قیمت دامین ir با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دامین ir با تخفیف شیراز

قیمت دامین ir با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04499.html
مایکروسافت تصمیم دارد ایده‌ی اتصال قاب نمایشگر با صفحه‌‌نمایش E-Ink را به تلفن‌های هوشمند عملی کند؛ قابی که از ویژگی جوهر الکترونیک برای کاربرد در مصارف گوناگون برخوردار است.
دوشنبه, ۷ آبان ۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

قاب نمایشگر مایکروسافت با ویژگی جوهر الکترونیک به لومیا 640 متصل شد

مایکروسافت تصمیم دارد ایده‌ی اتصال قاب نمایشگر با صفحه‌‌نمایش E-Ink را به تلفن‌های هوشمند عملی کند؛ قابی که از ویژگی جوهر الکترونیک برای کاربرد در مصارف گوناگون برخوردار است.

پروژه‌ی تحقیقاتی مایکروسافت در سال ۱۳۹۵ (۲۰۱۶) در مورد اتصال قاب نمایشگر Display Cover به تلفن‌های هوشمند بود که به یک قاب نمایشگر با ویژگی جوهر الکترونیک برای کاربرد در - قیمت دامین ir با تخفیف شیراز - مصارف گوناگون مبدل می‌شد.

با انتشار تصویری از  این قاب نمایشگر دارای جوهر الکترونیک در حالی که به تلفن هوشمند متصل است، به نظر می‌رسد این قطعه‌ی جانبی از ایده به واقعیت پیوند بخورد و ظاهراً شرکت مایکروسافت ایده‌ی تولید چنین محصولی را فراموش نکرده - قیمت دامین ir با تخفیف شیراز - باشد زیرا آن‌ها این پروژه را در کنفرانس UbiComp 2018 ارائه کرده‌اند. کنفرانس مطبوعاتی یوبی کامپ ۲۰۱۸ در زمینه‌ی محاسبات فراگیر و همه‌جانبه هر ساله در سنگاپور برگزار می‌شود. 

قیمت دامین ir با تخفیف شیراز

این نمایشگر که به لومیا 640 متصل شده بود یک قاب آلکانترا با ۵ کلید است. یکی از این کلیدها برای ثبت اسکرین‌شات از صفحه‌ی کنونی به کار می‌رود که بعداً، حتی در زمان خاموش بودن گوشی، هم نمایش داده می‌شود. این نمایشگر جوهر - قیمت دامین ir با تخفیف شیراز - الکترونیک (e-ink) با کمک باتری تلفن هوشمند نیرو می‌گیرد اما اطلاعات را از طریق بلوتوث دریافت می‌کند. 

بر خلاف ایده‌ای که در حال حاضر نمایش داده شده، به نظر می‌رسید این پروژه‌ یک تحقیق منسوخ شده باشد تا یک پروژه‌ی پویا و جاری. اما خوشبختانه مایکروسافت ایده‌هایی را - قیمت دامین ir با تخفیف شیراز - طرح کرده که می‌شود در محصولات آتی و کنونی مانند محصولات سرفیس گنجانده شوند.


اولين صفحه   -  قیمت دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه