قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان

خانه » دومین » قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان

قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در همدان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 10634.html
سازمان‌های نظارتی در کلرادو، اوبر را به دلیل استخدام رانندگان دارای سوء سابقه به پرداخت ۸.۹ میلیون دلار جریمه کرده‌اند.
چهار شنبه, ۱ آذر ۹۶ ساعت ۱۷:۰۰

جریمه ۸.۹ میلیون دلاری اوبر به دلیل فعالیت رانندگان سابقه‌دار

سازمان‌های نظارتی در کلرادو، اوبر را به دلیل استخدام رانندگان دارای سوء سابقه به پرداخت ۸.۹ میلیون دلار جریمه کرده‌اند.

نتیجه‌ی تحقیقات صورت‌گرفته توسط سازمان‌های نظارتی - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - نشان از این دارد که شماری از رانندگان شبکه‌ی اوبر دارای سوء سابقه هستند و اوبر - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - در زمان ورود این افراد به شبکه‌ی رانندگانش، تحقیقات کاملی در راستای هویت‌سنجی این افراد انجام نداده است. از این‌رو سازمان‌های نظارتی کلرادو جریمه‌ای ۸.۹ میلیون دلاری برای اوبر تعیین کرده‌اند. آمار ارائه‌شده نشان از این دارد که بیش از - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - ۵۷ راننده دارای سوء سابقه در شبکه‌ی رانندگان اوبر حضور داشته‌اند. یکی از رانندگانی که در دادگاه محکوم شده بود، - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - با استفاده از یک نام جعلی در اوبر ثبت نام کرده است.

اوبر تأیید کرده است که شماری از رانندگان فعال در اوبر نباید از مرحله‌ی تأیید هویت و بررسی سابقه عبور می‌کردند که متأسفانه این اتفاق افتاده است. اوبر این مسئله را به وجود مشکلی که در فرایند هویت سنجی اوبر برای رانندگان - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - وجود داشت، مربوط می‌داند. این کمپانی برای حل مشکل اقدام به غیر فعال کردن شماری از حساب‌های کاربری رانندگان کرده است.

سخنگوی اوبر در واکنش به این خبر چنین اظهار نظر کرده است:

این مشکل برای شماری از رانندگان ما مسئله‌ساز شده است و ما - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - در راستای اصلاح مشکل مورد نظر اقداماتی انجام داده‌ایم. ما برای جلوگیری از - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - تکرار مشکلات این‌چنینی همکاری نزدیکی با کمیسیون سرویس‌های عمومی کلرادو انجام خواهیم داد. این مشکلات امنیت مسافران را در خطر جدی قرار می‌دهد.

اوبر از جمله‌‌ی بزرگ‌ترین سرویس‌های حمل و نقل است که در بیش از ۷۵ کشور جهان فعالیت می‌کند. - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - با گسترش دامنه‌ی خدمات اوبر، این کمپانی با انتقاداتی روبه‌رو شده است که مربوط به صدور اجازه برای رانندگانی است که سوء سابقه دارند.

سازمان‌های رگولاتوری در سایر ایالت‌های آمریکا از قبیل کالیفرنیا، ماساچوست، مریلند و تگزاس نیز تحقیقات را در این رابطه آغاز کرده‌اند. بر اساس ادعای مطرح‌شده، اوبر توانایی مانیتور کردن رانندگانش را ندارد و نمی‌تواند فرایند صحیحی برای جلوگیری از - قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان - به خدمت گرفتن رانندگان دارای سوء سابقه در پیش بگیرد.

این مشکل فقط در مورد اوبر صادق نیست و چندی پیش مشکلاتی مشابه برای سرویس اسنپ در کشورمان اتفاق افتاد که انتقادات بسیاری در رابطه با فرایند جذب راننده متوجه این استارتاپ کرد.


اولين صفحه   -  قیمت دومین com با تخفیف همدان   -   خرید دومین com با تخفیف همدان   -   دامین com با تخفیف همدان   -   ثبت دامین com با تخفیف همدان   -   تمدید دامین com با تخفیف همدان   -   قیمت دامین com با تخفیف همدان   -   خرید دامین com با تخفیف همدان   -   دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   دامین انگلستان با تخفیف همدان   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف همدان   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف همدان   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف همدان   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف همدان   -   دامنه چین با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه چین با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه چین با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه چین با تخفیف همدان   -   خرید دامنه چین با تخفیف همدان   -   دومین چین با تخفیف همدان   -   ثبت دومین چین با تخفیف همدان   -   تمدید دومین چین با تخفیف همدان   -   قیمت دومین چین با تخفیف همدان   -   خرید دومین چین با تخفیف همدان   -   دامین چین با تخفیف همدان   -   ثبت دامین چین با تخفیف همدان   -   تمدید دامین چین با تخفیف همدان   -   قیمت دامین چین با تخفیف همدان   -   خرید دامین چین با تخفیف همدان   -   دامنه بین المللی با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف همدان   -  آخرين صفحه