نحوه انتقال دامنه com مشهد

خانه » دومین » نحوه انتقال دامنه com مشهد

نحوه انتقال دامنه com مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01505.html
تعداد نوتیفیکیشن‌هایی که یک فرد روی گوشی هوشمندش دریافت می‌کند، روزبه‌روز زیادتر می‌شود. برخی از این نوتیفیکیشن‌ها ضروری هستند اما مشاهده‌ی برخی دیگر را می‌توان به تعویق انداخت.
شنبه, ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۹:۰۰

زوم‌اپ؛ Daywise: اپلیکیشنی برای زمان‌بندی نوتیفیکیشن‌ها

تعداد نوتیفیکیشن‌هایی که یک فرد روی گوشی هوشمندش دریافت می‌کند، روزبه‌روز زیادتر می‌شود. برخی از این نوتیفیکیشن‌ها ضروری هستند اما مشاهده‌ی برخی دیگر را می‌توان به تعویق انداخت.

حتماً شما هم اپلیکیشن‌های مربوط‌به ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، یادآورها و بسیاری دیگر را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده‌اید. این کار امکان استفاده آسان‌تر و سریع‌تر از امکانات یادشده را برای شما فراهم می‌کند. اما گاهی این اپلیکیشن‌ها مشکل‌ساز می‌شوند. مثلاً فرض کنید در یک جلسه مهم کاری حضور دارید، یا در جمع دوستان قدیمیتان مشغول گپ‌وگفت یا حتی مشغول انجام یک‌سری کارهای اداری هستید. اگر در این بین زنگ اعلان - نحوه انتقال دامنه com مشهد - مربوط‌به یکی از این اپلیکیشن‌ها به صدا در بیاید، ممکن است تمرکز شما را در کاری که در حال انجام آن هستید از بین ببرد یا اینکه باعث ناراحتی همراهانتان شود. ممکن است در همان لحظه گوشی خود را چک کنید و در ناامیدی با یک پیام تبلیغاتی مواجه شوید که می‌توانستید شب‌هنگام و زمانی‌که فراغ بال بیشتری دارید آن را مشاهده و احتمالاً حذف کنید. بنابراین اگر اپلیکیشنی روی گوشی خود داشته باشید که بتواند نوتیفیکیشن‌ها را دسته‌بندی کند، بسیار کمک‌کننده خواهد بود. یکی از بهترین راه‌حل‌ها این است که یک اپلیکیشن بتواند نوتیفیکشن‌ها را - نحوه انتقال دامنه com مشهد - به دو دسته - نحوه انتقال دامنه com مشهد - ضروری و غیرضروری تقسیم کند. نوتیفیکیشن‌های ضروری همان‌هایی هستند که به‌محض اعلان در اپلیکیشن گوشی شما، به شما اعلام - نحوه انتقال دامنه com مشهد - خواهند شد. دسته غیرضروری آن‌هایی هستند که اهمیت دسته‌ی - نحوه انتقال دامنه com مشهد - اول را ندارند و زمان دیدنشان مهم نیست. در نتیجه اپلیکیشن کمکی، این دسته نوتیفیکیشن‌ها را تنها در ساعات خاصی به شما نشان خواهد داد.

اپلیکیشن Daywise چنین کاری انجام می‌دهد. مثلاً فرض کنید شما اپلیکیشن ایمیل یاهو، جی‌میل و اینستاگرام را در گوشی خود دارید و ایمیل‌های مهم شما به ایمیل یاهو ارسال می‌شود. از طرفی در طول روز هنگام ناهار و در زمان شام وقت آزاد بیشتری دارید و می‌توانید پیام‌های با اهمیت کمتر را به‌راحتی بخوانید. Daywise به شما این امکان را می‌دهد که نوتیفیکیشن‌های ایمیل یاهو را فوری دریافت و مشاهده کنید اما اجازه نمی‌دهد نوتیفیکیشن‌های ارسال‌شده در اینستاگرام و جی‌میل فوراً - نحوه انتقال دامنه com مشهد - به شما اعلام شود؛ بلکه آن‌ها را حفظ می‌کند و در زمان ناهار یا شام به - نحوه انتقال دامنه com مشهد - شما اعلام می‌کند. 

این اپلیکیشن در حال حاضر در گوگل‌پلی قابل دانلود است. ضمناً توجه کنید که Daywise هنوز در - نحوه انتقال دامنه com مشهد - حال بهبود است و مشخص نیست - نحوه انتقال دامنه com مشهد - درنهایت رایگان خواهد بود یا خیر. - نحوه انتقال دامنه com مشهد - در ادامه این مقاله، چگونگی کارکرد این اپلیکیشن را توضیح می‌دهیم.

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن از شما خواسته می‌شود با یکی - نحوه انتقال دامنه com مشهد - از حساب‌های کاربری که در گوشی خود از آن استفاده می‌کنید، اپلیکیشن را راه‌اندازی کنید. پس از انتخاب آدرس - نحوه انتقال دامنه com مشهد - جی‌میل مربوط‌به حساب کاربریتان، با لمس کلید Sign Up وارد صفحه‌ی کاربری اپلیکیشن می‌شوید. 

در اولین صفحه - نحوه انتقال دامنه com مشهد - ساعت‌هایی از روز که به نظر می‌رسد اوقات فراغت بیشتری دارید، به شما نمایش داده می‌شود. این زمان‌ها براساس تحقیقات عمومی به شما - نحوه انتقال دامنه com مشهد - پیشنهاد داده می‌شود اما شما می‌توانید آن‌ها را - نحوه انتقال دامنه com مشهد - طبق سلیقه و - نحوه انتقال دامنه com مشهد - عادات خود تغییر دهید. - نحوه انتقال دامنه com مشهد - برای تغییر کافی است کلید Edit را لمس کنید که در این صورت می‌توانید - نحوه انتقال دامنه com مشهد - به‌صورت دستی ساعت مورد - نحوه انتقال دامنه com مشهد - نظرتان را مشخص کنید. این ساعات همان زمان‌هایی هستند که نوتیفیکیشن‌های نه چندان ضروری به شما اعلام شده و نمایش داده می‌شوند. پس از تعیین این - نحوه انتقال دامنه com مشهد - زمان‌ها روی کلید Continue لمس کنید.

نحوه انتقال دامنه com مشهد

در این مرحله، اپلیکیشن شروع به جست‌وجو در اپلیکیشن‌های نصب‌شده در گوشی خواهد کرد تا آن‌هایی را که نوتیفیکیشن ارسال می‌کنند، پیدا کند؛ پس از اتمام جست‌وجو، فهرستی از اپلیکیشن‌ها فراهم کرده و به شما نمایش می‌دهد، اما همه‌ی آن‌ها در یک دسته نمایش داده نمی‌شوند. تعدادی از اپلیکیشن‌ها در دسته‌ی Instant (فوری) قرار می‌گیرند تا نوتیفیکشن‌هایشان فوراً به شما اعلام شود (درواقع Daywise جلوی اعلام نوتیفیکیشن مربوط‌به این گروه را نمی‌گیرد)، اما دسته‌ی دوم همان‌هایی هستند که Daywise مسئولیت کنترلشان را دارد. این دسته در گروه Batched قرار دارند و نوتیفیکشن مربوط‌به آن‌ها در ساعاتی که در صفحه‌ی - نحوه انتقال دامنه com مشهد - اول مشخص کرده‌اید، به شما اعلام می‌شود. نکته - نحوه انتقال دامنه com مشهد - این است که Daywise به‌صورت پیش‌فرض این اپلیکیشن‌ها را دسته‌بندی می‌کند اما شما می‌توانید با استفاده از کلید Edit، این دسته‌بندی را تغییر دهید. در تصویر زیر، اپلیکیشن جی‌میل در دسته‌ی Batched قرار داده شده، اما با لمس کلید Edit امکان قراردادن آن در دسته‌ی Instant فراهم است.

وقتی دسته‌بندی اپلیکیشن‌ها را مطابق سلیقه و نیاز خود انجام دادید، کلید Save را بزنید. با زدن Save صفحه‌ای - نحوه انتقال دامنه com مشهد - به شما نمایش داده می‌شود که در آن Daywise امکان دسترسی به نوتیفیکیشن‌های گوشی را درخواست می‌کند تا بتواند آن‌ها را مدیریت کند. با لمس قسمت سبزرنگ، صفحه‌ی دسترسی نوتیفیکشن‌های گوشی باز می‌شود که با فعال کردن آن، اپلیکیشن شروع به فعالیت می‌کند.

نحوه انتقال دامنه com مشهد

نحوه انتقال دامنه com مشهد

با لمس کلید Show my inbox می‌توانید زمان باقی‌مانده تا اعلام بعدی را مشاهده کنید. همچنین در پایین صفحه، یک‌سری امکانات دیگر هم وجود دارد. در قسمت وسط با کلید Assistant امکانی وجود دارد که می‌توانید نوتیفیکشن‌های مربوط‌به افراد خاصی را مستثنی کنید. با لمس کلید Edit VIP می‌توانید - نحوه انتقال دامنه com مشهد - افراد خاصی را مشخص کنید که می‌خواهید نوتیفیکشن مربوط‌به آن‌ها در هر کدام از اپلیکیشن‌های نصب‌شده روی گوشیتان، فوری به شما نمایش داده شود. درواقع Daywise برای این افراد هیچ فیلتری در هیچ اپلیکیشنی ایجاد - نحوه انتقال دامنه com مشهد - نمی‌کند.

به‌علاوه، با - نحوه انتقال دامنه com مشهد - لمس کلید Insight در سمت راست پایین صفحه می‌توانید عادت‌های کاربری خود در گوشیتان را مشاهده کنید. در سمت راست بالای صفحه هم می‌توانید کلیه‌ی تنظیماتی را که در Daywise انجام داده‌اید، ویرایش کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری ساده
  • ایجاد راحتی و آسایش در طول روز
  • امکان گزینش کردن مخاطبان
  • امکان تعیین ساعات فراغت به دلخواه

نکات منفی

  • اپلیکیشن هنوز در حال توسعه و بهبود است
  • رایگان بودن یا نبودن خدمات نهایی هنوز مشخص نیست

دانلود اپلیکیشن

اولين صفحه   -  نحوه انتقال دومین دات کام مشهد   -   مالکیت دومین دات کام مشهد   -   انتقال مالکیت دومین دات کام مشهد   -   قیمت دومین دات کام مشهد   -   خرید دومین دات کام مشهد   -   قوانین دومین دات کام مشهد   -   دامین دات کام مشهد   -   ثبت دامین دات کام مشهد   -   تمدید دامین دات کام مشهد   -   انتقال دامین دات کام مشهد   -   نحوه انتقال دامین دات کام مشهد   -   مالکیت دامین دات کام مشهد   -   انتقال مالکیت دامین دات کام مشهد   -   قیمت دامین دات کام مشهد   -   خرید دامین دات کام مشهد   -   قوانین دامین دات کام مشهد   -   دامنه com مشهد   -   ثبت دامنه com مشهد   -   تمدید دامنه com مشهد   -   انتقال دامنه com مشهد   -   نحوه انتقال دامنه com مشهد   -   مالکیت دامنه com مشهد   -   انتقال مالکیت دامنه com مشهد   -   قیمت دامنه com مشهد   -   خرید دامنه com مشهد   -   قوانین دامنه com مشهد   -   دومین com مشهد   -   ثبت دومین com مشهد   -   تمدید دومین com مشهد   -   انتقال دومین com مشهد   -   نحوه انتقال دومین com مشهد   -   مالکیت دومین com مشهد   -   انتقال مالکیت دومین com مشهد   -   قیمت دومین com مشهد   -   خرید دومین com مشهد   -   قوانین دومین com مشهد   -   دامین com مشهد   -   ثبت دامین com مشهد   -   تمدید دامین com مشهد   -   انتقال دامین com مشهد   -   نحوه انتقال دامین com مشهد   -  آخرين صفحه