قیمت دومین چین با تخفیف

خانه » دومین » قیمت دومین چین با تخفیف

قیمت دومین چین با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00519.html
درحالی که هنوز زمانی برای عرضه‌ی گلکسی فولد سامسونگ مشخص نشده؛ به نظر می‌رسد این گوشی بسیار زودتر از زمان مناسب معرفی شده است.
دوشنبه, ۱۰ تیر ۹۸ ساعت ۲۳:۱۳

مدیر عامل سامسونگ: گلکسی فولد را قبل از اینکه کاملاً آماده باشد، معرفی کردیم

درحالی که هنوز زمانی برای عرضه‌ی گلکسی فولد سامسونگ مشخص نشده؛ به نظر می‌رسد این گوشی بسیار زودتر از زمان مناسب معرفی شده است.

اوایل امسال، سامسونگ گوشی تاشدنی خود، گلکسی فولد (Samsung Galaxy Fold) را - قیمت دومین چین با تخفیف - به‌عنوان نوع جدیدی از گوشی‌های هوشمند معرفی کرد. اما حالا پس از گذشت چند ماه از معرفی اولیه‌ی آن و مشخص شدن ایرادی که در نمایشگر آن وجود داشت، علاقه‌مندان بسیاری منتظر اعلام زمان ورود این گوشی به بازار هستند. بااین‌حال به مرور اخبار جدیدی از مشکلاتی که در مورد این گوشی وجود دارد، اعلام می‌شود.

در - قیمت دومین چین با تخفیف - جلسه‌ای که اخیراً با حضور عده‌ای از خبرنگاران برگزار شد، مدیرعامل شرکت سامسونگ دی جی کُه (DJ Koh) هم حضور داشت و مشکل ایجاد شده را با جزئیات بیشتری توضیح داد:

واقعاً متأسفم. من قبل از اینکه این دستگاه کاملاً آماده باشد آن را معرفی کردم. قبول دارم که نکته‌ای را در مورد گوشی تاشدنی فراموش کرده‌بودم. اما ما در حال تلاش برای رفع این مشکل هستیم.

این گوشی ۲۰۰۰ دلاری می‌تواند نمایی از آینده‌ی گوشی‌های هوشمند را - قیمت دومین چین با تخفیف - نشان دهد. گلکسی فولد در حالت بسته یک گوشی معمولی با صفحه‌نمایش ۴٫۶ اینچی است، اما وقتی آن را باز کنید یک تبلت با صفحه‌نمایش ۷٫۳ اینچی خواهید داشت. پس از معرفی اولیه‌ی این گوشی و تست‌هایی که توسط خبرنگاران و منتقدین روی گوشی انجام شد، تعدادی از آن‌ها مشکلاتی در - قیمت دومین چین با تخفیف - صفحه‌نمایش ۷٫۳ اینچی این گوشی گزارش کردند. در - قیمت دومین چین با تخفیف - نتیجه سامسونگ زمان تعیین‌شده - قیمت دومین چین با تخفیف - برای ورود گوشی به بازار را لغو کرد و هنوز زمان جدید و قطعی ورود آن به بازار را معین نکرده‌است. از طرفی پاسخ صریحی هم به درخواست‌ها در مورد این زمان، نداده است.

کُه می‌گوید:

سامسونگ در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ گوشی از این - قیمت دومین چین با تخفیف - مدل را از جهات مختلف تست کرده‌است. ما تمام مشکلات این گوشی را مشخص کرده‌ایم. ما حتی تصور نمی‌کردیم این گوشی برخی مشکلات را داشته باشد اما به‌لطف منتقدین، این مشکلات خود را نشان دادند و حالا در حال تست‌های بیشتر - قیمت دومین چین با تخفیف - روی گوشی هستیم.

بااین‌حال - قیمت دومین چین با تخفیف - آقای - قیمت دومین چین با تخفیف - کُه مشخص نکرده است که این گوشی چه زمانی به بازار باز خواهدگشت. او گفته که «فکر می‌کنیم در دو هفته‌ی گذشته همه‌ی مشکلات و مسائلی را که وجود - قیمت دومین چین با تخفیف - داشت مشخص کرده‌ایم» و سپس در جمع گزارشگران گفته که به‌زودی اخبار جدیدی در این مورد اعلام - قیمت دومین چین با تخفیف - می‌کند. سپس از علاقه‌مندان این گوشی درخواست کرده است که قدری بیشتر به سامسونگ فرصت دهند.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه انگلستان با تخفیف   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف   -   دومین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف   -   دامین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف   -   دامنه چین با تخفیف   -   ثبت دامنه چین با تخفیف   -   تمدید دامنه چین با تخفیف   -   قیمت دامنه چین با تخفیف   -   خرید دامنه چین با تخفیف   -   دومین چین با تخفیف   -   ثبت دومین چین با تخفیف   -   تمدید دومین چین با تخفیف   -   قیمت دومین چین با تخفیف   -   خرید دومین چین با تخفیف   -   دامین چین با تخفیف   -   ثبت دامین چین با تخفیف   -   تمدید دامین چین با تخفیف   -   قیمت دامین چین با تخفیف   -   خرید دامین چین با تخفیف   -   دامنه بین المللی با تخفیف   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف   -   دومین بین المللی با تخفیف   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف   -   دامین بین المللی با تخفیف   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف   -  آخرين صفحه