قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج

خانه » دومین » قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج

قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در یاسوج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 21384.html
سهم ویندوز ۱۰ از بازار سیستم عامل‌های کامپیوتری به ۲۰ درصد رسید. در حالی که همچنان ویندوز ۷ محبوب‌ترین سیستم عامل در سطح دنیا است، تعداد کاربران ویندوز ۱۰ با افزایش همراه بوده است. در ادامه با
شنبه, ۱۶ مرداد ۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

سهم ویندوز ۱۰ از بازار سیستم عامل ها به ۲۰ درصد رسید

سهم ویندوز ۱۰ از بازار سیستم عامل‌های کامپیوتری به ۲۰ درصد رسید. در حالی که همچنان ویندوز ۷ محبوب‌ترین سیستم عامل در سطح دنیا است، تعداد کاربران ویندوز ۱۰ با افزایش همراه بوده است. در ادامه با

با گذشت یک سال از عرضه، سهم ویندوز - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - ۱۰ از بازار سیستم عامل‌ها به ۲۰ درصد رسید. بر اساس آمار Net Applications، از هر ۵ کامپیوتر موجود در دنیا، یک کامپیوتر از آخرین و بهترین نسخه ویندوز مایکرو‌سافت، یعنی ویندوز ۱۰ استفاده می‌کند.

در ۴ هفته ابتدایی عرضه، ۷۵ میلیون کامپیوتر از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کردند. - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - بعد از ۱۰ هفته، این آمار به ۱۱۰ میلیون دستگاه رسید و با رسیدن به ۶ ماه از زمان عرضه، آمار استفاده از این سیستم عامل به ۲۰۰ میلیون رسید. ۲۷۰ میلیون دستگاه در ۸ ماه، ۳۰۰ - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - میلیون بعد از ۹ ماه و ۳۵۰ میلیون بعد - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - از ۱۱ ماه، دیگر آمار مربوط به ویندوز ۱۰ است. مایکرو‌سافت برنامه داشت که طی دو تا سه سال، آمار استفاده از ویندوز ۱۰ را به ۱ میلیارد برساند. اما اخیرا این شرکت اعلام کرده که به دلیل فروش پایین موبایل‌های ویندوز ۱۰، به این آمار دست پیدا نخواهد کرد.

در ماه ژوئن، سهم ویندوز ۱۰ از بازار، ۱۹.۱۴ درصد بود که این آمار در ماه جولای با افزایش ۱.۹۹ درصدی به ۲۱.۱۳ درصد - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - رسیده است. سرعت رشد سهم بازار ویندوز ۱۰ در ماه‌های گذشته کاهش یافته بود، - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - اما با اعلام پایان زمان به‌روز‌رسانی رایگان به این نسخه از ویندوز در انتهای ماه جولای، قطعا بسیاری از کاربران برای انجام آن عجله کرده‌اند تا قبل از پایان مهلت، این کار را انجام بدهند.

قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج

سهم ویندوز ۸ با کاهش ۰.۳۶ درصدی به ۲.۰۹ درصد رسیده است و ویندوز ۸.۱ نیز با کاهش ۰.۲۱ درصدی به سهم ۷.۸۰ درصدی رسیده است. این دو سیستم - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - عامل در پایان ماه جولای مجموعا ۹.۸۹ درصد بازار را در اختیار داشتند و سهم آن‌ها به زیر ۱۰ درصد رسیده است. سهم این - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - دو ویندوز هیچ وقت - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - به ۲۰ درصد نرسید (بیشترین سهم آن‌ها از بازار، ۱۶.۴۵ درصد بود).

ویندوز ۷ سال ۲۰۱۶ را - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - با سهم ۵۲.۴۷ درصدی آغاز کرد اما در ماه جولای، سهم این ویندوز از بازار، ۴۷.۰۱ درصد بود و همین آمار - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - نیز نشان از سهم بیش از دو برابری ویندوز ۷ در مقابل ویندوز ۱۰ دارد. به نظر می‌رسد که ویندوز ۷ برای مدتی طولانی عنوان محبوب‌ترین سیستم عامل را داشته باشد. این سیستم عامل در سپتامبر ۲۰۱۲ (شهریور ‍۱۳۹۱) با گذر از ویندوز ایکس‌پی، تبدیل به محبوب‌ترین سیستم عامل شد و سهم آن در ماه ژوئن ۲۰۱۵ (خرداد ۱۳۹۴) به بیش از ۶۰ درصد رسید.

ویندوز ویستا با - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - افزایش ۰.۰۱ درصدی دارای سهم ۱.۲۲ درصدی است و سهم ویندوز - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - ایکس‌پی نیز با افزایش ۰.۵۶ درصدی به ۱۰.۳۴ درصد رسید. - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - به‌روز‌رسانی رایگان ویندوز ۱۰ شامل ویندوز ویستا و ایکس‌پی نمی‌شد و به همین دلیل، سهم این دو ویندوز به صورت یکسان و همیشگی کاهش نمی‌یابد.

به طور کلی سهم ویندوز بدون تغییر در ۸۹.۷۹ درصد باقی ماند، سهم سیستم عامل مک با کاهش ۰.۳۲ درصدی به ۷.۸۷ درصد - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - رسید و لینوکس نیز با پیشرفت ۰.۳۱ درصدی، سهم ۲.۳۳ - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - درصدی دارد.

نت اپلیکیشن از داده‌های - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - ۱۶۰ میلیون کاربر، توسط بررسی بیش از ۴۰۰۰۰ وب‌سایت در - قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج - ماه، استفاده می‌کند. در واقع این شرکت، سهم کاربران بازار را ارائه می‌دهد.

نظر شما در رابطه با این آمار چیست؟ آیا سهم ویندوز ۱۰ همچنان افزایش خواهد یافت؟ به عقیده شما ویندوز تا چه زمانی بیشترین سهم را از بازار سیستم عامل‌ها خواهد داشت؟


اولين صفحه   -  قیمت دامنه ir با تخفیف یاسوج   -   خرید دامنه ir با تخفیف یاسوج   -   دومین ir با تخفیف یاسوج   -   ثبت دومین ir با تخفیف یاسوج   -   تمدید دومین ir با تخفیف یاسوج   -   قیمت دومین ir با تخفیف یاسوج   -   خرید دومین ir با تخفیف یاسوج   -   دامین ir با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامین ir با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامین ir با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامین ir با تخفیف یاسوج   -   خرید دامین ir با تخفیف یاسوج   -   دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   دومین کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دومین کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دومین کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دومین کام با تخفیف یاسوج   -   دامین کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامین کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامین کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامین کام با تخفیف یاسوج   -   دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -  آخرين صفحه