نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج

خانه » دومین » نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج

نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در یاسوج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 21170.html
سونی در وبلاگ رسمی پلی استیشن، جزئیات کامل آپدیت نسخه 4 برای پلی استیشن 4 را اعلام کرد. در ادامه با زومیت همراه باشید تا به تغییرات این نسخه از بروزرسانی بپردازیم. 
سه شنبه, ۲۶ مرداد ۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

جزئیات آپدیت نسخه 4 پلی‌ استیشن 4 مشخص شد

سونی در وبلاگ رسمی پلی استیشن، جزئیات کامل آپدیت نسخه 4 برای پلی استیشن 4 را اعلام کرد. در ادامه با زومیت همراه باشید تا به تغییرات این نسخه از بروزرسانی بپردازیم. 

زمان زیادی تا آغاز بتا نسخه 4 نرم‌افزار پلی‌استیشن 4 باقی نمانده - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - است و در - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - همین راستا، امروز وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، جزئیات تازه‌ای از این بروزرسانی ارائه کرده است. اگر شما جزو نفراتی بودید که برای - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - شرکت در نسخه‌ی بتا انتخاب شده‌اید، به زودی می‌توانید ویژگی‌های جدید نسخه - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - جدید نرم‌افزار کنسول پلی‌استیشن 4 را تجربه کنید. این بروزرسانی، یک بروزرسانی بزرگ خواهد بود که در زیر می‌توانید برخی از این تغییرات را مشاهده کنید:

رابط کاربری تغییر یافته

در نرم‌افزار جدید پلی‌استیشن 4، رابط کاربری دستخوش تغییرات بسیاری شده است. برخی - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - از این تغییرات مانند عکس پس‌زمینه و تب جدید - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - تازه‌ها، از جمله مواردی هستند که آشکارند و برخی نیز مانند آیکون‌های جدید سیستمی و نوتیفیکیشن‌های بازطراحی شده، از جمله تغییرات کوچک‌تر محسوب می‌شوند. به طور کلی، رابط کاربری کنسول، دستخوش تغییرات کوچک و بزرگ زیادی شده است.

تغییرات منوی دسترسی سریع (Quick Menu)

نگه داشتن دکمه پلی‌استیشن روی کنترلر دوال‌شاک 4، به شما قابلیت دسترسی به منوی سریع یا همان Quick Menu را می‌دهد. در این بروزرسانی جدید، این منو به طور کامل دستخوش تغییر شده است. یکی از بزرگترین تغییرات در نرم‌افزار نسخه 4، این است که این منو فقط بخشی از صفحه را اشغال می‌کند و دیگر لازم نیست که شما کاملا از بازی خود خارج شوید.

علاوه بر این، تعدادی مورد جدید به این - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - منو اضافه شده است. شما از این به بعد می‌توانید وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن دوستان خود را از طریق این منو مشاهده کنید و خیلی راحت‌تر به پارتی، گروه‌های مورد علاقه و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. حتی توانایی شخصی‌سازی Quick Menu را دارید و مواردی را می‌توانید به آن اضافه و کم کنید. 

تغییرات منوی اشتراک گذاری (Share Menu)

منوی اشتراک‌گذاری نیز مانند Quick Menu، دستخوش تغییراتی شده است. شما با فشردن دکمه Share روی کنترلر خود به این منو دسترسی پیدا می‌کنید. مانند منوی سریع، این منو نیز بخشی از صفحه را اشغال می‌کند. همچنین از این به بعد - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - شما راحت‌تر - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - و با سرعت بیشتری می‌توانید ویدیوها و اسکرین‌شات‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید. یکی دیگر از تغییرات این بروزرسانی، این است که حالا شما می‌توانید ویدیوهایی تا ۱۴۰ ثانیه را ‌روی توییتر قرار دهید. پیش از این شما نمی‌توانستید ویدیویی بیشتر از ۱۰ ثانیه روی توییتر به اشتراک بگذارید.

پوشه‌ها - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - و مرتب‌سازی کتابخانه

یکی از بیشترین درخواست‌های کاربران، قابلیت مرتب‌سازی محتوا روی پلی‌استیشن 4 بود. با این بروزرسانی جدید، شما توانایی دارید که روی پلی‌استیشن 4 پوشه بسازید و محتوای خود را درون پوشه‌ها قرار دهید. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید بازی‌ها و اپلیکیشن‌های خود را درون یک پوشه قرار دهید و آنها را مرتب - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - سازید.

علاوه بر این، این بروزرسانی تغییرات بسیار زیادی را ‌روی کتابخانه بازی‌ها و برنامه‌ها اعمال کرده است. یک تب جدید با نام «خریداری شده» به این بخش اضافه شده که تمام محصولاتی - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - که متعلق به شما است اعم از بازی‌ها، دموها، بتاها و اپلیکیشن‌ها در آن وجود دارند. به همین دلیل، مرتب‌سازی محتوا بسیار راحت‌تر خواهد شد.

به علاوه ابزارهای - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - جدیدی برای کتابخانه محتوای شما نیز وجود دارد. می‌توانید محتوای کتابخانه خود را بر اساس تاریخ خرید یا وضعیت نصب مرتب کنید.

بهبودهایی در سیستم تروفی‌ها

بروزرسانی جدید پلی‌استیشن 4، به شما اجازه می‌دهد که تروفی‌های خود را زمانی که آفلاین هستید مشاهده کنید. در این بخش شما گزینه‌ای به نام حالت آفلاین خواهید داشت که با فعال کردن آن، می‌توانید تروفی‌های خود - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - را زمانی که آفلاین هستید مشاهده کنید. 

علاوه بر این شما توانایی این را دارید که اطلاعات تروفی‌های مخفی را مشاهده کنید. آیکون‌های این بخش نیز تغییر پیدا کرده‌اند. 

پروفایل‌های کاربران

پروفایل‌های کاربران نیز در این بروزرسانی از لحاظ ظاهری تغییر یافته است و اطلاعات مهم را به راحتی می‌توانید مشاهده کنید. به - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - طور مثال، شما می‌توانید تروفی‌های خود را با دیگر کاربران مقایسه کنید. همچنین - نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج - می‌توانید برای پروفایل خود عکس پس‌زمینه انتخاب کنید. 

البته این تمام ویژگی‌های جدید بروزرسانی نسخه 4 پلی‌استیشن 4 نیست و برخی از این ویژگی‌ها در نسخه بتا در دسترس نخواهند بود. هنوز تاریخ دقیق عرضه این بروزرسانی بزرگ اعلام نشده است اما هفته‌های آینده باید منتظر اعلام تاریخ رسمی انتشار آن از سوی Sony باشیم.


اولين صفحه   -  نحوه انتقال دومین چین یاسوج   -   مالکیت دومین چین یاسوج   -   انتقال مالکیت دومین چین یاسوج   -   قیمت دومین چین یاسوج   -   خرید دومین چین یاسوج   -   قوانین دومین چین یاسوج   -   دامین چین یاسوج   -   ثبت دامین چین یاسوج   -   تمدید دامین چین یاسوج   -   انتقال دامین چین یاسوج   -   نحوه انتقال دامین چین یاسوج   -   مالکیت دامین چین یاسوج   -   انتقال مالکیت دامین چین یاسوج   -   قیمت دامین چین یاسوج   -   خرید دامین چین یاسوج   -   قوانین دامین چین یاسوج   -   دامنه بین المللی یاسوج   -   ثبت دامنه بین المللی یاسوج   -   تمدید دامنه بین المللی یاسوج   -   انتقال دامنه بین المللی یاسوج   -   نحوه انتقال دامنه بین المللی یاسوج   -   مالکیت دامنه بین المللی یاسوج   -   انتقال مالکیت دامنه بین المللی یاسوج   -   قیمت دامنه بین المللی یاسوج   -   خرید دامنه بین المللی یاسوج   -   قوانین دامنه بین المللی یاسوج   -   دومین بین المللی یاسوج   -   ثبت دومین بین المللی یاسوج   -   تمدید دومین بین المللی یاسوج   -   انتقال دومین بین المللی یاسوج   -   نحوه انتقال دومین بین المللی یاسوج   -   مالکیت دومین بین المللی یاسوج   -   انتقال مالکیت دومین بین المللی یاسوج   -   قیمت دومین بین المللی یاسوج   -   خرید دومین بین المللی یاسوج   -   قوانین دومین بین المللی یاسوج   -   دامین بین المللی یاسوج   -   ثبت دامین بین المللی یاسوج   -   تمدید دامین بین المللی یاسوج   -   انتقال دامین بین المللی یاسوج   -   نحوه انتقال دامین بین المللی یاسوج   -  آخرين صفحه