قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04554.html
شیائومی با می میکس ۳ ثابت کرد که توانایی تولید دوربین‌هایی توانمند را در محصولات خود دارد.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۳:۱۳

شیائومی می میکس 3 امتیاز 103 را از DxOMark کسب کرد

شیائومی با می میکس ۳ ثابت کرد که توانایی تولید دوربین‌هایی توانمند را در محصولات خود دارد.

شیائومی دقایقی پیش از جدید‌ترین پرچم‌دار خود رونمایی کرد.

می میکس ۳ از قابلیت‌های متنوعی بهره می‌برد که آن را تبدیل به محصولی جذاب در دنیای گوشی‌های هوشمند می‌کند. پردازنده‌ی توانمند اسنپدراگون ۸۴۵، ۶ تا ۱۰ گیگابایت - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - حافظه‌ی رم در کنار ۶۴ تا ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی ونمایشگر ۶.۴ اینچی اولد بدون حاشیه، برخی از این قابلیت‌ها هستند که می میکس ۳ را به محصولی توانمند تبدیل کرده‌اند.

گوشی‌های - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - هوشمند شیائومی هیچ‌گاه در بخش دوربین و در برابر رقبای قدرتمند خود اعم از اپل، سامسونگ و هواوی، توانایی قابل‌توجه نداشتند. اما این شرکت نام‌دار چینی در صدد تغییر این روند بوده و می‌میکس ۳ نیز به خوبی گواه این مدعی است. در بخش دوربین اصلی، سنسور ۱/۲.۵۵ اینچی و ۱۲ مگاپیکسلی با لنز f/1.8 واید که از - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - لرزش‌گیر اپتیکال بهره می‌برد، وظیفه‌ی اصلی ثبت تصاویر را برعهده دارد. اما سنسور دوم با f/2.4 نیز در همین بخش به کار رفته است که توانایی زوم ۲ - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - برابری را به دوربین می‌بخشد. شیائومی در بخش سلفی نیز از دو دوربین بهره برده؛ سنسور ۲۴ مگاپیکسلی اصلی در کنار نمونه‌ی ۲ مگاپیکسلی برای تشخیص عمق، وظیفه‌ی ثبت تصاویر سلفی و ایجاد جلوه‌ی بوکه را برعهده دارند.

موسسه‌ی مطرح DxOMark طبق روال همیشگی خود، به بررسی قابلیت‌های دوربین شیائومی می میکس ۳ در بخش عکاسی - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - و فیلمبرداری نیز پرداخته؛ این شرکت به‌طور خلاصه عملکرد دوربین این گوشی را به‌صورت زیر تشریح کرده است:

جدیدترین پرچم‌دار شیائومی با بهبود الگوریتم‌های پردازشی و نرم‌افزار - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - خود با تجهیز به سخت‌افزار مشابه - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - می ۸، موفق به افزایش - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - محسوس کیفیت تصاویر نهایی شده است. در بخش عکاسی، این گوشی - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - هوشمند با ثبت نتایجی بسیار خوب در گستره‌ی دینامیکی، رنگ‌ها، بافت و عملکرد فلاش، خود را - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - به‌عنوان یکی از - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - بهترین محصولاتی که تا به حال در آزمایشگاه‌های DxOMark‌ بررسی شده‌اند، نشان داد. در بخش فیلمبرداری نیز می میکس ۳ عمکلرد نزدیکی با می ۸ از خود به نمایش گذاشت؛ البته لرزشگیر اپتیکال به‌کاررفته در این گوشی برتری محسوسی - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - در فیلمبرداری در شرایط نوری اندک به کاربران می‌دهد. به‌طور خلاصه، جدیدترین گوشی شیائومی به دوربینی عالی مجهز شده است.

قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز

می میکس ۳ در بخش عکاسی موفق به کسب نمره‌ی ۱۰۸ و در بخش فیلمبرداری نمره‌ی ۹۳ را از آن خود کرده؛ - قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز - نمره‌ی کلی دوربین این دستگاه نیز از سوی کارشناسان ۱۰۳ اعلام شده است.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه