قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان

خانه » دومین » قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان

قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02484.html
سلسله اقدامات اخیر و صحبت‌های مدیران اینتل نشانه‌هایی از ورود این شرکت به عرصه‌ی ساخت پردازنده‌های گرافیکی مجزا را با خود به همراه دارد.
جمعه, ۳ اسفند ۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

عزم جزم اینتل برای ورود به بازار کارت گرافیک

سلسله اقدامات اخیر و صحبت‌های مدیران اینتل نشانه‌هایی از ورود این شرکت به عرصه‌ی ساخت پردازنده‌های گرافیکی مجزا را با خود به همراه دارد.

اینتل تأیید کرده که وصله‌های (Patch) اخیری که برای درایورهای گرافیکی لینوکس منتشر شده، بخشی از تلاش‌های این شرکت جهت آماده‌سازی برای ورود سری جدید پردازنده‌های گرافیکی مجزا بوده است. 

خبرگزاری Phoronix گزارش کرده که شرکت اینتل ۴۲ عدد از این وصله‌ها را با بیش - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - از - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - ۴۰۰۰ خط کد در - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - بین آن‌ها - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) منتشر کرده است. 

هدف اصلی از - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - ارائه‌ی این وصله‌ها، تعریف مفهوم نواحی حافظه در این سیستم‌عامل و آماده‌سازی آن برای پذیرش تجهیزاتی دارای حافظه‌ی محلی - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - مثل کارت‌های گرافیک مجزا بوده است. پردازنده‌ی گرافیکی مجتمع که در بسیاری از تراشه‌های پردازنده‌‌ی اینتل یافت می‌شود، نیازی به پیکربندی نواحی حافظه - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - ندارد.

قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان

همه‌چیز اشاره به این دارد که این به‌روزرسانی درایورهای لینوکس بخشی از - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - برنامه‌ی توسعه‌ی اینتل برای ساخت پردازنده‌های گرافیکی جداگانه است. اگرچه هنوز نشانه‌های کافی در این مورد وجود ندارد؛ اما اینتل انگیزه‌ای را که در پشت این به‌روزرسانی‌ها وجود داشته، در - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - یک توییت بیان کرده است:

حرکت ما به‌سوی یک تجربه‌ی محاسبات تصویری جدید آغاز شده است و این شامل تعهد ما به جامعه‌ی متن‌باز می‌شود. پیاده‌سازی مفهومِ حافظه‌ی محلی در سیستم‌عامل لینوکس، اولین قدم ما برای پشتیبانی این - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - سیستم‌عامل از پردازنده‌ی گرافیکی مجزا است.

اینتل در این توییت به‌وضوح از قصد خود برای ورود به بازار پردازنده‌های گرافیکی سخن گفته است. این شرکت در ماه دسامبر ۲۰۱۸ نیز گفته بود که در حال کار روی موضوعاتی شامل پردازنده‌های گرافیکی مجتمع، پردازنده‌های گرافیکی مجزای گیمینگ و همچنین شتاب‌دهنده‌های گرافیکی برای مراکز داده و کامپیوترهای سرور است. آغاز عرضه‌ی چنین محصولاتی برای سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده و البته اینتل در حال حاضر مشغول تست درایورهای مورد نیاز برای راه‌اندازی این تجهیزات سخت‌افزاری است.

قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان

منابع خبرگزاری Phoronix همچنین تصریح - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - کرده‌اند که اینتل درایورهای گرافیکی اولیه‌ برای سیستم‌عامل لینوکس را تقریباً یک سال قبل از آغاز عرضه‌ی سخت‌افزارهای جدیدش منتشر خواهد ساخت (یا حداقل بی هیچ تاخیری در همان زمان عرضه‌ی سخت‌افزارها منتشر خواهد کرد). این شرکت احتمالاً در - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - ماه‌های پیش رو، وصله‌های مشابه دیگری را نیز منتشر خواهد کرد. 

شنیدن - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - هر خبری در مورد برنامه‌های اینتل برای ورود به عرصه‌ی پردازنده‌های گرافیکی خوشایند است. در حال حاضر بازار کارت گرافیک در تسخیر دو شرکت AMD و Nvidia است و اینتل احتمالاً تنها شرکتِ - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - دیگری است که می‌تواند با موفقیت معماری جدیدی را برای پردازنده های گرافیکی مجزا معرفی - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - و پیاده‌سازی کند و ورود این شرکت به این حوزه باعث - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - افت قیمت‌ها در - قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان - فضایی رقابتی‌تر خواهد شد.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   دومین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   دامین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   دومین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   دامین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -  آخرين صفحه