قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07179.html
AMD به‌تازگی از آماده شدن نسل دوم Zen خبر داد. ظاهرا نمونه‌ی سرور EPYC این شرکت با این معماری، مراحل نهایی آماده‌سازی را سپری می‌کند.
چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۹۷ ساعت ۱۷:۰۰

نسل دوم معماری Zen شرکت AMD با لیتوگرافی ۷ نانومتری، در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود

AMD به‌تازگی از آماده شدن نسل دوم Zen خبر داد. ظاهرا نمونه‌ی سرور EPYC این شرکت با این معماری، مراحل نهایی آماده‌سازی را سپری می‌کند.

رشد AMD - قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - طی دو سال اخیر به حدی بوده که اکنون به رقیبی قدرتمند برای اینتل تبدیل شده است. حال این شرکت نام‌دار حوزه‌ی سیلیکون، به اقدامات اخیر خود بسنده نکرده و برنامه‌ی بسیار جامع و البته ترسناک برای اینتل، را در سر دارد. 

لیزا سو، مدیر عامل AMD، ساعاتی پیش در کنفرانس اختصاصی این شرکت در کامپیوتکس ۲۰۱۸، معماری نسل دوم Zen را با پردازنده‌ی مخصوص سرور EPYC به نمایش گذاشت. در این معماری AMD از لیتوگرافی ۷ نانومتری استفاده کرده است تا برای اولین بار از اینتل و لیتوگرافی ۱۰ نانومتری این شرکت پیشی بگیرد.

پیش‌تر - قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - و طبق برنامه‌های منتشرشده‌ی AMD، انتظار می‌رفت این شرکت تا پایان سال نمونه‌ی نهایی نسل دوم معماری موفق و توانمند Zen را معرفی کند. و ظاهرا مدیران این شرکت موفق به حرکت - قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - مطابق با برنامه‌‌های تدوین‌شده‌ی خود هستند. لیزا - قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - سو در جریان نمایش نسل جدید پردازنده‌ی سری EPYC، تأیید کرد که در حال حاضر این پردازنده در آزمایشگاه‌های این شرکت مراحل نهایی‌ و آماده‌سازی برای - قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - عرضه‌ی عمومی را سپری می‌کند.

پردازنده‌ی - قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه - جدید مخصوص سرور AMD برای عرضه در ابتدای سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است. این پردازنده‌ها از سوکت SP3 فعلی نیز پشتیبانی می‌کنند تا باز هم AMD به پشتیبانی چندساله از سوکت‌های مادربورد خود وفادار باشد.

قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه

نسل دوم پردازنده‌های EPYC برای AMD از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همانطور که احتمالا مطلع هستید، این بخش از بازار به‌صورت کامل در قبضه‌ی اینتل است و AMD برای اولین بار سال گذشته با عرضه‌ی نسل اول EPYC توجه بسیاری از شرکت‌های تولید‌کننده‌ی سرور و دیتاسنتر‌ها را به خود جلب کرد و فروش مناسبی داشت. حال AMD می‌تواند با نسل دوم Zen و بهبود‌های قابل توجه آن در کنار لیتوگرافی ۷ نانومتری، سازنده‌های سرور را به استفاده از پردازنده‌های خود متقاعد سازد و بخش بزرگی از این بازار سودده را از آن خود کند. 

EPYC اولین سری از پردازنده‌های AMD است که از معماری Zen 2 و لیتوگرافی ۷ نانومتری بهره می‌برد. در ادامه سایر محصولات این غول دنیای کامپیوتر، اعم از پردازنده‌های لپ‌تاپ، دسکتاپ و ورک‌استیشن نیز با همین فرمول به بازار عرضه خواهند شد تا شاهد رقابتی جذاب بین بزرگان دنیای نیمه‌هادی با یکدیگر باشیم.

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی Computex 2019 مراجعه کنید.

منبع anandtech

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   دومین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین ir با تخفیف ارومیه   -   دامین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین ir با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه