قیمت دامین com با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دامین com با تخفیف شیراز

قیمت دامین com با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04544.html
گزارش مالی آمازون برای سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ میلادی با وجود رشد ۲۹ درصدی درآمد از پیش‌بینی‌ تحلیل‌گران پایین‌تر بوده و از همین رو منجر به کاهش ارزش سهام این شرکت شده است. 
جمعه, ۴ آبان ۹۷ ساعت ۱۱:۰۲

افزایش درآمد و سود آمازون طی تابستان ۲۰۱۸ با رشد خارق العاده‌ی AWS

گزارش مالی آمازون برای سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ میلادی با وجود رشد ۲۹ درصدی درآمد از پیش‌بینی‌ تحلیل‌گران پایین‌تر بوده و از همین رو منجر به کاهش ارزش سهام این شرکت شده است. 

آمازون گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ میلادی را منتشر کرد. براساس اطلاعات ارائه شده توسط آمازون این شرکت طی تابستان سال جاری موفق شده است تا سود ۲.۸۸ میلیارد دلاری را از درآمد ۵۶.۶ میلیارد دلاری به دست - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - آورد. هرچند آمازون درآمدی پایین‌تر از پیش‌بینی‌ کارشناسان وال‌استریت کسب کرده، اما سود آن بسیار رضایت بخش بوده و بالاتر از عددی است که تحلیل‌گران انتظار داشتند. 

تحلیل‌گران اقتصادی انتظار داشتند تا سود کسب شده توسط آمازون به ازای هر سهم این شرکت ۶ برابر سود کسب شده طی مدت مشابه سال گذشته - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - باشد، حال آنکه رقم ثبت شده برای سود هر سهم توسط آمازون ۱۰ برابر سودی است که سال گذشته به ثبت رسانده است، ریشه‌ی این افزایش سوددهی را باید در افزایش فروش در آمریکای شمالی و همچنین درآمدزایی بالای سرویس‌های ابری این کمپانی جستجو کرد.

پایین‌بودن درآمد سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ میلادی آمازون در مقایسه با پیش‌بینی کارشناسان تنها خبر بد آمازون نیست، چراکه این شرکت پیش‌بینی کرده است که عملکردی ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌ها در سه‌ماهه‌ی چهارم خواهد داشت که با پایان فصل خرید به مناسبت - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - سال نوی - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - میلادی تمام می‌شود. همچنین باید به پیش‌بینی - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - Amazon مبنی بر پایین‌بودن - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - سود سه‌ماهه‌ی چهارم نیز اشاره کرد - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - که پایین‌تر از پیش‌بینی‌ها خواهد بود. 

آمازون موفق شده است تا در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ درآمدی ۵۶.۶ میلیارد دلاری را کسب کند - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - که پایین‌تر از پیش‌بینی ۵۷.۱ میلیارد دلاری تحلیل‌گران است؛ با این وجود مقایسه‌ی درآمد ۴۳.۷ میلیارد دلاری آمازون طی سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۱۷ نشان از رشد درآمدزایی آن دارد.

آمازون پیش‌بینی - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - کرده است که طی سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری درآمدی ۶۶.۵ تا ۷۲.۵ میلیارد دلاری کسب خواهد کرد. تحلیل‌گران وال‌استریت کسب درآمد ۷۳.۸ میلیارد دلاری را - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - برای این - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - شرکت پیش‌بینی کرده بودند. پاییز سال ۲۰۱۷ آمازون موفق شد تا درآمد ۶۰.۵ میلیارد دلاری را - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - کسب کند. 

سرویس‌های ابری آمازون یا AWS را باید بزرگ‌ترین محرک افزایش سوددهی و درآمد برای آمازون خواند، این بخش از - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - آمازون شاهد افزایش درآمد ۴۶ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بوده و درآمدی ۶.۷ میلیارد دلاری را برای آمازون به ارمغان آورده است. همچنین باید به افزایش ۷۷ درصدی سود عملیاتی این بخش نیز اشاره کرد که ۲.۱ میلیارد دلاری را عاید آمازون کرده است. 

کسب‌و‌کار خرده‌فروشی آمازون در آمریکای شمالی نیز با افزایش ۳۵ درصدی درآمد همراه شده و ۳۴.۳ میلیارد دلاری را نصیب آمازون کرده است. از دیگر بخش‌های سودده و درآمدزای آمازون باید به فروش حق - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - عضویت سرویس پرایم اشاره کرد، این بخش رشدی ۵۲ درصدی تجربه کرده و درآمد - قیمت دامین com با تخفیف شیراز - ۳.۷ میلیارد دلاری را برای آمازون به ارمغان آورده است. بخش تبلیغات نیز با کسب درآمد ۲.۵ میلیارد دلار، رشد ۱۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.


اولين صفحه   -  قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه