قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان

خانه » دومین » قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان

قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02489.html
+HDR10 نام فرمت تصویری جدید سامسونگ است که پرچم‌داران گوشی‌های هوشمند این شرکت نیز از آن برای پخش جذاب‌تر محتوای تصویری پشتیبانی می‌کنند.
پنجشنبه, ۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

+HDR10 چیست؟

+HDR10 نام فرمت تصویری جدید سامسونگ است که پرچم‌داران گوشی‌های هوشمند این شرکت نیز از آن برای پخش جذاب‌تر محتوای تصویری پشتیبانی می‌کنند.

درست - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - زمانی‌که فکر می‌کنید با تمام - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - فرمت‌های پخش تصویر آشنا شده‌اند فرمت جدیدی ظهور پیدا می‌کند.

HDR جدیدترین پیشرفت حوزه‌ی تصویر بود که به تلویزیون‌ها، سرویس‌های اشتراک ویدئو، فیلم‌ها و سریال‌ها راه پیدا کرد. خبر خوب این است که این فناوری می‌تواند بهترین کیفیت تصویر ممکن را به تلویزیون‌های خانگی بیاورد؛ خبر بد اینکه این فناوری در غالب فرمت‌های مختلف ظاهر می‌شود و این - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - یعنی یک نکته‌ی گیج‌کننده‌ی - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - دیگر هنگام خرید تلویزیون که باید به آن توجه کرد.

در حال حاضر فرمت‌های HDR10، dolby vision و HLG وجود دارند؛ اما ظاهرا این تعداد کافی نبوده و فرمت جدیدی با عنوان +HDR10 به وجود آمده است. HDR پلاس که ساخت سامسونگ است، اخیرا توسط شرکت‌های بزرگی مانند پاناسونیک، - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - فیلیپس، آمازون، فاکس و 20th Century مورد حمایت قرار گرفته است.

بنابراین، با نگاهی به نام سازنده و - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - نام شرکت‌هایی که از آن حمایت کرده‌اند، به نظر می‌رسد خیلی زود شاهد - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - همه‌گیر شدن این فرمت جدید باشیم.

چه چیز +HDR10 را از سایر فرمت‌ها متمایز می‌کند؟

HDR10 فراداده‌ی استاتیک یا ایستا دارد. HDR10 پلاس و دالبی ویژن فراداده‌ی دینامیک یا - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - پویا دارند. از آن‌جایی که این پویایی بزرگ‌ترین تفاوت بین HDR10 و DV است، - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - اضافه کردن آن به HDR10 روی - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - کاغذ کار - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - سختی است.برای توضیح تفاوت بین HDR10 و +HDR10 باید ابتدا در خصوص metadata یا فراداده توضیح دهیم. فراداده، اطلاعات جانبی موجود در ماورای سیگنال ویدیویی است که همراه‌با محتوای تصویری HDR ارسال می‌شود و به تلویزیون فرمان می‌دهد که چگونه محتوای دارای محدوده‌ی دینامیکی بالا را نمایش دهد.

در HDR10 تلویزیون دستورهایی را در آغاز نمایش فیلم دریافت می‌کند. فرض کنید که این دستور ایستا می‌گوید: «بسیار خوب، وقتی این نمایش می‌گوید بپر، تا این ارتفاع بپر.» این خوب است؛ اما یک دستور برای تمام پرش‌ها است. اگر مثلا یک فیلم دارای تنوع سکانس‌های زیادی باشد، این فراداده به‌تنهایی نمی‌تواند بهترین - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - کیفیت تصویر را ارائه دهد.

دالبی ویژن (DV) فراداده‌ی پویا دارد و به‌زودی +HDR10 هم جزو فرمت‌هایی خواهد بود که این ویژگی را دارد. فراداده‌ی پویا این امکان را به‌وجود می‌آورد که هر سکانس یا حتی فریم از یک فیلم به‌صورت جداگانه تنظیم کیفیت شود. فراداده‌ی اکثر فیلم‌ها شاید نیاز به این مقدار تنظیم دقیق نداشته باشد؛ اما این سطح از کنترل، به فیلم‌سازان این امکان را می‌دهد - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - که تعیین کنند که هر قاب از فیلم در تلویزیون شما چگونه به نمایش در بیاید. روی کاغذ، این امکان می‌تواند منجر به افزایش کیفیت تصویر نسبت به HDR10 شود. به تعبیر قبل، تلویزیون مدام دستوراتی را در خصوص ارتفاع پرش در هر صحنه از فیلم دریافت می‌کند.

در زیر توضیح سامسونگ از این فناوری را می‌بینید:

HDR10 پلاس جهت ارائه‌ی بهترین کیفیت از محتوای HDR تنظیمات سکانس به سکانس را ارائه می‌دهد. از آنجا که استفاده از آن نیاز به مجوز خاصی ندارد، تولیدکنندگان نمایشگر و فیلم‌سازان می‌توانند به‌راحتی محصول خود را - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - با کیفیت HDR پلاس ارائه داده و گواهی و - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - لوگوی آن را درج کنند.

باید توجه - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - داشته باشید که - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - HDR پلاس سامسونگ هیچ ارتباطی به - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - HDR پلاس گوگل، که گونه‌ای - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - از افزایش کیفیت در دوربین موبایل است، ندارد. با اینکه هردو مربوط‌به HDR هستند اما به لحاظ فنی صرفا تشابه اسمی بوده و یکی نیستند.

سامسونگ با ارائه‌ی HDR پلاس علاوه‌براین‌که دیگر مجبور به پرداخت هزینه‌های مربوط‌به مجوز دالبی نخواهد بود، می‌تواند فناوری HDR را هم توسعه بدهد.

درحالی‌که هنوز HDR به اندازه‌ی کافی جا نیفتاده است، اضافه کردن لایه‌ی دیگری به آن می‌تواند - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - مشکل‌ساز باشد. سوالاتی از قبیل اینکه آیا +HDR10 بهتر است یا بدتر؟ آیا از دالبی ویژن بهتر است یا نه، فعلا قابل پاسخ نیستند. شاید این فناوری برای محتواهای ویدیویی خاصی در نظر گرفته شود.

به عبارت دیگر، HDR10 پلاس و دالبی ویژن کارکرد یکسانی خواهند داشت. در ازای دریافت - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - هزینه‌ی لایسنس، دالبی علاوه‌بر اینکه ویدیوهای مخصوص دالبی را - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - به خوبی نمایش می‌دهد، به تولیدکنندگان - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - تلویزیون نشان می‌دهد که چه تنظیماتی انجام دهند که محصول آن‌ها بهترین کیفیت تصویر را ارائه دهد. چنین چیزی در HDR وجود ندارد؛ اما ممکن است در HDR پلاس وجود داشته باشد.

در توضیحات - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - سامسونگ - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - عبارت «گواهی» به چشم می‌خورد. هنوز جزئیاتی از چگونگی این گواهی مطرح نشده است. سامسونگ قرار است در CES ۲۰۱۸ از آن رونمایی کند؛ اما براساس اظهارات سامسونگ این گواهی براساس کیفیت خواهد بود و در صورت تأیید، لوگو به محصول تعلق خواهد گرفتن. - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - اینکه - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - محصولات چه سطحی از کیفیت را باید ارائه دهند تا به دریافت این لوگو نایل شوند مشخص نیست؛ می‌تواند در سطح دالبی باشد یا صرفا یک تأیید ساده. باید صبر کرد و دید.

آیا تلویزیون شما از - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - +HDR10 پشتیبانی خواهد کرد؟

 در پاسخ به اینکه آیا تلویزیون شما از HDR - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - پلاس - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - پشتیبانی خواهد کرد یا خیر، باید گفت هم بله و هم خیر. سامسونگ می‌گوید:

محصولات ما در سال ۲۰۱۷ همگی قابلیت پشتیبانی از HDR پلاس - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - را دارند و زمانی‌که این طرح رونمایی رسمی شود، گواهی HDR به این محصولات تعلق خواهد گرفت. همچنین در تلاش برای ارائه‌ی گزینه‌هایی برای نمایشگرهای سال ۲۰۱۶ خود نیز هستیم.

اینکه سایر شرکت‌ها - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - از HDR10 پلاس استقبال کنند یا خیر را زمان مشخص خواهد کرد؛ اما ال‌جی مجوز دالبی ویژن را دارد و به نظر نمی‌رسد به چیزی که ساخته‌ی سامسونگ است رو بیاورد. در خصوص سایر شرکت‌ها باید منتظر بود و دید. سؤال دیگر این است که اگر سایر شرکت‌ها به HDR10 پلاس بپیوندند، - قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان - آیا قادر خواهند بود با چیزی شبیه یک به‌روزرسانی فرم‌ور، دستگاه‌های کنونی خود را به آن مجهز کنند؟ نمی‌توان خیلی روی آن حساب کرد اما دور از ذهن نیست.


اولين صفحه   -  قیمت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   دامین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   دومین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   دامین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه com با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه com با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه com با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه com با تخفیف اصفهان   -  آخرين صفحه