نحوه انتقال دامنه

خانه » دومین » نحوه انتقال دامنه

نحوه انتقال دامنه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00005.html
مدیریت ناوگان لوجیکو با یکپارچه‌سازی ارتباطات درون و برون سازمانی سعی می‌کند روند اجرای فعالیت‌ها و کاهش هزینه‌ها را بهبود بخشد.
سه شنبه, ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۰۰

مدیریت سه‌گانه‌ی ارتباطات سازمانی با لوجیکو

مدیریت ناوگان لوجیکو با یکپارچه‌سازی ارتباطات درون و برون سازمانی سعی می‌کند روند اجرای فعالیت‌ها و کاهش هزینه‌ها را بهبود بخشد.

پیتر - نحوه انتقال دامنه - شفرد، پزشک - نحوه انتقال دامنه - نظامی بریتانیا می‌گوید: «مبنای توسعه در کسب‌و‌کار و راه‌حل مشکلات ارتباطات قوی است». مدیریت ارتباطات سازمانی اهمیتی دوچندان دارد؛ چراکه هزینه‌ها، سود، منفعت و حتی شکست یا پیروزی نهایی سازمان‌ها در گِرو مدیریت هر‌چه‌بهتر ارتباطات است. مدیریت ارتباطات در لجستیک و حمل‌و‌نقل تأثیر مستقیم و بسیار عمیقی بر هزینه‌های سازمان می‌گذارد و این امر جزو اصول اساسی مدیریت حمل‌ونقل است.

ارتباطات در سازمان را می‌توان به سه بخش اصلی تقسیم کرد:

 • ارتباطات سازمان و مشتری
 • ارتباطات سازمان و نیروهای اجرایی
 • ارتباطات نیروهای اجرایی و مشتری

هرکدام از این قسمت‌ها - نحوه انتقال دامنه - یکی از وجوه سازمان را شکل می‌دهند و - نحوه انتقال دامنه - اهمیت بهبود این سه قسمت بر - نحوه انتقال دامنه - هیچ‌کس پوشیده نیست. به‌عنوان مثال، اخیرا انتقادات شدید کاربران یکی از فروشگاه‌های بزرگ ایران به سرویس تحویل کالا را می‌توان به‌دلیل فقدان مدیریت مناسب ارتباط سازمان با مشتریان تعبیر کرد. نرم‌افزار مدیریت ناوگان حمل‌ونقل یا تحویل کالا چگونه می‌تواند ارتباطات لجستیکی را بهبود دهد؟

بهبود ارتباطات با هوش مصنوعی لوجیکو

الگوریتم هوش مصنوعی نرم‌افزار مدیریت ناوگان لوجیکو در سه بخش زیر باعث افزایش بهره‌وری و روان‌ترشدن ارتباطات سازمان‌های حمل و توزیع کالا می‌شود:

 • ارتباطات سازمان و - نحوه انتقال دامنه - مشتری
 • ارتباطات سازمان و نیروهای اجرایی
 • ارتباطات نیروهای اجرایی و مشتری

این بهبود چگونه انجام می‌شود؟

از زمان خرید تا تحویل سفارش مشتری مراحل مختلفی از هماهنگی با انبار گرفته تا بسته‌بندی و بارگیری و درنهایت تحویل سفارش به مشتری انجام می‌شود. برای اینکه - نحوه انتقال دامنه - سفارش بدون مشکل تحویل داده شود، تمام این مراحل باید با یکدیگر به‌صورت هماهنگ در ارتباط باشند. کار نرم‌افزار مدیریت ناوگان لوجیکو یکپارچه‌سازی ارتباطات در هرکدام از مراحل با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و تجزیه‌و‌تحلیل این اطلاعات است.

ارتباطات سازمان و مشتری

ازآنجاکه مشتریان شما سرمایه‌ی کسب‌و‌کارتان هستند، با استفاده از نرم‌افزار مدیریت ناوگان لوجیکو شما از این سرمایه محافظت می‌کنید؛ - نحوه انتقال دامنه - بدین‌صورت که می‌توانید ازطریق پنل مدیریتی خود، مشتری را - نحوه انتقال دامنه - از مرحله‌ای آگاه کنید که سفارش در آن قرار دارد. از زمانی‌که سفارش مشتری تحویل پیک - نحوه انتقال دامنه - داده می‌شود، یک پیامک همراه‌با لینک رهگیری برای مشتری ارسال می‌شود. بدین‌ترتیب، مشتری شما می‌تواند با لمس لینک رهگیری مسیر حرکت پیک را روی نقشه ببیند و از زمان تخمینی رسیدن سفارش خود آگاه باشد.

ارتباطات سازمان و نیروی اجرایی

وقتی پیک یا راننده شما سفارش مشتری را دریافت و به‌سمت مقصد شروع به حرکت می‌کند، نرم‌افزار مدیریت ناوگان لوجیکو شما را از اطلاعات مستقیم و برخط از مراحل تحویل کالا مطلع می‌کند. این اطلاعات عبارت‌اند از:

 • زمان شروع مأموریت
 • نقاط توقف راننده روی نقشه
 • زمان تحویل کالا به مشتری
 • رفتارهای خطرناک راننده حین رانندگی
 • میزان مصرف سوخت

علاوه‌بر‌این، با امکان نصب سخت‌افزارهای لوجیکو به‌نام G-Ware و همگام‌سازی آن با نرم‌افزار مدیریت ناوگان لوجیکو، سازمان‌های - نحوه انتقال دامنه - بزرگ و شرکت‌های - نحوه انتقال دامنه - پخش که محموله‌های مهمی جابه‌جا می‌کنند، برای رسیدن و تحویل به‌موقع بار خود نگرانی ندارند. افزون‌براین، با بررسی و تحلیل رفتار راننده ازطریق الگوریتم هوشمند نرم‌افزار مدیریت ناوگان لوجیکو، رفتارهای خطرناک راننده مثل سرعت غیرمجاز و ترمزهای ناگهانی ثبت - نحوه انتقال دامنه - می‌شود و با دریافت گزارشی از این رفتارهای خطرناک، - نحوه انتقال دامنه - می‌توانید از بروز حوادث خطرناک برای ناوگان خودتان جلوگیری کنید.

علاوه‌بر‌این، هوش مصنوعی لوجیکو - نحوه انتقال دامنه - در دو مرحله کار شما را بهینه می‌کند:

 • مسیربندی سفارش‌ها: بدین‌شکل است که سفارش‌ها را براساس ترجیحات شما و مشتریان، گروه‌بندی می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با حداکثر رضایت به مشتری تحویل بدهد.
 • ترتیب‌بندی مقاصد در هر مسیر: در این مرحله راننده از شرّ ترافیک و اتلاف زمان در امان بماند و بتواند راحت‌تر انجام وظیفه کند.

ارتباطات نیروی اجرایی و مشتری

پیک و راننده‌ی - نحوه انتقال دامنه - سازمان شما نماینده‌ی کسب‌و‌کارتان درمقابل - نحوه انتقال دامنه - مشتری است. از نحوه‌ی آراستگی ظاهری تا برخورد با مشتری همگی در جلب نظر مشتری به برندتان تأثیرگذار است.

نظر مشتریان شما چه تأثیراتی می‌تواند داشته باشد؟

 • دسته‌بندی راننده‌‎ها با توجه به - نحوه انتقال دامنه - نحوه‌ی برخودشان با مشتری
 • بهبود فرایند - نحوه انتقال دامنه - ارسال کالا
 • اعتماد مشتری به برند
 • افزایش رضایت مشتری
 • بهبود تجربه‌ی مشتری در خرید

با استفاده از پیامک - نحوه انتقال دامنه - نظرسنجی که ازطریق پنل مدیریتی لوجیکو - نحوه انتقال دامنه - برای مشتری ارسال می‌کنید، وی می‌تواند به راننده‌ی شما امتیاز دهد و نظرش را ثبت کند و این امتیازات بعدا بر تخصیص سفارش‌ها و مسیرها به رانندگان، محاسبه‌ی حقوق و دستمزد و در یک کلام، رده‌بندی کارکنان سازمان شما تأثیر می‌گذارد.

لمس آینده با لوجیکو

اگر به فکر رشد و توسعه‌ی کسب‌و‌کارتان هستید و قصد دارید هزینه‌های اجرایی حمل‌ونقل و نیروهای میدانی‌تان را کاهش دهید، لوجیکو راه مناسبی برای رسیدن به این هدف شما است.

چشم‌انداز لوجیکو ورود به صنعت انبارداری و هوشمندسازی آن‌ها با استفاده از ربات‌ها حمل بار و تکنولوژی‌های روز دنیا است. امروزه، بهره‌وری - نحوه انتقال دامنه - در کسب‌و‌کارهای تجارت الکترونیک و فروشگاه‌های اینترنتی برگ برنده‌ی این - نحوه انتقال دامنه - سازمان‌ها به‌حساب می‌آید.

برای آشنایی بیشتر با امکانات و ویژگی‌های لوجیکو، نسخه‌ی دمو لوجیکو را امتحان کنید. برای این‌کار کافی - نحوه انتقال دامنه - است روی لینک کلیک کنید و با لمس مشاهده‌ی دمو، اطلاعات خودتان - نحوه انتقال دامنه - را ثبت کنید و وارد آن شوید.