قیمت دامین com با تخفیف تبریز

خانه » دومین » قیمت دامین com با تخفیف تبریز

قیمت دامین com با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03869.html
به گفته‌ی منبعی آگاه، اپل حداقل تا سال ۲۰۲۰ برای عرضه‌ی آیفون با پشتیبانی از فناوری 5G صبر خواهد کرد.
سه شنبه, ۱۳ آذر ۹۷ ساعت ۰۸:۵۳

آیفون 5G حداقل تا سال ۲۰۲۰ معرفی نخواهد شد

به گفته‌ی منبعی آگاه، اپل حداقل تا سال ۲۰۲۰ برای عرضه‌ی آیفون با پشتیبانی از فناوری 5G صبر خواهد کرد.

منابعی که با برنامه‌های اپل آشنایی دارند، می‌گویند این شرکت حداقل تا سال ۲۰۲۰ قصد ندارد آیفونی با قابلیت اتصال به نسل بعدی ارتباطات موبایلی یعنی 5G، عرضه کند.

این تأخیر ممکن است باعث برتری رقبای این شرکت، مانند سامسونگ، در بازار گوشی‌های نسل پنجمی شود که افزایش سرعت قابل توجهی را در اینترنت همراه فراهم می‌کنند. انتظار می‌رود - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ی این نوع گوشی‌ها باشیم.

افرادی که می‌خواستند نامشان ذکر نشود، در مورد برنامه‌ی اپل می‌گویند که این شرکت مانند 3G و 4G، برای پشتیبانی از شبکه‌ی جدید در محصولات اصلی خود، تا یک سال پس از راه‌اندازی اولیه‌ی این شبکه صبر می‌کند.

ارزیابی‌های پیشین اپل (که درست هم بودند) نشان می‌دادند که شبکه‌های جدید و نسخه‌های اولیه‌ی گوشی‌هایی که از آن‌ها پشتیابی می‌کنند، معمولاً با مشکلاتی مانند اتصال ناپایدار در شرایط مختلف، همراه هستند - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - که این موضوع باعث می‌شود مصرف‌کنندگان کمتر برای ارتقا به نسل جدید عجله داشته باشند. اما حامیان 5G چندان موافق نیستند و می‌گویند این‌بار میزان افزایش سرعت بسیار بیشتر از - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - نسل‌های قبلی است که باعث می‌شود تصمیم اپل برای صبر کردن، با ریسک بیشتری همراه باشد، و می‌گویند نسل جدید ارتباطات راه را برای انواع جدیدی از پردازش‌های موبایلی هموار می‌کند.

این تصمیم Apple ممکن است به اختلافات اخیر - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - این شرکت با کوالکام، بزرگترین تولیدکننده‌ی چیپ‌های نسل پنجم، و همکاریش با اینتل، که چیپ‌های 5G آن برای گوشی‌های ۲۰۱۹ آماده نمی‌شود، مربوط باشد. اپل از اظهارنظر درباره‌ی این موضوع - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - خودداری کرده است.

در گذشته، یک سال صبر کردن و عرضه‌ی فناوری جدید بعد از رقبا، - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - برای کوپرتینویی‌ها مشکلی نداشت. نسل اول آیفون در سال ۲۰۰۷ آن‌قدر پیشرفته‌تر - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - از بقیه بود که اتصال کندتر 2G EDGE آن باعث نمی‌شد خریداران اولیه از خرید آن منصرف شوند. حتی iPhone 4S - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - با ویژگی‌هایی مانند طراحی زیبا و سیری، برای برخی - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - افراد آنقدر خوب بود که کمبود فناوری سریع‌تر 4G LTE را نادیده بگیرند.

اما برای سال ۲۰۱۹ شرایط تغییر کرده است؛ تفاوت میان 5G و نسل قبلیش آنقدر زیاد است که می‌تواند به یک ویژگی کلیدی در فروش دستگاه‌های جدید تبدیل شود. سامسونگ برای عرضه‌ی گوشی‌های 5G از - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - سری گلکسی خود برنامه‌ریزی کرده است. همینطور در چین که بزرگترین بازار گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود نیز، دو شرکت بزرگ تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند یعنی هواوی و اوپو، از برنامه‌ی خود برای عرضه‌ی محصولاتی با پشتیبانی از 5G خبر داده‌اند.

مارک هانگ، تحلیلگر مؤسسه‌ی گارتنر می‌گوید:

اپل همیشه در تکنولوژی ارتباطات موبایلی از دیگران کندتر بوده است. درگذشته این موضوع تأثیری روی آن‌ها نداشته است اما 5G - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - محبوب‌تر از نسل‌های قبلی خواهد بود. فکر می‌کنم اگر اپل عرضه‌ی این فناوری را بیشتر از سال ۲۰۲۰ به تأخیر بیندازد، برای آن‌ها عواقبی خواهد داشت.

اپل برای نگه داشتن کاربران آیفون خود نیز تحت فشار است. یک پنجم از ارزش این شرکت در دو ماه اخیر در جریان نزول ارزش شرکت‌های فناوری، کاهش - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - یافته است و گزارش‌هایی هم از کاهش تولید آیفون در هفته‌های اخیر منتشر شد که از این مسائل می‌توان نتیجه گرفت - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - فروش آیفون‌های جدید کمتر از حد انتظار است. در شرایطی که فروش گوشی‌های هوشمند در یک سال گذشته رو به کاهش بوده است، طبق گفته‌ی مؤسسه‌ی تحلیلی IDC، آیفون ۶۰ درصد از کل درآمد اپل را تشکیل می‌دهد و نقشی اساسی در فروش سرویس‌هایی مانند موزیک، فیلم و فضای ابری دارد.

اپراتورهای مخابراتی Verizon و AT&T هم به احتمال - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - زیاد تمرکز خود را روی بازاریابی برای گوشی‌های نسل پنجمی قرار خواهند داد تا مهاجرت کاربران به این شبکه را تسریع کنند. نسل جدید از محدوده‌ی وسیع‌تری از فرکانس‌های رادیویی برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند و سرعت انتقال اطلاعات آن بسیار بیشتر است. به‌همین خاطر اپراتورها تمایل دارند ترافیک خود را به این شبکه‌ها منتقل کنند زیرا باعث کاهش هزینه‌هایشان می‌شود.

قطعاً برای برخی از مشریان اپل، نبود 5G در گوشی‌های سال بعد اهمیت چندانی نخواهد داشت؛ بعضی افراد صرف‌نظر از اینکه آیفون جدید چه - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - تغییراتی نسبت به نسل قبل دارد، آن را خواهند خرید. با توجه به کندتر - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - شدن چرخه‌ی ارتقای سخت‌افزاری کاربران، معرفی آیفون با پشتیبانی از نسل پنجم در سال ۲۰۲۰ می‌تواند فروش زیادی را - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - از سوی کاربرانی که - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - دو سال دیگر هنوز از آیفون X و XS استفاده می‌کنند، رقم بزند.

اپل از سال ۲۰۱۱ همه‌ی مدل‌های اصلی iPhone را در ماه سپتامبر یا اکتبر معرفی کرده است اما گاهی نسخه‌های میان‌دوره‌ای هم وجود داشته‌اند (مانند نسخه‌ی Verizon آیفون ۴ در فوریه ۲۰۱۱ یا iPhone SE در مارس ۲۰۱۶).

در این بین به‌جز کوالکام و اینتل، هواوی و سامسونگ هم قادر به تولید مودم‌های نسل پنجم هستند اما احتمال اینکه اپل از چیپ‌های رقبای خود استفاده کند پایین است و همچنین - قیمت دامین com با تخفیف تبریز - این دو شرکت ممکن است قادر به تأمین چیپ برای تعداد بسیار زیاد آیفون‌ها (بیش از ۲۰۰ میلیون در سال) نباشند.


اولين صفحه   -  قیمت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه