قیمت دامین چین با تخفیف کرج

خانه » دومین » قیمت دامین چین با تخفیف کرج

قیمت دامین چین با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03224.html
ایکیا پرده‌های هوشمندی را معرفی کرده است که با استفاده از یک کنترل کوچک و بی‌سیم حرکت می‌کنند و همچنین قابلیت برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دارند.
سه شنبه, ۱۸ دی ۹۷ ساعت ۱۳:۲۵

ایکیا پرده هوشمند ارزان‌قیمت عرضه می‌کند

ایکیا پرده‌های هوشمندی را معرفی کرده است که با استفاده از یک کنترل کوچک و بی‌سیم حرکت می‌کنند و همچنین قابلیت برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دارند.

ایکیا (IKEA)، غول سوئدی تولیدکننده‌ی لوازم خانگی سال گذشته با معرفی چراغ‌های هوشمند با نام Trådfri ورود خود را به صنعت خانه‌های هوشمند اعلام کرد. ایکیا در سیستم چراغ‌های هوشمند خود مجموعه‌ی متنوعی از لامپ‌های LED، کیت سنسور حرکت، تنظیم سطح روشنایی و لامپ‌های LED را - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - معرفی کرد که روی کابینت‌ها و درها نصب می‌شوند.

ایکیا سیستم نورپردازی هوشمند خود را با قیمت پایینی در فروشگاه‌های سراسر دنیا عرضه کرد و حال قصد دارد با ارائه‌ی پرده‌های هوشمند، گام دیگری در توسعه‌ی خانه‌های هوشمند بردارد. KADRILJ و FYRTUR پرده‌های هوشمند ایکیا هستند که - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - به‌صورت بی‌سیم - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - و با استفاده از باتری با سیستم نورپردازی هوشمند Trådfri تعامل دارند؛ این یعنی نه تنها از پلتفرم نورپردازی ایکیا حمایت می‌کنند بلکه با الکسا، هوم - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - کیت و گوگل اسیستنت نیز کار می‌کنند.

قیمت دامین چین با تخفیف کرج

پرده‌ی هوشمند ایکیا، باتری قابل شارژی دارد که توسط آن به‌آرامی حرکت می‌کند. زمانی‌که باتری در جایگاه خود قرار بگیرد، با کنترل سفیدرنگی جفت می‌شود و - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - کاربر با استفاده از آن می‌تواند پرده را حرکت دهد. ایکیا همچنین در بیانیه‌ی خود اعلام کرده که پرده‌های هوشمند قابلیت برنامه‌ریزی دارند و با استفاده از اپلیکیشن مخصوص، در ساعت مشخصی باز یا بسته می‌شود.

پرده‌ی هوشمند ایکیا در نمایشگاه CES 2019 معرفی شده و ۱۳ بهمن سال جاری عرضه خواهد شد. این پرده‌ها در پنج سایز اروپایی عرضه می‌شوند و بین ۹۹ تا ۱۵۵ یورو (حدود ۱۱۳ تا ۱۸۱ دلار) قیمت دارند. هنوز اعلام نشده - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - است که این محصولات در انگلستان یا آمریکا عرضه خواهند شد یا خیر؛ اما اگر عرضه‌ی آن مانند چراغ‌های هوشمند باشد، به‌زودی در تمام مناطق در دسترس خواهد بود. ویدئوی زیر نحوه‌ی کار پرده‌ی هوشمند ایکیا را نشان - قیمت دامین چین با تخفیف کرج - می‌دهد:

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  قیمت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامنه چین با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه چین با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه چین با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه چین با تخفیف کرج   -   خرید دامنه چین با تخفیف کرج   -   دومین چین با تخفیف کرج   -   ثبت دومین چین با تخفیف کرج   -   تمدید دومین چین با تخفیف کرج   -   قیمت دومین چین با تخفیف کرج   -   خرید دومین چین با تخفیف کرج   -   دامین چین با تخفیف کرج   -   ثبت دامین چین با تخفیف کرج   -   تمدید دامین چین با تخفیف کرج   -   قیمت دامین چین با تخفیف کرج   -   خرید دامین چین با تخفیف کرج   -   دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   دامنه بدون هاست کرج   -   ثبت دامنه بدون هاست کرج   -   تمدید دامنه بدون هاست کرج   -   قیمت دامنه بدون هاست کرج   -  آخرين صفحه