قیمت دومین ir ارزان

خانه » دومین » قیمت دومین ir ارزان

قیمت دومین ir ارزان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00309.html
جزئیات پردازنده‌ی نسل دهم کامت لیک لو رفت: Core i9-10900KF با ۱۰ هسته، ۲۰ ترد و ۵٫۲ گیگاهرتز بوست به‌قیمت ۴۹۹ دلار و مدل‌های ۸ و ۶ هسته‌ای، به‌ترتیب به‌قیمت‌های ۳۳۹ و ۱۷۹ دلار.
جمعه, ۲۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۸:۳۰

مشخصات پردازنده‌های نسل دهم کامت لیک اینتل فاش شد

جزئیات پردازنده‌ی نسل دهم کامت لیک لو رفت: Core i9-10900KF با ۱۰ هسته، ۲۰ ترد و ۵٫۲ گیگاهرتز بوست به‌قیمت ۴۹۹ دلار و مدل‌های ۸ و ۶ هسته‌ای، به‌ترتیب به‌قیمت‌های ۳۳۹ و ۱۷۹ دلار.

از شایعات اینگونه به‌نظر می‌رسد که مشخصات کلی پردازنده‌های نسل دهم کامت لیک (Comet Lake) اینتل به‌همراه جزئیات ۱۳ مورد SKU مختلف به‌بیرون درز کرده است. خانواده‌ی کامت لیک استمرار بازسازی چندباره‌ی معماری ۱۴ نانومتری اسکای لیک (Sky lake) است که کاربران از سال ۲۰۱۵ شاهد آن بوده‌اند و ظاهرا خانواده‌ی محصولات نسل دهم، نمونه‌ی - قیمت دومین ir ارزان - جدیدی از این معماری است.

پردازنده‌های نسل دهم Comet Lake اینتل لو رفت؛ ۱۰، ۸، ۶ و ۴ هسته‌ای به ترتیب ۴۰۹، ۳۳۹، ۱۷۹ و ۱۲۹ دلار؛ به‌همراه معرفی سوکت جدید LGA 1159

جزئیات این مجموعه - قیمت دومین ir ارزان - در سایت Computerbase منتشر و گفته - قیمت دومین ir ارزان - شده است که منبع اصلی این خبر، یک انجمن فناوری مستقر در چین است. از شواهد اینگونه برمی‌آید که هیچ تغییر مهمی در این محصولات ایجاد نشده است؛ چرا که هنوز هم از لحاظ فنی مبتنی بر همان معماری اسکای لیک است و اصلاحاتی روی گره‌ی پردازشی آن انجام شده است. محصولات - قیمت دومین ir ارزان - نسل دهم از گره +++14nm استفاده می‌کنند که یک پلاس بیشتر از مدل نوسازی‌شده‌ی کافی لیک (Coffee Lake) دارد.

قیمت دومین ir ارزان

برترین قطعات در مجموعه‌ی جدید شامل تراشه‌ی سری Core i9 است که در حال حاضر ۱۰ هسته و ۲۰ ترد (thread) دارد. طبق اطلاعات - قیمت دومین ir ارزان - فاش‌شده، قیمت سری ۱۰ هسته‌ای Core i9 از - قیمت دومین ir ارزان - ۴۰۹ دلار شروع می‌شود و - قیمت دومین ir ارزان - حداکثر تا ۴۹۹ دلار ادامه می‌یابد. هم‌اکنون، Core i9-9900K (با هشت هسته و ۱۶ ترد) را - قیمت دومین ir ارزان - می‌توان با قیمتی در حدود ۴۹۹ دلار در فروشگاه‌ها یافت و این خیلی حیرت‌آور است. پایین‌آمدن قیمت پردازنده‌های ۱۲ هسته‌ای و ۲۴ تردی AMD تا ۴۹۹ دلار را شاید بتوان دلیل ارائه‌ی چنین قیمت‌های رقابتی توسط اینتل برای محصولات نسل دهم پردازنده‌هایش دانست.

دو نوع هشت هسته‌ای و ۱۶ تردی در Core - قیمت دومین ir ارزان - i7 SKU وجود دارد که به‌ترتیب به - قیمت دومین ir ارزان - قیمت ۳۳۹ دلار و ۳۸۹ دلار به فروش می‌رسند. این تراشه‌ها هم در حدود ۱۰۰ دلار ارزان‌تر از پیشینیان نسل نهمی خود هستند. SKUهای Core i5 شامل چهار تراشه‌ی ۶ هسته‌ای با ۱۲ ترد با قیمتی - قیمت دومین ir ارزان - در حدود ۱۷۹ الی ۲۶۹ دلار هستند. این قیمت - قیمت دومین ir ارزان - تقریبا با قیمت فعلی پردازنده‌های ۶ هسته‌ای Core i5 برابر است؛ اما باید به این نکته هم توجه داشت برخلاف این مدل‌ها، Core i5-9400 - قیمت دومین ir ارزان - که به قیمت ۱۷۹ دلار به فروش می‌رسد از قابلیت فراریسمانی (hyper-threading) برخوردار نیست.

قیمت دومین ir ارزان

عکسی از ویفر پردازنده‌ی Core متعلق به نسل دهم اینتل که در کامپیوتکس ۲۰۱۹ منتشر شد. پردازنده‌های دسکتاپ نسل دهم که در این نمایشگاه رونمایی شد، تجربه‌ای سریع و همه‌جانبه را حداکثر با چهار هسته، هشت ترد، ۴٫۱ گیگاهرتز فرکانس مکس توربو و ۱٫۱ گیگاهرتز فرکانس گرافیک فراهم می‌آورند 

در نهایت، چهار Core - قیمت دومین ir ارزان - i3 SKU وجود دارند که هر کدام چهار هسته و هشت ترد دارند. قیمت هر کدام از آن‌ها از ۱۲۹ دلار شروع و با ۱۷۹ دلار - قیمت دومین ir ارزان - تمام می‌شود. بد نیست که اشاره‌ای هم به این موضوع بشود که برخی از این مدل‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که شبیه SKU‌های پرچم‌دار نسل‌های پیشین اینتل هستند. آن‌ها با قیمتی بالاتر از ۳۰۰ دلار فروخته می‌شوند، درحالیکه رقابت‌ها این SKUها را به دسته‌ی محصولات زیر - قیمت دومین ir ارزان - ۱۵۰ دلار رانده است.

جزئیات پردازنده‌ی ۱۰ هسته‌ای پرچم‌دار Core i9-10900KF اینتل

قیمت دومین ir ارزان

شایعات حاکی از آن است که Core i9-10900KF همان SKU پرچم‌دار در این مجموعه از محصولات است که از ۱۰ هسته و ۲۰ ترد بهره می‌برد. از قیمت اعلام‌شده برای این محصولات چنین برمی‌آید که این سوکت‌ها رقیب Ryzen 9 3900X محصول AMD خواهند بود که در مجموع از ۱۲ هسته و ۲۴ ترد بهره می‌برد.

سرعت کلاک این - قیمت دومین ir ارزان - نوع از ریزپردازنده‌ها در - قیمت دومین ir ارزان - حالت تک‌هسته‌ای برابر با ۵٫۲ و در حالت پایه برابر با ۳٫۴ گیگاهرتز است. ویژگی‌های - قیمت دومین ir ارزان - این تراشه عبارت است از ۲۰ مگابایت حافظه‌ی کش، توان حرارتی (TDP) برابر با ۱۰۵ وات و با ارزش ۴۹۹ دلار. اینتل هنوز هم - قیمت دومین ir ارزان - نتوانسته است از نظر تعداد هسته‌ها در - قیمت دومین ir ارزان - پلتفرم‌های اصلی خود با AMD برابری کند؛ اما با نگاهی به گزارش‌های جدیدی که - قیمت دومین ir ارزان - درباره‌ی رایزن ۳۰۰۰ منتشر شده است می‌توان دریافت که زمانی‌که صحبت از فشار کاری ناشی از بازی و - قیمت دومین ir ارزان - عملکرد تک‌هسته‌ای به میان می‌آید اینتل هنوز هم از جایگاه برتری نسبت به AMD برخوردار - قیمت دومین ir ارزان - است؛ به همین دلیل، انتظار می‌رود که یک پردازنده‌ی ۱۰ هسته‌ای از این هم فراتر رود.

جزئیات Core i7-10700K Flagship با ۸ هسته، Core i5-10600K با ۶ هسته و Core i3-10350K

قیمت دومین ir ارزان

تراشه‌های دیگری که باید از آن‌ها سخن - قیمت دومین ir ارزان - گفت، SKUهای موجود در دسته‌ی برتر در گروه Core هستند. در بخش Core - قیمت دومین ir ارزان - i7 می‌توان Core i7-10700K را مشاهده کرد که دارای یک بخش هشت هسته‌ای با ۱۶ ترد است که از سرعت کلاک برابر با ۳٫۶ گیگاهرتز در حالت پایه و ۵٫۱ گیگاهرتز در حالت بوست برخوردار است. این پردازنده دارای ۱۶ مگابایت حافظه پنهان و - قیمت دومین ir ارزان - توان حرارتی برابر با ۹۵ وات است. - قیمت دومین ir ارزان - پسوند «F» نداشتن Core i7-10700K - قیمت دومین ir ارزان - به آن معنی است که با UHD 730 iGPU اینتل عرضه می‌شود. قیمت این تراشه، ۳۸۹ دلار است و باید آن را برابر با Ryzen 7 3800X دانست که آن هم قطعه‌ای با هشت هسته و ۱۶ ترد - قیمت دومین ir ارزان - است.

Core i5-10600K، تراشه‌ای ۶ هسته‌ای با ۱۲ ترد است که سرعت کلاک آن در حالت - قیمت دومین ir ارزان - پایه برابر با ۳٫۷ و در حالت بوست برابر با ۴٫۹ گیگاهرتز است. این تراشه دارای - قیمت دومین ir ارزان - ۱۲ مگابایت حافظه‌ی کش و ۹۵ وات توان حرارتی است و قیمتی برابر با ۲۲۹ دلار دارد که آن را در جایگاهی برابر با Ryzen 5 3600X - قیمت دومین ir ارزان - دقرار می‌دهد؛ قیمت این تراشه، ۲۴۹ دلار است. همچنین، Core i5-10400 هم وجود دارد که قطعه‌ای ۶ هسته‌ای با ۱۲ ترد با سرعت کلاک پایه و بوست ۳٫۰ و ۴٫۲ گیگاهرتز - قیمت دومین ir ارزان - است. توان حرارتی آن برابر با ۶۵ وات است - قیمت دومین ir ارزان - و ۱۷۹ دلار قیمت‌گذاری شده است که پایین‌تر از قیمت ۱۹۹ دلاری Ryzen 5 3600 است. و در آخر، Core i3-10350K با چهار هسته و - قیمت دومین ir ارزان - هشت ترد است. ویژگی‌های آن - قیمت دومین ir ارزان - عبارت هستند از سرعت کلاک پایه‌ی ۴٫۱ گیگاهرتز، سرعت بوست ۴٫۸ گیگاهرتز، حافظه‌ی کش ۹ مگابایت و توان حرارتی ۹۱ وات. گفته می‌شود قیمت آن، ۱۷۹ دلار است. این در حالی است که از نظر سخت‌افزاری، ویژگی‌های این مدل بهتر از - قیمت دومین ir ارزان - ویژگی‌های - قیمت دومین ir ارزان - Core i7-7700K است که با قیمتی بیش از ۳۵۰ دلار به مشتری عرضه می‌شود.

جدول مشخصات «احتمالی» مجموعه‌ی پردازنده‌های کامت لیک نسل دهم اینتل

اسم پردازندهلیتوگرافیهسته / تردفرکانس پایهفرکانس بیشینهگرافیک
(UHD)
کشTDPقیمت
دلار
Intel Core i9-10900KF+++14nm۱۰ - قیمت دومین ir ارزان - / ۲۰۳٫۴۵٫۲موجود نیست۲۰۱۰۵۴۹۹
Intel Core i9-10900F+++14nm۱۰ / - قیمت دومین ir ارزان - ۲۰۳٫۲۵٫۱موجود - قیمت دومین ir ارزان - نیست۲۰۹۵۴۹۹
Intel Core - قیمت دومین ir ارزان - i9-10800F+++14nm۱۰ / ۲۰۲٫۷۵٫۰موجود نیست۲۰۶۵۴۰۹
Intel Core i7-10700K+++14nm۸ / ۱۶۳٫۶۵٫۱۷۳۰۱۶۹۵۳۳۹
Intel Core i7-10700+++14nm۸ / ۱۶۳٫۱۴٫۹۷۳۰۱۶۶۵
Intel Core i5-10600K+++14nm۶ / ۱۲۳٫۷۴٫۹۷۳۰۱۲۹۵۲۶۹
Intel Core i5-10600+++14nm۶ / ۱۲۳٫۲۴٫۸۷۳۰۱۲۶۵۲۲۹
Intel Core i5-10500+++14nm۶ / ۱۲۳٫۱۴٫۶۷۳۰۱۲۶۵۱۹۹
Intel Core i5-10400+++14nm۶ / ۱۲۳٫۰۴٫۴۷۳۰۱۲۶۵۱۷۹
Intel Core i3-10350K+++14nm۴ / ۸۴٫۱۴٫۸۷۳۰۹۹۱۱۷۹
Intel Core i3-10320+++14nm۴ / ۸۴٫۰۴٫۷۷۳۰۹۹۱۱۵۹
Intel Core i3-10300+++14nm۴ / ۸۳٫۸۴٫۵۷۳۰۹۶۲۱۴۹
Intel Core i3-10100+++14nm۴ / ۸۳٫۷۴٫۴۷۳۰۷۶۲۱۲۹

Core i3-10100 سطح پایه هم چهار هسته و هشت ترد به - قیمت دومین ir ارزان - همراه سرعت کلاک ۳٫۷ گیگاهرتز در حالت پایه و - قیمت دومین ir ارزان - ۴٫۴ گیگاهرتز در حالت بوست دارد. - قیمت دومین ir ارزان - این تراشه، هفت مگابایت حافظه‌ی کش و ۶۵ وات توان حرارتی دارد و به قیمت ۱۲۹ دلار به فروش می‌رسد. - قیمت دومین ir ارزان - تمام مشخصات «احتمالی» این مجموعه سخت‌افزاری را می‌توان در جدول بالا مشاهده کرد.

سوکت LGA 1159 اینتل؛ پلتفرم جدید موردنیاز برای نسل دهم؟ - قیمت دومین ir ارزان - به‌همراه پشتیبانی بومی DDR4-3200

این جدول علاوه بر تمام - قیمت دومین ir ارزان - جزئیات، سوکت جدید برای مجموعه محصولات نسل دهم را نیز دربرمی‌گیرد. شایعات حاکی از آن - قیمت دومین ir ارزان - است که - قیمت دومین ir ارزان - سوکت جدید LGA 1159 است که در این صورت، از ناسازگاری آن با مادربوردهای فعلی LGA 1151 حکایت دارد. این همچنین به آن معنا است که کاربران باید به‌دنبال تراشه‌های - قیمت دومین ir ارزان - جدیدی باشند. آنچه که از داخل اینتل به گوش - قیمت دومین ir ارزان - می‌رسد، این شرکت در حال حاضر تراشه‌های سری - قیمت دومین ir ارزان - ۴۰۰ را برای پلتفرم موبایل - قیمت دومین ir ارزان - خود یعنی آیس لیک (Ice Lake) آماده کرده است. در نتیجه، کاربران باید منتظر سری Z490 در مادربوردهای جدید باشند.

قیمت دومین ir ارزان

نمودار ICL PCH اینتل - قیمت دومین ir ارزان - (سری ۴۹۵) برای مجموعه‌های قابل حمل که بخشی از تراشه‌های سری ۴۰۰ است 

همچنین، از حافظه‌ی DDR4-3200 (بومی) که نسخه‌ی ارتقایافته‌ی DDR4-2666 - قیمت دومین ir ارزان - در مجموعه‌ی بازسازی‌شده‌ی - قیمت دومین ir ارزان - کافی لیک (Coffee Lake) است نیز پشتیبانی به‌عمل آمده است. هنوز جدول زمانبندی برای عرضه‌ی این محصولات تعیین نشده است؛ اما انتظار می‌رود که تا اواخر سال جاری این اتفاق بیفتد.


اولين صفحه   -  قیمت دامنه آی آر ارزان   -   خرید دامنه آی آر ارزان   -   دومین آی آر ارزان   -   ثبت دومین آی آر ارزان   -   تمدید دومین آی آر ارزان   -   قیمت دومین آی آر ارزان   -   خرید دومین آی آر ارزان   -   دامین آی آر ارزان   -   ثبت دامین آی آر ارزان   -   تمدید دامین آی آر ارزان   -   قیمت دامین آی آر ارزان   -   خرید دامین آی آر ارزان   -   دامنه ir ارزان   -   ثبت دامنه ir ارزان   -   تمدید دامنه ir ارزان   -   قیمت دامنه ir ارزان   -   خرید دامنه ir ارزان   -   دومین ir ارزان   -   ثبت دومین ir ارزان   -   تمدید دومین ir ارزان   -   قیمت دومین ir ارزان   -   خرید دومین ir ارزان   -   دامین ir ارزان   -   ثبت دامین ir ارزان   -   تمدید دامین ir ارزان   -   قیمت دامین ir ارزان   -   خرید دامین ir ارزان   -   دامنه کام ارزان   -   ثبت دامنه کام ارزان   -   تمدید دامنه کام ارزان   -   قیمت دامنه کام ارزان   -   خرید دامنه کام ارزان   -   دومین کام ارزان   -   ثبت دومین کام ارزان   -   تمدید دومین کام ارزان   -   قیمت دومین کام ارزان   -   خرید دومین کام ارزان   -   دامین کام ارزان   -   ثبت دامین کام ارزان   -   تمدید دامین کام ارزان   -   قیمت دامین کام ارزان   -  آخرين صفحه