قیمت دومین چین تبریز

خانه » دومین » قیمت دومین چین تبریز

قیمت دومین چین تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03603.html
آیا هاست‌های معمولی با هاست وردپرس تفاوتی دارند یا این نام‌گذاری یک ترفند زیرکانه برای بازاریابی و فروش بیشتر یک محصول است؟
چهار شنبه, ۲۸ آذر ۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

هاست وردپرس چیست و آیا واقعا باعث افزایش سرعت وردپرس خواهد شد؟

آیا هاست‌های معمولی با هاست وردپرس تفاوتی دارند یا این نام‌گذاری یک ترفند زیرکانه برای بازاریابی و فروش بیشتر یک محصول است؟

سرویس هاست وردپرس چیست و با انواع دیگر سرویس‌های میزبانی وب چه تفاوتی دارد؟ آیا اصلا سرویس‌های میزبانی وب معمولی با سرویس‌های میزبانی وب - قیمت دومین چین تبریز - وردپرس تفاوتی دارند یا تمام این‌ها از ترفند‌های کلاسیک و زیرکانه‌ی بازاریابی برای فروش بیشتر محصول است؟

تا ۵۰۰ درصد امکان افزایش سرعت بارگذاری تضمین شده سایت وردپرس - قیمت دومین چین تبریز - شما با خرید هاست - قیمت دومین چین تبریز - وردپرس سیب هاست وجود دارد. ما در سیب هاست، برای راه‌اندازی نسل جدید هاست وردپرس ایرانی زحمات زیادی کشیده و زمان زیادی صرف کرده‌ایم تا به نتیجه مطلوب برسیم. پیشاپیش از خرید و حمایت شما سپاس‌گزاریم.

ادامه این مقاله آموزشی است و محتوای تبلیغاتی ندارد.

احتمالا با تعریف عمومی - قیمت دومین چین تبریز - سرویس‌های میزبانی وب یا هاستینگ (هوستینگ صحیح است!) آشنا هستید؛ اما هاست وردپرس چیست و چه نکاتی باعث ویژه بودن هاست وردپرس می‌شود؟

برای پاسخ دادن به این پرسش، یک مثال برای شما مطرح می‌کنیم:

فرض کنید برای یک مسافرت خارجی - قیمت دومین چین تبریز - آماده - قیمت دومین چین تبریز - می‌شوید. درکنار تمامی ملزومات سفری که آماده می‌کنید یک وسیله ضروری - قیمت دومین چین تبریز - حتما باید به همراه داشته باشید: تبدیل دو شاخه برق! یکی دقیقا مانند شکل زیر:

قیمت دومین چین تبریز

این وسیله تمامی نیاز شما را برای تبدیل انواع استانداردها به یکدیگر برطرف خواهد کرد؛ ولی مشکل اینجا است که در کشور مقصد فقط یک استاندارد - قیمت دومین چین تبریز - از چندین استاندارد موجود در این تبدیل استفاده خواهد شد و بیشتر امکانات این تبدیل بدون استفاده خواهد ماند و در نتیجه شما جسمی بزرگ، سنگین و زشت، - قیمت دومین چین تبریز - که تنها به بخش کوچکی از امکانات آن نیاز دارید با خود همراه خواهید کرد.

شاخصه و دلیل اصلی طراحی این محصول، قابلیت تبدیل چند استاندارد مختلف به یکدیگر است که طراحان برای گنجاندن امکانات مورد نظر، مجبور به طراحی یک محصول بزرگ، سنگین و نسبتا زشت شده‌اند.

اما ما همچنان به یک تبدیل نیاز داریم! یک - قیمت دومین چین تبریز - تبدیل بهتر و بهینه‌تر - قیمت دومین چین تبریز - از تبدیل بالایی!

خب پس راه‌حل چیست؟

قیمت دومین چین تبریز

استفاده از یک تبدیل تک منظوره با قابلیت استفاده فوری، دایمی و سبک که جای زیادی از کیف و - قیمت دومین چین تبریز - کوله شما نخواهد گرفت و براساس استاندارد کشور مقصد طراحی شده است.

هاست‌های اشتراکی - قیمت دومین چین تبریز - معمولی باید از تمام زبان‌های برنامه‌نویسی با ساختارهایی متفاوت، استانداردهای مختلف دریافت و ارسال محتوا و در مجموع از هر چیزی که تصورش را می‌کنید پشتیبانی و آن‌ها را اجرا کنند که این امر باعث بهینه نبودن کارکرد وردپرس روی هاست‌های اشتراکی خواهد شد. (شکل شماره یک)

در صورتی که هاست وردپرس، برای یک منظور ساده معماری، طراحی و بهینه شده است: میزبانی - قیمت دومین چین تبریز - از وب سایت‌های وردپرسی! فقط وردپرس و اجزای وابسته و نه چیز دیگر! (شکل شماره دو)

ممکن است بپرسید: «خب همون اولی کار منو راه می‌اندازه چه فرقی می‌کنه؟»

برای پاسخ به این پرسش، خصوصیات هاست وردپرس را که در مقایسه با هاست‌های اشتراکی وجود ندارد نام می‌بریم:

شتاب‌دهنده‌ی نرم‌افزاری وردپرس

زمانی‌که شتاب‌دهنده و - قیمت دومین چین تبریز - مفسر مخصوص وردپرس روی سرور نصب باشد، سرویس دهنده‌ی سرور دقیقا میداند چه فایل هایی برای چه مدل پردازش - قیمت دومین چین تبریز - و از چه طریقی به آن ارسال شود و بنابراین با استفاده از الگوهای پردازش از پیش تعریف شده، زمان پردازش فایل‌های وردپرس بسیار بسیار کوتاهتر و پروسه پردازش بسیار بسیار سریع‌تر انجام خواهد پذیرفت.

منابع سخت‌افزاری اختصاصی بدون «همسایه‌های مزاحم»

زمانی‌که در هاست اشتراکی، یک کاربر پر مصرف، تمام منابع اختصاص یافته به همه کاربران را مصرف کند (این اتفاق در دنیای واقعی هاست‌های اشتراکی واقعا رخ می‌دهد!)، همه سایت هایی که با سایت پر مصرف روی یک هاست اشتراکی - قیمت دومین چین تبریز - قرار دارند یا از دسترس خارج یا بسیار کند خواهند شد. به این کاربران پر مصرف «همسایه مزاحم» می‌گویند.

در هاست وردپرس، چیزی به نام همسایه مزاحم وجود ندارد، به هر - قیمت دومین چین تبریز - سایت مقدار مشخصی از منابع سخت‌افزاری - قیمت دومین چین تبریز - واقعی و فیزیکی تخصیص - قیمت دومین چین تبریز - داده خواهد شد و - قیمت دومین چین تبریز - در صورت استفاده بیش از حد منابع، تنها این سایت پر مصرف «همسایه مزاحم» است که دچار کمبود منابع و درنهایت کندی خواهد شد.

سیستم Dynamic Cache مخصوص وردپرس

سیستم کش مخصوص که توسط شتاب‌دهنده برای وردپرس آماده شده باعث افزایش سرعت وردپرس تا ۵۰۰ درصد خواهد شد!

برای حرفه‌ای‌ترها: OPCache, Memcached, Object Cache, Page Cache, Mobile Cache و... همگی - قیمت دومین چین تبریز - به‌صورت پیش‌ فرض با منابع سخت‌افزاری جداگانه و اختصاصی فعال هستند.

بهینه‌سازی خودکار تصاویر آپلود - قیمت دومین چین تبریز - شده

این ویژگی درکنار سیستم کش وردپرس، ویژگی مورد - قیمت دومین چین تبریز - علاقه و محبوب من است. یکی از مشکلات عمده‌ی سایت‌ها، بهینه نبودن تصاویر مورد استفاده است؛ به طوری که اگر به سایت‌های رتبه‌سنجی سرعت مثل جی تی متریکس مراجعه کنید، از - قیمت دومین چین تبریز - فاکتور «تصاویر بهینه» به‌عنوان یک فاکتور مهم یاد شده و این مورد در سیستم نمره‌دهی سایت از نمره بالایی برخوردار است. هاست وردپرس تمامی تصاویر آپلودشده در وردپرس را به‌صورت خودکار و منظم بهینه خواهد کرد و این کار به طرز شگفت‌انگیزی باعث کاهش حجم کلی صفحات و در نتیجه افزایش چشمگیر سرعت - قیمت دومین چین تبریز - بارگذاری سایت‌های حاوی - قیمت دومین چین تبریز - عکس‌های زیاد خواهد شد.

بهینه‌سازی کلی - قیمت دومین چین تبریز - سیستم وردپرس

به‌طور معمول شرکت‌هایی که سرویس هاست وردپرس را به کاربران ارائه می‌کنند، سایت وردپرسی شما را به‌صورت رایگان بهینه‌سازی کرده و آموزش‌های کافی را برای بهینه کردن وردپرس بدون نیاز به نصب افزونه‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهند داد. پس نیازی به صرف هزینه - قیمت دومین چین تبریز - اضافی برای بهینه‌سازی وردپرس توسط شرکت‌های غیر نخواهید داشت. لطفا توجه داشته باشید که منظور از بهینه‌سازی وردپرس، بهینه‌سازی و بررسی کلی عملکرد سیستم وردپرس است و رفع ایراد‌های ظاهری و باطنی قالب‌های غیر استاندارد وردپرس، جزو بهینه‌سازی‌های - قیمت دومین چین تبریز - سیستم وردپرس حساب نمی‌شود.

پشتیبان‌های فنی متخصص وردپرس

پشتیبان‌ها در هاست‌های اشتراکی، در بهترین حالت، معمولا متخصصان لینوکس یا وبمسترها هستند که به خطاهایی که در اتصال سایت به سرور روی می‌دهد رسیدگی خواهند کرد، معمولا مشکلات تخصصی - قیمت دومین چین تبریز - وردپرس از دایره معلومات آن‌ها خارج است و شما برای دریافت احتمالی پاسخ باید منتظر بمانید تا پشتیبان، مشکل شما را احتمالا به‌خوبی «گوگل» کند!

ولی پشتیبان‌های هاست وردپرس معمولا - قیمت دومین چین تبریز - از متخصصان وردپرس و طراحان سایت انتخاب می‌شوند تا با درک بالایی که از وردپرس دارند، بتوانند برای تمامی مشکلات پیش آمده - قیمت دومین چین تبریز - در وردپرس پاسخ جامع، کامل - قیمت دومین چین تبریز - و سریع داشته باشند.

امنیت

وردپرس محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا و ایران است. ازاین‌رو همیشه تعداد حملات روی این سیستم بیش از سایر سیستم‌ها است. دقیقا مانند تعداد ویروس‌های موجود برای سیستم‌عامل‌های ویندوز در مقابل لینوکس یا مکینتاش.

بدیهی است که وردپرس به‌طور پیش فرض از امنیت مطلوبی برخوردار است؛ اما در هاست وردپرس، تنظیمات تجهیزات امنیتی سرور برای کارکرد امن وردپرس به بهترین شکل ممکن بهینه شده و این امر به طرز محسوسی باعث بهبود امنیت وردپرس و کاهش قابل‌توجه حملات Brute Force (استفاده از تمام احتمالات موجود برای یافتن کلمه عبور) و DDos (ارسال ترافیک بالا و هدفمند جهت از کار انداختن کلی سایت و سرور) خواهد شد.

سیستم پشتیبان‌گیری اتوماتیک

اگر فقط یکبار از افزونه‌های پشتیبان‌گیری وردپرس استفاده کرده باشید، خواهید دانست که پشتیبان‌گیری توسط این افزونه‌ها - قیمت دومین چین تبریز - از سایت‌های حجیم و مخصوصا فارسی زبان، کار - قیمت دومین چین تبریز - خطرناک و فاجعه باری است و امکان کار نکردن بک آپ گرفته - قیمت دومین چین تبریز - شده توسط این افزونه‌ها همیشه وجود دارد. در هاست وردپرس برای تهیه نسخه پشتیبان نیازی به نصب افزونه نخواهید داشت، سیستم به‌صورت خودکار و منظم از تمامی اطلاعات شما - قیمت دومین چین تبریز - در ابرها! نسخه پشتیبان تهیه خواهد کرد.

نصب وردپرس به‌صورت صحیح و اصولی و - قیمت دومین چین تبریز - مشاوره‌های بعدی در انتخاب افزونه و قالب مناسب

خشت اول گر نهد معمار کج / تا ثریا می‌رود دیوار کج!

نصب و راه‌اندازی صحیح وردپرس فقط کلیک روی چند Next نیست! از میزبان وب بخواهید یک وردپرس بهینه و امن برای شما نصب و بعد از اتمام طراحی عملیات، بهینه و امن‌سازی وردپرس را انجام دهد و - قیمت دومین چین تبریز - قالب و افزونه‌های شما را - قیمت دومین چین تبریز - بررسی کند. اگر تمامی موارد بالا رعایت شود، یک سایت وردپرسی حداقل پنج سال نیاز به کار اضافه نخواهد داشت.

انتقال ۱۰۰ درصد بدون مشکل سایت‌های وردپرسی

انتقال از هر سیستمی به هاست وردپرس به‌صورت رایگان و فوری توسط کارشناسان متخصص وردپرس انجام خواهد شد، متخصصان وردپرس قبلا صدها بار اینکار را انجام داده‌اند و نیازی به جست‌وجو در گوگل برای حل مشکلات احتمالی که در روند انتقال هر سایت وردپرسی پیش خواهد آمد نخواهند داشت.

عودت وجه و تست هاست وردپرس قبل از خرید

هر - قیمت دومین چین تبریز - شرکتی که از سرویس خود اطمینان داشته باشد این دو سرویس را به مشتریان خود ارائه خواهد - قیمت دومین چین تبریز - کرد. اگر در گوگل جست‌وجو کنید، راهکارهایی برای یافتن فهرست سایت‌های میزبانی شده توسط یک سرور را خواهید یافت، - قیمت دومین چین تبریز - سپس سرعت بارگذاری چند نمونه از سایت‌ها را بسنجید. با این - قیمت دومین چین تبریز - راهکار ساده از کیفیت سرویس مطلع خواهید شد.

همچنین می‌توانید از شرکت میزبانی وب درخواست تست سرویس کنید تا قبل از انتقال یا خرید، با کیفیت و امکانات آشنا شوید و آزمون‌های مختلفی از سرویس میزبانی وب داشته باشید.

توجه: تمامی موارد ذکر شده، باتوجه‌به خدمات استاندارد ارائه شده توسط سیب هاست در این مقاله ذکر شده و لزوما به‌معنی رعایت موارد فوق توسط سایر شرکت‌های ارائه دهنده هاست وردپرس نیست. پس لطفا - قیمت دومین چین تبریز - همیشه قبل از خرید تحقیق کنید.

نکته: موارد ذکر شده همگی به‌صورت - قیمت دومین چین تبریز - رایگان انجام خواهد شد؛ ولی انجام برخی از موارد ذکر شده نیاز به ثبت درخواست توسط مشتری دارد (همچنان رایگان).

چنانچه از جوملا، مجنتو، اوپن کارت، دروپال یا مدیا ویکی استفاده می‌کنید، تمامی قابلیت‌های ذکر شده فوق، در هاست حرفه‌ای سیب هاست برای سیستم‌های مدیریت محتوای غیر وردپرسی فعال و آماده استفاده است. پیشاپیش از خرید و - قیمت دومین چین تبریز - حمایت شما سپاسگزاریم.

یلدا مبارک.

سیب هاست به ۱۰ نفر نخست - قیمت دومین چین تبریز - که امروز اقدام - قیمت دومین چین تبریز - به ثبت سفارش در Sib.Host کنند، گواهینامه SSL رایگان تقدیم خواهد کرد. لطفا از کد تخفیف zoomiSSL در هنگام ثبت سفارش استفاده کنید.

همچنین با ثبت هاست وردپرس یکساله، دامنه .ir از - قیمت دومین چین تبریز - سیب هاست هدیه بگیرید.


اولين صفحه   -  قیمت دامین انگلستان تبریز   -   خرید دامین انگلستان تبریز   -   قوانین دامین انگلستان تبریز   -   دامنه چین تبریز   -   ثبت دامنه چین تبریز   -   تمدید دامنه چین تبریز   -   انتقال دامنه چین تبریز   -   نحوه انتقال دامنه چین تبریز   -   مالکیت دامنه چین تبریز   -   انتقال مالکیت دامنه چین تبریز   -   قیمت دامنه چین تبریز   -   خرید دامنه چین تبریز   -   قوانین دامنه چین تبریز   -   دومین چین تبریز   -   ثبت دومین چین تبریز   -   تمدید دومین چین تبریز   -   انتقال دومین چین تبریز   -   نحوه انتقال دومین چین تبریز   -   مالکیت دومین چین تبریز   -   انتقال مالکیت دومین چین تبریز   -   قیمت دومین چین تبریز   -   خرید دومین چین تبریز   -   قوانین دومین چین تبریز   -   دامین چین تبریز   -   ثبت دامین چین تبریز   -   تمدید دامین چین تبریز   -   انتقال دامین چین تبریز   -   نحوه انتقال دامین چین تبریز   -   مالکیت دامین چین تبریز   -   انتقال مالکیت دامین چین تبریز   -   قیمت دامین چین تبریز   -   خرید دامین چین تبریز   -   قوانین دامین چین تبریز   -   دامنه بین المللی تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی تبریز   -   انتقال دامنه بین المللی تبریز   -   نحوه انتقال دامنه بین المللی تبریز   -   مالکیت دامنه بین المللی تبریز   -   انتقال مالکیت دامنه بین المللی تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی تبریز   -  آخرين صفحه