قیمت دومین

خانه » دومین » قیمت دومین

قیمت دومین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00018.html
پویش سیل کارآفرینی با هدف‌گذاری اولیه‌ی ۴۳۰ میلیون‌تومانی، کسب‌وکارهای آنلاین کشور را در بهبود وضعیت کسب‌و‌کارهای کوچک منطقه‌ی سیل‌زده‌ی پل‌دختر سهیم خواهد کرد.
دوشنبه, ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۱۵

احیای ۵۰ کسب‌وکار کوچک در پل دختر، هدف اولیه پویش سیل کارآفرینی

پویش سیل کارآفرینی با هدف‌گذاری اولیه‌ی ۴۳۰ میلیون‌تومانی، کسب‌وکارهای آنلاین کشور را در بهبود وضعیت کسب‌و‌کارهای کوچک منطقه‌ی سیل‌زده‌ی پل‌دختر سهیم خواهد کرد.

سیل و دیگر بلای طبیعی شاید در نگاه نخست، تهدیدی گذرا برای جان انسان‌ها باشند اما - قیمت دومین - زندگی پس از آن برای بازدماندگان و آسیب‌دیدگان دشوارتر خواهد بود. کسب‌وکارهای تعطیل‌شده، مغازه‌های خالی و هیجان رخت‌بربسته از فضای تولید در مناطق مذکور نه‌تنها اقتصاد خانواده‌ها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد بلکه - قیمت دومین - مهاجرت‌های گسترده با هدف اشتغال را در پی خواهد داشت. شاید ماه‌ها از سیل ویرانگر غرب و شمال کشور گذشته باشد اما هنوز چالش‌های زیادی پیش روی مردم این مناطق وجود - قیمت دومین - دارد؛ مغازه‌ها و کسب‌وکارهای زیادی - قیمت دومین - هنوز در شهرهایی چون پل‌دختر غیرفعال هستند که برای فعالیتِ دوباره نیازمند همیاری و کمک - قیمت دومین - هستند.

پویش «سیل کارآفرینی» بخشی از برنامه‌ی جدید جشنواره وب‌ و موبایل ایران برای تحقق مسئله‌ی مسئولیت‌های اجتماعی کسب‌وکارهای مجازی است؛ برای فاز نخست این پویش که با همکاری رانگو انجام می‌شود، در حال حاضر ۵۰ پروژه تعریف شده که امید است تا زمان برگزاری اختتامیه‌ی جشنواره وب‌ و موبایل تمامی این پروژه‌ها انجام شود.

قیمت دومین

حمیده‌ حبیبی، بنیان‌گذار رانگو، بیان کرد این تعداد پروژه حداقل میزانی است که می‌توان برای شروع یک حرکت - قیمت دومین - در بهبود وضعیت مناطق سیل‌زده انجام داد. پروژه‌ها هم‌اکنون در وب‌سایت رانگو  فعال هستند و عدد درنظر - قیمت دومین - گرفته شده برای هر یک از این پروژه‌ها رقمی بین ۵ تا ۱۰ میلیون‌‌تومان است؛ - قیمت دومین - رقم کلی درنظر گرفته شده برای کل این پروژه‌‌ها ۴۳۰ میلیون - قیمت دومین - تومان تخمین‌ زده شده است که به اعتقاد شایان - قیمت دومین - شلیله، بنیان‌گذار جشنواره وب‌وموبایل ایران این رقم ظرفیت افزایش تا یک میلیارد تومان را نیز خواهد داشت. شاید رقم‌های مطرح - قیمت دومین - شده تأثیر بزرگی در وضعیت مردم پل‌دختر نداشته باشد - قیمت دومین - اما ظرفیت‌ شبکه‌های اجتماعی امکان گسترده شدن چنین کمپین‌هایی را فراهم می‌کند؛ به طوری که به دور از هیجان مرحله‌ی کمک‌رسانی اولیه، بار دیگر نیازهای مردم این مناطق دیده شود. شایان شلیله در مورد هدف این پویش چنین گفت:

هدف نیازمند کردن افراد نیست، - قیمت دومین - بلکه مستقل کردن آن‌ها در کسب‌دوباره‌ی درآمد هدف اصلی ما محسوب می‌شود. امیدواریم که یک میلیارد تومان برای این کار جمع شود.

همان‌طور که عنوان شد، این پویش با هدف مشارکت کسب‌وکارهای آنلاین در بحث کمک‌رسانی شکل گرفته است؛ از این رو نمایندگان شرکت‌هایی همچون اسنپ و دیجی‌کالا - قیمت دومین - نیز در این نشست حضور داشتند. استارتاپ‌های بزرگ کشور به راحتی قادر به گنجاندن مسئولیت‌های اجتماعی در پلتفرم‌های خود هستند، همچنین می‌توان با جدی‌تر شدن این بحث به‌دنبال راهکارهای جدیدتری نیز برای مشارکت بود. 

رضا الفت‌نسب، دبیر اجرایی جشنواره وب‌و‌موبایل و بنیان‌گذار خیریه‌ی بساز از امکان جمع‌آوری وسایل و ابزار موردنیاز - قیمت دومین - در کنار کمک‌های نقدی سخن‌ گفت. بازدید منطقه‌ای، شناسایی و تأیید مغازه‌ها و کسب‌وکارهای آسیب‌دیده و انتخاب ۵۰ پروژه‌ی قابل انجام به‌عنوان مرحله‌ی نخست تا به امروز انجام شده است و پروژه‌ها هم‌اکنون برای مشارکت در رانگو ثبت شده‌اند. شفافیت همواره یکی از ارکان ایجاد اعتماد محسوب می‌شود، حمیده حبیبی - قیمت دومین - امیدوار است با انجام پروژه‌ها تا زمان اختتامیه‌ی جشنواره وب‌و‌موبایل، گزارش کاملی از عملکرد این پویش را شاهد باشیم.