قیمت دامین با تخفیف بیرجند

خانه » دومین » قیمت دامین با تخفیف بیرجند

قیمت دامین با تخفیف بیرجند

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بیرجند تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 18644.html
شایعات حکایت از آن دارند که گوشی اچ‌تی‌سی 11 که با نام اوشن نیز شناخته می‌شود، به پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ و حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی مجهز خواهد بود.
شنبه, ۲۰ آذر ۹۵ ساعت ۱۴:۳۰

اچ تی سی 11 به پردازنده اسنپدراگون 835 و رم ۸ گیگابایتی مجهز می‌شود

شایعات حکایت از آن دارند که گوشی اچ‌تی‌سی 11 که با نام اوشن نیز شناخته می‌شود، به پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ و حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی مجهز خواهد بود.

تنها چند هفته تا آغاز سال ۲۰۱۷ باقی مانده است؛ بنابراین حجم شایعات و گمانه‌زنی‌ها در خصوص گوشی‌های هوشمندی که انتظار عرضه‌ی آن را در سال جدید میلادی داریم، به‌صورت بی‌سابقه‌ای در حال افزایش است. یکی از این گوشی‌ها اچ‌تی‌سی ۱۱ است که با اسم رمز اچ‌تی‌سی اوشن نیز شناخته می‌شود.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشرشده در خصوص گوشی جدید اچ‌تی‌سی، انتظار می‌رود این دستگاه به نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ × ۲۵۶۰ پیکسل و پردازنده‌ی جدید کوالکام، اسنپدراگون ۸۳۵ - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - مجهز شود؛ این تراشه از هشت هسته‌ی پردازشی و پردازنده‌ی گرافیکی آدرنو ۵۴۰ تشکیل شده است. گفته می‌شود اچ‌تی‌سی برای دوربین اصلی این گوشی یک ستاپ دوگانه با سنسور‌های ۱۲ - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - مگاپیکسلی در نظر گرفته و برای دوربین سلفی آن یک - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - سنسور ۸ مگاپیکسلی انتخاب کرده است. انتظار می‌رود اچ‌تی‌سی ۱۱ به یک باتری - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - با ظرفیت ۳۷۰۰ میلی‌آمپر ساعت مجهز شود و از نسخه‌ی - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - چهارم فناوری شارژ سریع کوالکام پشتیبانی کند.

قیمت دامین با تخفیف بیرجند

تصویری منتسب به اچ‌تی‌سی ۱۱

اچ‌تی‌سی این گوشی را با اندروید ۷.۰ نوقا و رابط کاربری سنس خود عرضه می‌کند. گفته می‌شود میزان حافظه‌ی رم و ذخیره‌سازی اچ‌تی‌سی ۱۱ از - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - ویژگی‌‌های شاخص و مزیت‌های رقابتی این گوشی خواهند بود؛ چرا که اچ‌تی‌سی قصد دارد پرچم‌دار جدید خود را با حافظه‌ی رم ۸ - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - گیگابایتی و حافظه‌ی ذخیره‌سازی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی روانه‌ی - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - بازار کند. شایعات حکایت - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - از آن دارند که اچ‌تی‌سی برچسب قیمتی ۶۹۰ دلاری برای گوشی خود - قیمت دامین با تخفیف بیرجند - در نظر گرفته است.

البته در حال حاضر نمی‌توان با قطعیت در خصوص صحت‌ و سقم اطلاعات فاش شده اظهار نظر کرد؛ اما احتمال به حقیقت پیوستن بخشی از آن‌ها نظیر تجهیز اچ‌تی‌سی ۱۱ به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۳۵، بسیار بالا به نظر می‌رسد. در هر صورت این گوشی به‌طور حتم یکی از دستگاه‌های موبایل جذاب سال ۲۰۱۷ خواهد بود.


اولين صفحه   -  قیمت دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   خرید دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   ثبت دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   تمدید دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   قیمت دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   خرید دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   دامنه با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامنه با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامنه با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامنه با تخفیف بیرجند   -   خرید دامنه با تخفیف بیرجند   -   دومین با تخفیف بیرجند   -   ثبت دومین با تخفیف بیرجند   -   تمدید دومین با تخفیف بیرجند   -   قیمت دومین با تخفیف بیرجند   -   خرید دومین با تخفیف بیرجند   -   دامین با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامین با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامین با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامین با تخفیف بیرجند   -   خرید دامین با تخفیف بیرجند   -   دامنه آی آر با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف بیرجند   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف بیرجند   -   دومین آی آر با تخفیف بیرجند   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف بیرجند   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف بیرجند   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف بیرجند   -   خرید دومین آی آر با تخفیف بیرجند   -   دامین آی آر با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف بیرجند   -   خرید دامین آی آر با تخفیف بیرجند   -   دامنه ir با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامنه ir با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامنه ir با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامنه ir با تخفیف بیرجند   -  آخرين صفحه