجنورد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 16943.html
وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به توجه به خواسته‌های مردم اعلام کرد صنعت خودروسازی ایران نیاز به افزایش کیفیت تولید و خدمات پس از فروش دارد.
یکشنبه, ۲۴ بهمن ۹۵ ساعت ۱۷:۱۴

وزیرصنعت:‌ صنعت خودرو نیاز به افزایش کیفیت تولید و خدمات پس از فروش دارد

وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به توجه به خواسته‌های مردم اعلام کرد صنعت خودروسازی ایران نیاز به افزایش کیفیت تولید و خدمات پس از فروش دارد.

محمدرضا نعمت - قیمت دامنه ir بجنورد - زاده وزیر صنعت معدن و تجارت در همایش بین‌المللی خودروی ایران گفت: «ما سال‌ها تحریم ظالمانه را متحمل شدیم و خوشحالیم که دنیا - قیمت دامنه ir بجنورد - متوجه شد ملت ما حقوقی دارد و ما غیر از آن حقوق ملی خود را نخواسته و نمی‌خواهیم. دقیقا مانند زمان جنگ و بعد از آن که دنیا به خباثت صدام پی برد و آن را دستگیر کرده و از بین بردند. در مسائل هسته‌ای هم همین اتفاق رخ - قیمت دامنه ir بجنورد - داد.»

نعمت زاده در مورد ارتباط - قیمت دامنه ir بجنورد - صنعت خودرو با کشورهای دیگر اعلام کرد:‌ «شاید بتوانیم جبران بخشی از گذشته - قیمت دامنه ir بجنورد - را در لحظات و دوران پسابرجام - قیمت دامنه ir بجنورد - داشته باشیم. نباید لحظات کنونی خود را برای پیشرفت از دست دهیم. مشکلات خودروی ایران در حال حل شدن است و این را در گزارش مدیرعامل سیتروئن نیز می‌توانیم ببینیم. ما با آلمانی‌ها و فرانسوی‌ها در حال مذاکره تولید خودرو هستیم. دیروز نخست‌وزیر سوئد مهمان ما بود و امروز در حال کلنگ زدن پروژه‌ی خودرو در قزوین هستند که این نشان از اقبال کشورهای اروپایی به صنعت خودروی ایران - قیمت دامنه ir بجنورد - دارد.»

وزیر صنعت معدن و تجارت با ابراز نارضایتی از همکاری نکردن صنعت خودروی کره جنوبی با صنعت خودروی ایران تأکید کرد: «با کره جنوبی در حال مذاکره هستیم و این کشور - قیمت دامنه ir بجنورد - را در سرمایه‌گذاری‌های ایران خواهیم دید. به نظر می‌رسد با قرارداد هیوندای و کرمان موتور، ارتباط خودروسازی کره با ما در حال برقراری - قیمت دامنه ir بجنورد - است اما ما از این کشور تاکنون برای سرمایه‌گذاری خودرو راضی نیستیم.»

نعمت زاده با اشاره به پتانسیل بالای جوانان ایرانی اعلام کرد:‌ «همان‌طور که رهبری - قیمت دامنه ir بجنورد - به نخست‌وزیر سوئد گفتند، ما نسل جوانمان بهترین پتانسیل و فرصت برای همه‌ی شرکت‌ها جهت سرمایه‌گذاری است و باید شرکت‌های مختلف به - قیمت دامنه ir بجنورد - این مورد توجه کنند.»

وزیر صنعت - قیمت دامنه ir بجنورد - و معدن در مورد فعالیت‌های سه سال اخیر وزارت صنعت در مورد حوزه‌ی خودرو گفت: «من در ابتدای - قیمت دامنه ir بجنورد - حضورم در وزارت صنعت، برخورد بسیار بد جامعه علیه صنعت خودرو را دیدم که واقعا به‌حق نبود هر چند که نقص‌هایی در - قیمت دامنه ir بجنورد - صنعت خودروی ایران داشتیم - قیمت دامنه ir بجنورد - و - قیمت دامنه ir بجنورد - داریم. ما باید چهره‌ی بیرونی صنعت خودرو را درست کنیم و این در کیفیت تولید، قیمت و فروش و خدمات پس از فروش تعریف می‌شود که مشکلاتی در آن‌ها داریم. اولین کاری که در این راه انجام شد برنامه‌ی‌ راهبردی خودرو تا افق ۱۴۰۴ است.»

او در - قیمت دامنه ir بجنورد - مورد یکی از مشکلات فنی - قیمت دامنه ir بجنورد - موجود در صنعت خودرو اعلام کرد: «کشور ما نیاز به گیربکس اتوماتیک داریم که هم‌اکنون کلنگ تولید گیربکس اتوماتیک خورده است و همچنین شاهدیم که سایپا در حال تولید ساینا اتوماتیک است

نعمت زاده در مورد اهمیت بسیار خدمات پس از فروش خودرو و لزوم بهبود این خدمات توضیح داد: «امروز حلقه‌ی مفقوده صنعت خودروی ما در این همایش قرار است برطرف شود که همانا فروش و خدمات پس از فروش - قیمت دامنه ir بجنورد - است و باید کاری کنیم که همه‌ی مردم از صنعت خودرو راضی باشند و همه برای شما خودروسازان کف بزنند. بحث مشتریان که صاحبان اصلی فعالیت‌های اقتصادی هستند حائز اهمیت است. از - قیمت دامنه ir بجنورد - واحدهای خدمات پس از فروش و خودروسازان می‌خواهم که با تصمیم و تلاش مشکلات متعدد خدمات پس از فروش را برطرف کنید. ما اگر - قیمت دامنه ir بجنورد - یک درصد از واحدهای خدمات پس از فروشمان با - قیمت دامنه ir بجنورد - مشکل شود، شهر به هم می‌ریزد. پس باید هر مشکلی که واحدهای خدمات پس از فروش دارند حل شود. در هر بخشی که هست.»

وزیر صنعت معدن و تجارت افزود: «اصرار من است که اگر خودرو تا یک حدی اگر مشکل داشت باید کل خودرو برای مشتریان تعویض شود؛ مانند فراخوان‌های عظیم خودروسازان - قیمت دامنه ir بجنورد - جهانی باید عمل شود. فراخوان جمعی یکی از - قیمت دامنه ir بجنورد - نکات خوب است که باید در ایران اجرا شود و نباید این کار را ایراد دانست. اجرای این کار می‌تواند برای خودروسازان بسیار - قیمت دامنه ir بجنورد - خوب باشد و دید مردم را عوض کند.»

وی در مورد تغییر استاندارد آلایندگی خودرو در ایران:‌ «ما سه سال پیش خودروهایمان یورو ۲ بود که امروز توانستیم همه‌ی خودروهایمان را یورو ۴ تولید کنیم که این کار حدود یک تن آلاینده‌های هوا را کاهش داده است.»

نعمت زاده در - قیمت دامنه ir بجنورد - مورد رشد صنعت خودروسازی بعد از افول سال ۹۲ گفت: «در سال ۹۲ حدود ۷۳۰ هزار دستگاه تولید - قیمت دامنه ir بجنورد - داشتیم که امسال رکورد ۱.۳ میلیون تولید خودرو را خواهیم داشت. رتبه جهانی ما در سال ۹۲ رتبه ۱۸ بود و اکنون رتبه ۱۶ را داریم.»

وزیر صنعت معدن و تجارت با انتقاد از سیاست خودروسازان و سرمایه‌گذاری‌های بانکی ایران‌خودرو بیان کرد:‌ «خودروسازان ما حدود ۴ هزار میلیارد تومان سود به بانک‌ها پرداخت می‌کنند که کاهش این - قیمت دامنه ir بجنورد - میزان می‌تواند کیفیت تولید را بالا ببرد. ایران خودرو سهام در یکی از بانک‌ها دارد که با واگذاری آن می‌توان تولید و کیفیت تولید را رونق داد.»

او در مورد کیفیت خودروسازی ایران و مشکلات موجود در این راه اعلام کرد: «در مسئله کیفیت دوستان خودروساز در سال‌های اخیر بسیار کار کرده‌اند - قیمت دامنه ir بجنورد - و هر ماه گزارشی در این مبحث داریم. این کار را هم‌ اکنون در خدمات پس از فروش انجام می‌دهیم. یکی از مشکلات خودروسازان ما قطعه است. ما اگر قطعات استاندارد تولید کنیم مشکلات تولیدمان برطرف نمی‌شود. نباید حدود ۲۰ سال یک قطعه را تولید کنیم. قطعه سازان باید در کنار خود از واحدهای تحقیق و توسعه استفاده کنند تا با فناوری‌ها و استانداردهای جهانی هماهنگ بوده و قطعات به‌روزی را تولید کنند. کارگر ایرانی اگر آموزش درست ببیند، قطعه‌های بسیار خوب را تولید می‌کند. تولید باکیفیت شدنی است اما برخی از ماها نمی‌خواهیم این مشکلات حل شود.»

وزیر صنعت معدن و تجارت  با تأکید مجدد بر خدمات پس از فروش افزود: «خدمات پس از فروش مردمی‌تر است و باید این مشکلات مرتبط با مردم حل شود. - قیمت دامنه ir بجنورد - تماس شما با مردم بیشتر است و باید رضایت مردم را شرط بدانیم و بدون رضایت آن‌ها نمی‌توانیم بازار را به دست آوریم.»

او در مورد - قیمت دامنه ir بجنورد - کمپین ضد خودرو گفت: «سال قبل کمپینی راه افتاد برای کیفیت خودرو که ما را بدنام کنند. در حالی که ما خودروهای پیش از آن را با کیفیت کمتر تولید می‌کردیم؛ زیرا دیدند توسعه‌ی صنعت خودرو برابر با توسعه‌ی کشور است. ما این‌ها را شناسایی کردیم و امسال رشد و تولید خوبی در صنعت خودرو داشتیم.»


اولين صفحه   -  قیمت دومین آی آر بجنورد   -   خرید دومین آی آر بجنورد   -   قوانین دومین آی آر بجنورد   -   دامین آی آر بجنورد   -   ثبت دامین آی آر بجنورد   -   تمدید دامین آی آر بجنورد   -   انتقال دامین آی آر بجنورد   -   نحوه انتقال دامین آی آر بجنورد   -   مالکیت دامین آی آر بجنورد   -   انتقال مالکیت دامین آی آر بجنورد   -   قیمت دامین آی آر بجنورد   -   خرید دامین آی آر بجنورد   -   قوانین دامین آی آر بجنورد   -   دامنه ir بجنورد   -   ثبت دامنه ir بجنورد   -   تمدید دامنه ir بجنورد   -   انتقال دامنه ir بجنورد   -   نحوه انتقال دامنه ir بجنورد   -   مالکیت دامنه ir بجنورد   -   انتقال مالکیت دامنه ir بجنورد   -   قیمت دامنه ir بجنورد   -   خرید دامنه ir بجنورد   -   قوانین دامنه ir بجنورد   -   دومین ir بجنورد   -   ثبت دومین ir بجنورد   -   تمدید دومین ir بجنورد   -   انتقال دومین ir بجنورد   -   نحوه انتقال دومین ir بجنورد   -   مالکیت دومین ir بجنورد   -   انتقال مالکیت دومین ir بجنورد   -   قیمت دومین ir بجنورد   -   خرید دومین ir بجنورد   -   قوانین دومین ir بجنورد   -   دامین ir بجنورد   -   ثبت دامین ir بجنورد   -   تمدید دامین ir بجنورد   -   انتقال دامین ir بجنورد   -   نحوه انتقال دامین ir بجنورد   -   مالکیت دامین ir بجنورد   -   انتقال مالکیت دامین ir بجنورد   -   قیمت دامین ir بجنورد   -  آخرين صفحه