قیمت دومین با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » قیمت دومین با تخفیف ارومیه

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07164.html
سونی با معرفی نسل جدید دوربین کامپکت و محبوب RX100، از سریع‌ترین سیستم فوکوس خودکار کلاس خود نیز رونمایی کرد.
پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۹۷ ساعت ۱۳:۱۵

دوربین عکاسی سونی RX100 VI معرفی شد؛ سنسور 20 مگاپیکسلی و سیستم فوکوس خودکار فوق‌سریع

سونی با معرفی نسل جدید دوربین کامپکت و محبوب RX100، از سریع‌ترین سیستم فوکوس خودکار کلاس خود نیز رونمایی کرد.

سونی نسل ششم دوربین عکاسی کامپکت - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - و توانمند RX100 را - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - معرفی کرد. سونی RX100 VI ترکیبی از قابلیت حمل بالا، فناوری‌های پیشرفته و کیفیت عکاسی عالی است.

سونی در این دوربین نیز از همان ترکیب سنسور یک اینچی ۲۰ مگاپیکسلی بهره برده است که موتور پردازش تصویر BIONZ X نیز وظیفه‌ی پردازش سیگنال‌های دریافت‌ شده‌ی سنسور را برعهده دارد. اما نکته‌ی قابل توجه در خصوص این دوربین سرعت بسیار بالای آن در فوکوس و ثبت عکس است. مدیران سونی در این خصوص گفتند:

با کمک مدار LSI پردازنده، موفق به افزایش محسوس سرعت و کیفیت تصاویر در این دوربین شده‌ایم.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

سونی RX100 VI اکنون توانایی عکاسی با نرخ پیاپی فوق‌العاده‌ی ۲۴ فریم بر ثانیه را با فوکوس - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - خودکار دارد. به لطف حافظه‌ی بافر زیاد، ۲۳۳ عکس نیز در این حالت به صورت پیوسته ثبت خواهد شد.

دوربین کامپکت جدید سونی به سریع‌ترین سیستم فوکوس خودکار در کلاس خود مجهز شده است. به لطف ۳۱۵ - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - نقطه‌ی فوکوس تشخیص فاز که ۶۵ درصد قاب - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - را در بر گرفته است، عکاس تنها در ۰.۰۳ ثانیه توانایی فوکوس روی سوژه‌ی مورد نظر خود را خواهد داشت.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

تشخیص چشم و فوکوس روی آن نیز بهبود قابل توجهی یافته است و اکنون این عملیات سرعتی دو برابری نسبت به نسل پیشین خود دارد. فشردگی بالای نقاط فوکوس نیز کمک زیادی به تشخیص سریع سوژه‌ و تعقیب وی در سرتاسر قاب دارد تا این عملیات اکنون سریع‌تر و با دقت به مراتب بالاتری انجام شود.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

سونی در بخش جلویی دوربین - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - جدید خود از لنز ۲۰۰-۲۴ میلی‌متری واریو سونار برند نام‌دار زایس بهره برده است که گشودگی برابر با F/2.8-4 و سیستم لرزشگیر ۴ استاپ - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - را نیز به همراه دارد. برای مقایسه، سونی RX100 V به لنز ۷۰-۲۴ میلی‌متری مجهز شده بود.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

بخش پشتی دوربین از نمایشگر لمسی قابل تیلت (۱۸۰ درجه به سمت بالا برای ثبت تصاویر سلفی و ۹۰ درجه به سمت پایین برای عکاسی از سوژه‌های مرتفع) بهره می‌برد که امکان تعیین محل - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - فوکوس با لمس و کشیدن انگشت روی بخش خاصی از قاب - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - و سپس ثبت تصویر با لمس مجدد انگشت روی صفحه‌نمایش نیز در دسترس است.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

منظره‌یاب الکترونیکی اولد با رزولوشن ۲.۳۵ میلیون نقطه این دوربین نیز نسبت به نسل پیشین خود اکنون تصاویر را بسیار واضح‌تر و به گفته‌ی مدیران سونی، با تاخیر به مراتب کمتر به نمایش خواهد گذاشت.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

سونی RX100 VI در بخش فیلمبرداری توانایی ضبط کلیپ‌هایی با رزولوشن 4K و استفاده از تمام مساحت سنسور را دارد تا شاهد افزایش کیفیت کلیپ‌های ضبط شده نیز باشیم. هم‌چنین حالت 4K HDR در دسترس است که در آن دوربین از - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - پروفایل رنگی HLG برای ثبت رنگ‌هایی پویا و زنده‌تر بهره - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - می‌برد. پشتیبانی از - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - حالت‌های S-Log3/S-Gamut3، فیلمبرداری با رزولوشن Full HD با نرخ - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - ۱۲۰ فریم بر ثانیه و فیلمبرداری با صحنه‌ی آهسته و نرخ ۲۴۰/۴۸۰/۹۶۰ فریم بر ثانیه از دیگر قابلیت‌های این دوربین است.

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

قیمت دومین با تخفیف ارومیه

از دیگر قابلیت‌های نسل جدید دوربین کامپکت سونی می‌توان به اهرم زوم، شاتر ضد اعوجاج و عکاسی بی‌صدا و تجهیز به Wi-Fi، NFC و بلوتوث اشاره کرد.

سونی RX100 VI از ماه آینده و با قیمت ۱۲۰۰ دلار به بازار عرضه - قیمت دومین با تخفیف ارومیه - می‌شود.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامنه با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه