قیمت دامین دات کام گرگان

خانه » دومین » قیمت دامین دات کام گرگان

قیمت دامین دات کام گرگان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در گرگان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 15673.html
چندین شرکت در سطح جهانی، با جدیتی بی‌سابقه در حال کار روی پروژه‌های پرواز انسان هستند تا این رؤیا به کمک وسیله‌ای کم‌حجم و با هزینه‌ای منطقی تجاری شود و افراد عادی بتوانند به‌صورت انفرادی از آن استفاده کنند.
دوشنبه, ۱۴ فروردین ۹۶ ساعت ۲۳:۰۰

رؤیای انسان پرنده، به واقعیت نزدیک می‌شود

چندین شرکت در سطح جهانی، با جدیتی بی‌سابقه در حال کار روی پروژه‌های پرواز انسان هستند تا این رؤیا به کمک وسیله‌ای کم‌حجم و با هزینه‌ای منطقی تجاری شود و افراد عادی بتوانند به‌صورت انفرادی از آن استفاده کنند.

هرچند از اختراع هواپیما بیش از یک - قیمت دامین دات کام گرگان - قرن می‌گذرد، آرزوی پرواز به شکلی آزاد و با کمترین قید و بند هنوز از ذهن انسان بیرون نرفته است. حرکت در آسمان، مانند آنچه در فیلم‌های سوپرمن دیده‌ایم؛ نه‌تنها می‌تواند هیجان‌انگیز و لذت‌بخش باشد - قیمت دامین دات کام گرگان - که در صورت همه‌گیر شدن با فناوری ایمن و مقرون به‌صرفه، سبک زندگی - قیمت دامین دات کام گرگان - و حمل و نقل انسان‌ها را برای همیشه دگرگون خواهد کرد.

مدتی پیش شرکت هوانوردی جت‌پک (Jetpack Aviation) آزمایش جدیدترین محصول خود را در مقابل خبرنگاران و کارشناسان با موفقیت - قیمت دامین دات کام گرگان - پشت سر گذاشت. این شرکت از دو نفر اصلی تشکیل شده - قیمت دامین دات کام گرگان - است و سرمایه‌گذاری سنگین - قیمت دامین دات کام گرگان - و پرسنل متعدد در آن دیده نمی‌شود؛ اما با مهندسی دقیق و پشت‌کار فراوان توانسته است توجه رسانه‌ها و عموم علاقه‌مندان - قیمت دامین دات کام گرگان - را به خود جلب کند. مالک - قیمت دامین دات کام گرگان - و سرمایه‌گذار اصلی پروژه دیوید میمن، یک خلبان و معدن‌دار اصیل استرالیایی - قیمت دامین دات کام گرگان - است که آزمایش این وسیله را نیز انجام می‌دهد. دیگر عضو شرکت، نلسون تایلر شخصیتی شناخته‌تر برای علاقه‌مندان هوانوردی محسوب می‌شود که طراح ارشد پروژه و مهندس اصلی آن است.

قیمت دامین دات کام گرگان

نلسون تایلر هم - قیمت دامین دات کام گرگان - یک خلبان قدیمی است؛ اما اختراعات و ابتکارات او در - قیمت دامین دات کام گرگان - زمینه‌ی ساخت تجهیزات فیلم‌برداری هوایی، او را سه بار برنده‌ی جایزه‌ی اسکار فیلمبرداری فنی (Motion Picture Camera) کرده است. او سابقه‌ی بیش از ۴۰ سال کار - قیمت دامین دات کام گرگان - روی انواع جت‌پک‌ها را به - قیمت دامین دات کام گرگان - همراه دارد و نمایش خیره‌کننده از - قیمت دامین دات کام گرگان - یک انسان پرنده در المپیک لس‌آنجلس ۱۹۸۴ باعث شد شهرتی جهانی پیدا کند. در فیلم کوتاه ادامه‌ی مطلب، این حرکت تاریخی به‌خوبی قابل مشاهده است.

دانلود 

شرکت هوانوردی جت‌پک معتقد است که محصول آن‌ها، هرچند هنوز با فروش و تجاری‌سازی اندکی فاصله دارد؛ تنها جت‌پک (کوله‌پشتی هوایی) واقعی در جهان محسوب می‌شود که قابل استفاده برای عموم - قیمت دامین دات کام گرگان - مردم خواهد بود. فناوری جت‌پک، سال‌ها است به‌صورت کنترل‌شده، در لباس فضانوردان ایستگاه فضایی که هنگام انجام کار در خارج - قیمت دامین دات کام گرگان - از کابین به تن می‌کنند، استفاده می‌شود؛ اما ایده‌ی اولین مدل از این نوع وسایل هوانوردی در حدود ۱۰۰ سال پیش مطرح شد و البته تا چند دهه بعد جامه‌ی عمل نپوشید.

بر اساس این مدل که یک مخترع اهل روسیه - قیمت دامین دات کام گرگان - در سال ۱۹۱۹ معرفی کرده بود؛ مخلوطی از اکسیژن و متان که با فشار از اگزوزها خارج شوند، می‌تواند انرژی لازم برای بلند کردن یک انسان معمولی از سطح زمین را فراهم کند. این ایده با تغییرات فراوان در حدود سال‌های ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۰ توسط افراد مختلف با سوخت‌های گوناگون که عمدتا از ترکیبیات نیتروژن - قیمت دامین دات کام گرگان - بودند، آزمایش شد و پرواز نهایتا تا ۳۳ ثانیه را ممکن کرد.

قیمت دامین دات کام گرگان

شرکت هوانوردی جت‌پک مدعی است که محصولی با قابلیت‌های ایمنی بالا ساخته و آن را به‌زودی به عرضه‌ی عمومی خواهد گذاشت. این مدل که JB10 نام دارد، تنها به اندازه‌ی ۱۰ دقیقه سوخت خواهد داشت و نهایت سرعت ۱۱۰ - قیمت دامین دات کام گرگان - کیلومتر بر ساعت را ممکن می‌کند. مسافتی که می‌توان با این کوله‌پشتی ۲۵۰ - قیمت دامین دات کام گرگان - هزار دلاری - قیمت دامین دات کام گرگان - طی کرد، در حدود ۳ کیلومتر است. شاید این اعداد چندان جذاب نباشند؛ اما شرکت سازنده معتقد است به‌زودی مدل‌های بهتر و با قیمت مناسب را با جذب کمک‌های مردمی و سرمایه‌گذاری در پروژه، رونمایی خواهد کرد.

قیمت دامین دات کام گرگان

جت‌پک مدل JB10 از نمای روبرو

اساس کار جت‌پک از دو موتور جت، شبیه به آنچه در هواپیماهای جنگنده وجود دارد، تبعیت می‌کند. بخش بزرگ این وسیله، مخزن سوخت است که در پشت سر قرار گرفته و علاوه بر گازوئیل می‌تواند با سوخت جت هم پر شود. موتورهای جت در این وسیله برای نگه‌داشتن معلق شخص در هوا، دور موتور ۲۰ هزار دور بر دقیقه خواهند داشت؛ اما در هنگام حرکت با سرعت بالا تا ۶۰ هزار دور بر دقیقه نیز خواهند رسید. هدایت این وسیله با دو دسته انجام می‌شود که در صورت چرخش محور در دست راست، فشار سوخت ورودی به موتور کم و زیاد می‌شود و حاصل آن، کاهش یا افزایش ارتفاع خواهد - قیمت دامین دات کام گرگان - بود. با گردش محور سمت چپ، زاویه‌ی خروجی اگزوز تغییر می‌کند و حرکت به چپ و راست - قیمت دامین دات کام گرگان - ممکن می‌شود. برای حرکت به جلو و عقب، کافی است سرنشین بدن خود را تغییر زاویه دهد.

Jet Pack International    T-73

شرکت دیگری که در حال کار روی - قیمت دامین دات کام گرگان - این پروژه است، جت‌پک اینترنشنال نام دارد. آخرین مدل از - قیمت دامین دات کام گرگان - نوع تجاری کوله‌پشتی هوایی به قیمت ۲۰۰ هزار دلار توسط این شرکت و با کد T-73، همچنان در حال - قیمت دامین دات کام گرگان - ساخت است که به لطف استفاده از سوخت جت، می‌تواند تا ۹ دقیقه کار کند و سرنشینی به وزن ۸۰ کیلوگرم را تا ارتفاع ۷۶ متری بالا ببرد یا مسافتی در حدود ۱۸ کیلومتر را طی کند. - قیمت دامین دات کام گرگان - این وسیله رسیدن به نهایت سرعت ۱۳۴ کیلومتر بر ساعت را هم در اختیار می‌گذارد و گفته می‌شود تا ارتفاع - قیمت دامین دات کام گرگان - ۱۵۲ متر هم توان بالا رفتن دارد. مدل T-73 فعلا برای استفاده‌های تبلیغاتی و برداشت تصویر هوایی، همراه - قیمت دامین دات کام گرگان - با خلبان متخصص آن به شرکت‌های مختلف اجاره داده می‌شود.

شرکت هوانوردی جت‌پک، طرح دیگری نیز برای پرواز انسان و داشتن وسیله‌ی نقلیه‌ی هوایی دارد که هنوز - قیمت دامین دات کام گرگان - به تولید نرسیده و یک ایده‌ی ثبت‌شده است. این وسیله به‌اختصار VTOL نام گرفته که مخفف عبارت «Vertical Take-off and Landing» است و چنانچه پهپاد‌ها و هلی‌شات‌های امروزی را دیده باشید، متوجه هدف این طرح و نحوه‌ی عملکرد آن خواهید شد. VTOL پیشنهادی دارای ۶ محور است که روی هرکدام ۲ ملخ با موتورهای الکتریکی نصب خواهد شد و مجموعا با ۱۲ ملخ کار خواهد کرد.

قیمت دامین دات کام گرگان

دیوید میمن مؤسس این شرکت معتقد است که تا ۵ سال آینده، فناوری‌های باتری لیتیوم-یون آن چنان پیشرفت خواهد کرد که انرژی لازم برای کار طولانی‌مدت طرح VTOL آن‌ها فراهم خواهد شد. این پروژه با کد JB12 معرفی شده و قرار است تا - قیمت دامین دات کام گرگان - کمتر از ۱۰ سال دیگر با قیمتی نزدیک به یک خودرو تولید شود. از سویی دیگر، پیشرفت فناوری‎های کنترل خودکار خودروها (خودران) می‌تواند با وجود محصولاتی هم‌چون JB12، سبک زندگی جوامع آینده را دگرگون کند.

در پایان این مطلب، می‌توانید بیننده‌ی فیلم کوتاهی باشید که عملکرد جت‌پک JB10 را به‌خوبی نمایش می‌دهد.

دانلود با کیفیت 360p   720p   

- قیمت دامین دات کام گرگان -


اولين صفحه   -  قیمت دامنه دات کام گرگان   -   خرید دامنه دات کام گرگان   -   قوانین دامنه دات کام گرگان   -   دومین دات کام گرگان   -   ثبت دومین دات کام گرگان   -   تمدید دومین دات کام گرگان   -   انتقال دومین دات کام گرگان   -   نحوه انتقال دومین دات کام گرگان   -   مالکیت دومین دات کام گرگان   -   انتقال مالکیت دومین دات کام گرگان   -   قیمت دومین دات کام گرگان   -   خرید دومین دات کام گرگان   -   قوانین دومین دات کام گرگان   -   دامین دات کام گرگان   -   ثبت دامین دات کام گرگان   -   تمدید دامین دات کام گرگان   -   انتقال دامین دات کام گرگان   -   نحوه انتقال دامین دات کام گرگان   -   مالکیت دامین دات کام گرگان   -   انتقال مالکیت دامین دات کام گرگان   -   قیمت دامین دات کام گرگان   -   خرید دامین دات کام گرگان   -   قوانین دامین دات کام گرگان   -   دامنه com گرگان   -   ثبت دامنه com گرگان   -   تمدید دامنه com گرگان   -   انتقال دامنه com گرگان   -   نحوه انتقال دامنه com گرگان   -   مالکیت دامنه com گرگان   -   انتقال مالکیت دامنه com گرگان   -   قیمت دامنه com گرگان   -   خرید دامنه com گرگان   -   قوانین دامنه com گرگان   -   دومین com گرگان   -   ثبت دومین com گرگان   -   تمدید دومین com گرگان   -   انتقال دومین com گرگان   -   نحوه انتقال دومین com گرگان   -   مالکیت دومین com گرگان   -   انتقال مالکیت دومین com گرگان   -   قیمت دومین com گرگان   -  آخرين صفحه