قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری

خانه » دومین » قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری

قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ساری تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 16674.html
تنها چند روز به رونمایی از موتو جی 5 در نمایشگاه 
چهار شنبه, ۴ اسفند ۹۵ ساعت ۲۱:۳۰

تصویری از موتو جی 5 در رنگ طلایی فاش شد

تنها چند روز به رونمایی از موتو جی 5 در نمایشگاه 

تصویر جدیدی از موتو جی 5 فاش شده است که در آن می‌توان این گوشی - قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری - هوشمند - قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری - را در رنگ‌ طلایی مشاهده کرد. این تصویر به تصاویر قبلی که از موتو جی 5 دیده بودیم، شباهت بسیاری دارد و همین امر نیز باعث می‌شود صحت آن و همچنین طراحی محصول جدید موتورولا تأیید شود.

اسکنر اثر انگشت در انتهای نمایشگر قرار گرفته است و به‌عنوان دکمه خانه نیز عمل می‌کند. البته هنوز مشخص نیست که آیا دکمه خانه به‌صورت فیزیکی طراحی شده است یا خازنی خواهد بود.

در هر صورت، طراحی موتو جی 5 با مدل‌های قبلی تفاوت چندانی نکرده است و در دو طرف نمایشگر می‌توان حاشیه را مشاهده کرد. محصول جدید موتورولا با وجود اینکه برای بودجه‌های کم در نظر گرفته شده است، از مشخصات سخت‌افزاری قابل قبولی بهره می‌برد.

این گوشی هوشمند از یک نمایشگر ۵ اینچی فول اچ‌دی، ۲ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی - قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری - برخوردار است. در زیر قاب موتو جی 5 از یک تراشه اسنپدراگون 430 استفاده شده است که روی آن، یک پردازنده ۸ هسته‌ای و یک پردازنده گرافیکی آدرنو 505 قرار دارد.

در پشت موتو جی 5 از یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و در جلو از یک دوربین ۵ مگاپیکسلی استفاده شده است و باتری این تلفن هوشمند - قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری - از ظرفیت ۲۸۰۰ میلی‌آمپر ساعت بهره می‌برد. موتو جی 5 مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا است و می‌توان از دو سیم‌کارت در این گوشی هوشمند استفاده کرد.

از دیگر اطلاعاتی که در مورد موتو جی 5 در اختیار داریم ابعاد و وزن آن است. محصول جدید موتورولا از ابعاد ۱۴۴.۳ در ۷۳ در ۹.۵ میلی‌متر - قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری - و ۱۴۵ گرم - قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری - وزن بهره می‌برد. انتظار داریم از موتو جی 5 و موتو جی 5 پلاس در ۸ اسفند رونمایی شود.

قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری


اولين صفحه   -  قیمت دامنه کام با تخفیف ساری   -   خرید دامنه کام با تخفیف ساری   -   دومین کام با تخفیف ساری   -   ثبت دومین کام با تخفیف ساری   -   تمدید دومین کام با تخفیف ساری   -   قیمت دومین کام با تخفیف ساری   -   خرید دومین کام با تخفیف ساری   -   دامین کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامین کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامین کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامین کام با تخفیف ساری   -   خرید دامین کام با تخفیف ساری   -   دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   دومین دات کام با تخفیف ساری   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دومین دات کام با تخفیف ساری   -   دامین دات کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دامین دات کام با تخفیف ساری   -   دامنه com با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه com با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه com با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه com با تخفیف ساری   -   خرید دامنه com با تخفیف ساری   -   دومین com با تخفیف ساری   -   ثبت دومین com با تخفیف ساری   -   تمدید دومین com با تخفیف ساری   -   قیمت دومین com با تخفیف ساری   -   خرید دومین com با تخفیف ساری   -   دامین com با تخفیف ساری   -   ثبت دامین com با تخفیف ساری   -   تمدید دامین com با تخفیف ساری   -   قیمت دامین com با تخفیف ساری   -  آخرين صفحه