قیمت دومین com با تخفیف تبریز

خانه » دومین » قیمت دومین com با تخفیف تبریز

قیمت دومین com با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03864.html
در پی بروز یک شکاف امنیتی در وب‌سایت پربازدید Quora، اطلاعات مربوط به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر شامل اسم، آدرس و حتی پسوردهای ‌آن‌ها لو رفته است.
سه شنبه, ۱۳ آذر ۹۷ ساعت ۱۲:۱۵

اطلاعات بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر وب‌سایت Quora افشا شد

در پی بروز یک شکاف امنیتی در وب‌سایت پربازدید Quora، اطلاعات مربوط به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر شامل اسم، آدرس و حتی پسوردهای ‌آن‌ها لو رفته است.

وب‌سایت بزرگ Quora که در دسته‌ی - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - وب‌سایت‌های - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - پرسش و پاسخ قرار می‌گیرد و روزانه میزبان میلیون‌ها کاربر از سراسر دنیا است، ساعاتی پیش به‌صورت رسمی تایید کرد که در پی بروز یک شکاف امنیتی (Data Breach)، اطلاعات مربوط به ۱۰۰ میلیون نفر از کاربرانش لو رفته است. 

بر اساس اطلاعیه‌ی منتشرشده از سوی مدیرعامل این وب‌سایت، اطلاعات لورفته شامل نام، آدرس و مواردی دیگری می‌شود؛ در این اطلاعیه آمده است: «اطلاعات مربوط به حساب کاربری، شامل نام، آدرس ایمیل، پسوردهای رمزنگاری‌شده و همچنین داده‌های عمومی دیگری نظیر سوال‌های پرسیده‌شده، جواب‌ها،‌ کامنت‌ها و لایک‌ها لو رفته‌اند. البته ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود؛ حتی برخی از - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - محتوای غیرعمومی نیز شامل پیام‌های خصوصی و دیسلایک‌ها در این شکاف امنیتی لو - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - رفته‌اند. البته به‌خاطر داشته باشید که عده‌ی بسیار کمی از کاربران Quora اقدام به فرستادن پیام خصوصی می‌کنند.»

Quora می‌گوید که در روز سی‌ام نوامبر ۲۰۱۸ (۹ آذر ۱۳۹۷) متوجه بروز این اتفاق شده و تحقیقاتش در این مورد هنوز ادامه دارد. وب‌سایت Quora در پی بروز این شکاف امنیتی، تمامی کاربران را از حسابشان خارج و - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - آن‌ها را مجبور کرد تا رمز عبور خود را ریست کنند. 

Quora می‌گوید که داده‌های مربوط به رمز - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - عبور کاربران هش (Hash) شده بودند تا از این طریق هکرها نتوانند از آن‌ها استفاده کنند و احتمالا از این بابت نگرانی‌ای متوجه کاربران نیست؛ اما آن‌ها بهتر است برای حصول اطمینان، رمز عبور خود را تغییر دهند.

این وب‌سایت از زمان بروز - قیمت دومین com با تخفیف تبریز - این اتفاق، ایمیل‌هایی را برای کاربرانش فرستاده و آن‌ها را از این موضوع مطلع کرده است. گفتنی است که مدتی پیش،‌ آمازون نیز با مشکلی مشابه مواجه شده بود.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف تبریز   -   دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه