قیمت دامین آی آر با تخفیف

خانه » دومین » قیمت دامین آی آر با تخفیف

قیمت دامین آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00434.html
براساس برآورد تازه‌‌ای ازسوی پژوهشگران دانشگاه کمبریج، مصرف جهانی انرژی در شبکه‌‌ی بیت‌کوین از میزان مصرف برق کل سوئیس پیشی گرفته است.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۷:۴۰

بیت کوین نسبت به سوئیس، برق بیشتری مصرف می‌کند

براساس برآورد تازه‌‌ای ازسوی پژوهشگران دانشگاه کمبریج، مصرف جهانی انرژی در شبکه‌‌ی بیت‌کوین از میزان مصرف برق کل سوئیس پیشی گرفته است.

هفته‌‌ی گذشته یک ابزار آنلاین با نام شاخص مصرف برق بیت‌کوین کمبریج یا CBECI در دسترس عموم قرار گرفت که با - قیمت دامین آی آر با تخفیف - هدف برآورد میزان انرژی موردنیاز برای حفظ شبکه‌‌ی بیت‌ کوین به‌‌صورت لحظه‌ای و نهایتا محاسبه‌‌ی میزان کل مصرف سالیانه این شبکه طراحی شده است. در حال حاضر، محاسبات - قیمت دامین آی آر با تخفیف - CBECI نشان می‌‌دهد که شبکه‌‌ی جهانی بیت‌‌کوین بیش از ۷ گیگاوات برق مصرف می‌‌کند. این مصرف انرژی - قیمت دامین آی آر با تخفیف - طی یک سال  به ۶۴ تراوات‌‌ساعت می‌‌رسد. این میزان انرژی از کل مصرف برق کشور سوئیس در همین بازه‌‌ی زمانی (معادل‌‌با ۵۸ تراوات‌‌ساعت) بیشتر - قیمت دامین آی آر با تخفیف - بوده است؛ بااین‌حال، هنوز به مصرف انرژی سالیانه‌‌ی کلمبیا (۶۸ تراوات‌‌ساعت) نمی‌رسد.

قیمت دامین آی آر با تخفیف

مصرف انرژی سالیانه‌‌ی  شبکه‌‌ی بیت‌کوین از کشور سوئیس نیز پیش گرفته است

مسئله‌ی یادشده بدان معنی است که بیت‌کوین هم‌‌اکنون مسئول ۰.۲۵ درصد از مصرف انرژی برق کل جهان است. این انرژی معادل روشن‌‌نگه‌‌داشتن تمام سماورهای برقی انگلستان برای مدت ۱۱ سال است. از سوی دیگر، در یک برآورد عجیب و در عین‌‌ حال تامل‌‌برانگیز دیگر - قیمت دامین آی آر با تخفیف - عنوان شده که میزان کل تلفات برق تجهیزات الکترونیکی غیرفعال ولی آماده‌‌به‌‌کار در آمریکا هنوز از  چهار برابر مصرف شبکه‌‌ی بیت‌‌کوین بیشتر است. - قیمت دامین آی آر با تخفیف - مایکل راچز، یکی از هم‌‌بنیان‌‌گذاران CBECI طی اظهارنظری - قیمت دامین آی آر با تخفیف - گفته است:

ما می‌‌خواهیم از - قیمت دامین آی آر با تخفیف - این مقایسه‌‌ها برای رسیدن به یک جمع‌‌بندی بهره ببریم. بازدیدکنندگان از سایت می‌‌توانند خود تصمیم بگیرند که آمار و ارقام ارائه‌‌شده به‌‌نظرشان بزرگ است یا کوچک.

کاملا واضح است که بیت‌‌کوین به مصرف مقادیر بالایی از - قیمت دامین آی آر با تخفیف - انرژی نیاز دارد. استخراج‌‌کنندگان (یا ماینرها) این انرژی را صرف محاسبات دائمی در سخت‌‌افزارهایی کامپیوتری می‌کنند تا شبکه را حفظ کنند و اعتبار نقل‌‌و‌‌انتقالات درون آن را تضمین کنند. با وجود این، مهم است که بدانید این آمار و ارقام تنها براساس تخمین ارائه شده‌‌اند. مرکز سرمایه‌‌گذاری جایگزین کمبریج که خود بر پروژه‌‌ی CBECI نظارت داشته است، دیدگاهی متعادل‌‌تر دارد. این مرکز می‌‌گوید:

به‌‌سختی می‌‌توان یک برآورد مطمئن در مورد میزان مصرف برق بیت‌‌کوین ارائه کرد. این برآوردها بیشتر به یک تصویر لحظه‌‌ای از وضعیت بازار - قیمت دامین آی آر با تخفیف - شباهت دارد و  اغلب اوقات اعداد حاصل از یک مدل به‌‌کلی با نتایج حاصل از مدل‌‌های پیشین متفاوت است.

CBECI نیز این عدم‌‌قطعیت را درقالب تعریف یک کرانه‌‌ی بالایی و پایینی در برآوردهای خود گنجانده است. کرانه‌‌ی پایینی این محاسبات، عددی حدود ۲۲ تراوات‌‌ساعت را نشان می‌‌دهد؛ درحالی که کرانه‌‌ی بالایی کمی کمتر از ۱۵۰ تراوات‌‌ساعت است (توجه کنید که این آمار و ارقام ممکن است از زمان انتشار مطلب حاضر کمی تغییر پیدا کرده باشند).

با - قیمت دامین آی آر با تخفیف - توجه به فاصله‌ی این - قیمت دامین آی آر با تخفیف - کرانه‌ها، باید گفت با یک گستره‌‌ی واقعا وسیع مواجه هستیم. این خود دلیلی است که چرا نباید دقت واقعی این برآوردها را چندان جدی بگیریم. به‌‌عنوان مثال، یک برآورد دیگر از سوی Digiconomist، حکایت از مصرف - قیمت دامین آی آر با تخفیف - ۷۰ تراوات‌‌ساعتی شبکه‌‌ی بیت‌‌کوین در هر سال دارد. این عدد، حدود ۶ تراوات‌‌ساعت بزرگتر از برآورد CBECI دانشگاه کمبریج است (CBECI در این لینک، به سازوکار و روش محاسبات مربوط‌‌به این برآوردها اشاره کرده است که درصورت علاقه می‌‌توانید مطالعه کنید).

صرف‌‌نظر از اینکه اعداد و ارقام واقعی چقدر باشند، باید اذعان کرد که مصرف انرژی شبکه‌‌ی بیت‌کوین چشمگیر است. نکته‌ی تامل‌‌برانگیزتر اینکه رشد مصرف انرژی این شبکه شتاب درخورتوجهی هم داشته؛ به‌‌گونه‌‌ای که گاهی اوقات حتی در بازه‌‌ی زمانی - قیمت دامین آی آر با تخفیف - ۶ ماهه و کمتر نیز برق مصرفی شبکه توانسته تا میزان دو برابر رشد کند. این رشد مصرف در انرژی قطعا با آثار زیست‌‌محیطی واضحی همراه خواهد بود. با این حال، باتوجه به نامشخص‌‌بودن نوع منابع تأمین انرژی شبکه‌‌ی بیت‌کوین، برآورد دقیق میزان کربن منتشر‌‌شده و درنتیجه حجم آثار زیست‌‌محیطی ناشی‌‌از این شبکه بسیار دشوار خواهد بود.

متوسط مصرف انرژی این شبکه‌‌ی ارز دیجیتال در - قیمت دامین آی آر با تخفیف - ازای هر تراکنش‌‌ - قیمت دامین آی آر با تخفیف - نیز مقادیر بالایی را به خود اختصاص داده است. الکی دِوریس، یکی از - قیمت دامین آی آر با تخفیف - کارشناسان شرکت مشاور سرمایه‌‌گذاری PwC می‌‌گوید در حال حاضر، تعداد تراکنش‌‌های این شبکه به کمتر از ۱۰۰ میلیون واحد در هر سال می‌‌رسد. - قیمت دامین آی آر با تخفیف - این میزان در مقایسه با حجم ۵۰۰ میلیارد واحدی کل تراکنش‌‌های مالی شبکه‌‌ی - قیمت دامین آی آر با تخفیف - مالی سنتی واقعا ناچیز است. دوریس برآورد می‌‌کند که میزان مصرف انرژی بیت‌کوین در ازای هر تراکنش به‌‌تنهایی بیشتر از مجموع مصرف شبکه‌‌ی جهانی بانک‌‌ها است.


اولين صفحه   -  قیمت دومین با تخفیف   -   خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -   قیمت دامین ir با تخفیف   -   خرید دامین ir با تخفیف   -   دامنه کام با تخفیف   -   ثبت دامنه کام با تخفیف   -   تمدید دامنه کام با تخفیف   -   قیمت دامنه کام با تخفیف   -  آخرين صفحه