قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد

خانه » دومین » قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد

قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 20024.html
در زمان کوتاهی که از انتشار نسخه‌ی ۳.۱۲ تلگرام می‌گذرد این اپلیکیشن بروزرسانی جدیدی را با شماره نسخه‌ی ۳.۱۳ منتشر کرده که ویژگی جالب Game به آن اضافه شده است.
دوشنبه, ۱۲ مهر ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰

آپدیت جدید تلگرام: امکان انجام بازی های آنلاین بین کاربران

در زمان کوتاهی که از انتشار نسخه‌ی ۳.۱۲ تلگرام می‌گذرد این اپلیکیشن بروزرسانی جدیدی را با شماره نسخه‌ی ۳.۱۳ منتشر کرده که ویژگی جالب Game به آن اضافه شده است.

بدون شک نوآوری‌ها و پشتیبانی‌های صورت گرفته از تلگرام قابل تقدیر است به طوری که حتی بزرگان عرصه‌ی اپلیکیشن‌ها از جمله اینستاگرام، اسنپ چت، واتس‌اپ و‌... نیز در مقابل - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - تلگرام و نوآوری‌های فوق‌العاده‌ی آن به زانو درآمده‌اند. این بار در مدت - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - زمان کوتاهی که از آپدیت ۳.۱۲ می‌گذرد تلگرام پلتفرم گیمینگ را به تلگرام اضافه و - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - آن را تحت نسخه‌ی ۳.۱۳ روانه‌ی مارکت‌ها کرده است. توسط این امکان از این پس قادر خواهید بود تا تحت نظر تلگرام به انجام بازی‌های مختلف و رکوردی بپردازید و با دوستان خود در این زمینه رقابت کنید. شاید درک آنکه چگونه یک بازی آن هم با گرافیک قابل قبول - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - و - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - دارا بودن صدا و موسیقی در تلگرام قابل انجام خواهد بود کمی مشکل باشد اما با ما همراه باشید تا این قضیه را برای شما شرح دهیم.

 

قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد

به - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - نقل از تلگرام در حال حاضر ۳۰ بازی جذاب توسط دو ربات gamee@ و gamebot@ در اختیار کاربران قرار گرفته است که همگی از نوع رکوردی و رقابتی بوده تا جنبه‌ی جذاب‌تری به این ویژگی جدید تلگرام ببخشند. شما چه در چت شخصی با یک فرد و چه در گروه می‌توانید با تایپ دستور  gamee@ و gamebot@ لیستی از بازی‌های موجود را مشاهده کنید و با لمس بازی مورد نظر، تصویر و دکمه‌ی پلی را برای آن چت ارسال کنید. بعد از این کار هر کاربری از جمله خود شما با لمس گزینه‌ی Play به صورت آنلاین و توسط مرورگر وارد بازی خواهد شد.این موضوع به این معنا است که هیچ کاربری نیاز به دانلود یا نصب بازی نخواهد داشت و همه چیز در مرورگر گوشی اجرا خواهد شد.

خوشبختانه طراحی بازی‌ها به نوعی انجام شده است که حس می‌کنید - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - داخل یک اپلیکیشن مجزا هستید و اجرا شدن - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - آن‌ها در مرورگر گوشی هیچ محدودیتی برای انجام بازی ایجاد نخواهد کرد. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که اگر مرورگر داخلی - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - تلگرام را فعال کرده باشید (ios) می‌توانید بدون خروج از تلگرام به انجام بازی بپردازید. پس تا به اینجا با نحوه‌ی ورود به یک بازی و انجام آن آشنا شدیم.

حال به توضیح اینکه چگونه فضای رقابتی در این بازی‌ها شکل - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - می‌گیرد خواهیم پرداخت. هرکاربری که روی گزینه‌ی Play لمس کند دارای شناسه‌ی منحصربه فردی خواهد بود که امتیازات گرفته شده در آن بازی، حتی با وجود آنکه در مرورگر گوشی اتفاق می‌افتند در تلگرام ثبت خواهد شد. برای مثال وقتی شما روی این گزینه لمس می‌کنید و وارد بازی می‌شوید بعد از انجام آن - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - و بازگشت به صفحه‌ی گفتگو، پیامی در چت ارسال خواهد شد و امتیاز شما در بازی را به - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - اطلاع کاربر یا کاربران مقابل خواهد رساند. این رکورد شما به طور - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - زنده در این بخش ثبت خواهد شد به این معنا که اگر موفق به ارتقای رکورد خود شوید - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - رکورد قبلی به روز می‌شود و چدیدترین امتیاز شما را نشان می‌دهد. از همین رو - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - کاربران - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - مختلف حاضر در چت یا گروه می‌توانند به نوبت بازی مورد نظر را انجام دهند و با ثبت امتیاز خود با یکدیگر به رقابت بپردازند. شما قادر به تنها بازی کردن این بازی‌ها نیز خواهید - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - بود و می‌توانید با ارسال این دو دستور به خود، به تنهایی از انجام این بازی‌ها لذت ببرید.

البته بدیهی است که این امکان یک ویژگی سرگرم - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - کننده است و انتظار نمی‌رود تمام کاربران از - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - این امکان جدید استقبال کنند، اما با - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - این حال ابتکار جدیدی که پشت این ویژگی است مطمئنا توجه کاربران بسیاری را به سوی خود جلب خواهد کرد. به نقل از تلگرام تعداد ۳۰ بازی حاضر در این ربات‌ها به مرور افزایش خواهند یافت. ضمن آنکه این بازی‌ها برای اجرا از HTML۵ استفاده می‌کنند بنابراین مشاهده یا انجام هر بازی که فکرش را کنید حتی بازی‌های سه‌بعدی در آینده‌ای نزدیک امکان‌پذیر خواهند بود.

پیش‌نیازها

تلگرام اعلام کرده است که برای استفاده از این ویژگی نیازمند iPhone ۴ - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - یا جدیدتر و اندروید ۴.۴ یا بالاتر خواهید بود. ضمن آنکه تلگرام هر دو طرف باید به نسخه‌ی ۳.۱۳ آپدیت شده باشد.

ساخت بازی

تلگرام پلت‌فرم گیمینگ خود را نیز همچون استیکرها به صورت آزادانه در اختیار کاربران قرار داده است به این معنا - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - که می‌توانید با استفاده از API اختصاصی - قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد - این پلت‌فرم خود شما نیز به ساخت بازی بپردازید.

دانلود اپلیکیشن


اولين صفحه   -  قیمت دومین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   خرید دومین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   دامین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شهر کرد   -   دامنه ir با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شهر کرد   -   خرید دامنه ir با تخفیف شهر کرد   -   دومین ir با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دومین ir با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دومین ir با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دومین ir با تخفیف شهر کرد   -   خرید دومین ir با تخفیف شهر کرد   -   دامین ir با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دامین ir با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دامین ir با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دامین ir با تخفیف شهر کرد   -   خرید دامین ir با تخفیف شهر کرد   -   دامنه کام با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شهر کرد   -   خرید دامنه کام با تخفیف شهر کرد   -   دومین کام با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دومین کام با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دومین کام با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دومین کام با تخفیف شهر کرد   -   خرید دومین کام با تخفیف شهر کرد   -   دامین کام با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دامین کام با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دامین کام با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دامین کام با تخفیف شهر کرد   -   خرید دامین کام با تخفیف شهر کرد   -   دامنه دات کام با تخفیف شهر کرد   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شهر کرد   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شهر کرد   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شهر کرد   -  آخرين صفحه