نحوه انتقال دومین

خانه » دومین » نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00015.html
اپلیکیشنی که اطلاعات کلی و جامعی در مورد وقایع کلیدی جهان و تحولات دنیا پس از انفجار بزرگ به شما بدهد، قطعاً جذاب خواهد بود.
دوشنبه, ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۰۰

زوم‌اپ؛ History of Everything اپلیکیشنی برای آشنایی با تاریخ تحولات جهان از انفجار بزرگ تا امروز

اپلیکیشنی که اطلاعات کلی و جامعی در مورد وقایع کلیدی جهان و تحولات دنیا پس از انفجار بزرگ به شما بدهد، قطعاً جذاب خواهد بود.

تاریخ تحولات جهان و اینکه چطور دنیای ما به وضعیت امروزی رسیده است، اینکه شیوه‌ی زندگی - نحوه انتقال دومین - انسان‌های اولیه چگونه بوده و چطور به‌تدریج اسباب تسهیل زندگی توسط انسان‌ها کشف و اختراع شده، مطالب بسیار آموزنده‌ای است که هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان بسیار مفید است. حال اگر این اطلاعات در قالب یک اپلیکیشن گوشی هوشمند و با طراحی کارتونی ارائه شود، جذابیتی دوچندان خواهد داشت. در زوم‌اپ پیش رو، اپلیکیشنی را با ویژگی‌های مورد بحث به شما معرفی می‌کنیم که درواقع می‌توان گفت به‌نوعی یک دایرةالمعارف جیبی است. این اپلیکیشن را می‌توانید به‌عنوان یک بازی علمی برای کودکان یا ابزاری برای تقویت زبان انگلیسی هم مورد استفاده قرار دهید.

اپلیکیشن یادشده با نام History در دسترس قرار گرفته و از پلی استور قابل دانلود است. اپلیکیشن History کاملاً رایگان است و به‌سادگی می‌توانید آن را دانلود و نصب کنید. علاوه‌بر این، این اپلیکیشن متن باز است.

با باز کردن نرم‌افزار، آنچه جلب توجه می‌کند، فهرستی است که دوره‌های سپری‌شده‌ی مختلف دنیا - نحوه انتقال دومین - را به شما نشان می‌دهد: تولد جهان، زندگی روی زمین، اتفاقات تازه. هر یک از - نحوه انتقال دومین - این بخش‌ها زیر مجموعه‌هایی دارد که با لمس کلید + می‌توانید به - نحوه انتقال دومین - آن‌ها دسترسی پیدا کنید. برای راحتی در توضیح ادامه موارد در اینجا از اولین زیر دسته‌ی بخش اول شروع کرده‌ایم، یعنی از انفجار بزرگ (Big bang).

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

با لمس روی هر زیر مجموعه وارد صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن خواهید شد که شامل توضیحات بسیار جامع و مناسبی است. در سمت چپ - نحوه انتقال دومین - صفحه یک نوار عمودی خواهید دید که نشان‌دهنده‌ی فاصله‌ی زمانی تا امروز است. مثلاً در مورد انفجار بزرگ که درواقع تولد جهان است، فاصله‌ی زمانی تا امروز ۱۳٫۷ میلیارد سال است که درکنار علامت مربوط‌به آن دیده می‌شود. پس از این نوار تعدادی دایره‌ی رنگی توپر در رنگ‌های متفاوت دیده می‌شود و سپس در کادرهای رنگی، اتفاقی که در آن بازه‌ی زمانی رخ داده، نوشته شده است. در پایین صفحه - نحوه انتقال دومین - هم رویداد بعدی و فاصله‌ی زمانی آن با رویدادی که در حال مشاهده‌ی آن هستید، به شما نشان - نحوه انتقال دومین - داده می‌شود.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

اگر روی کادری را - نحوه انتقال دومین - که اسم رویداد در آن نوشته شده، لمس کنید، - نحوه انتقال دومین - به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که توضیحات مربوط‌به آن رویداد در صفحه آورده شده است. مثلاً در مورد انفجار بزرگ که در اینجا صفحه‌ی آن را باز کرده‌ایم، در - نحوه انتقال دومین - مورد منشأ این نظریه و ویژگی‌های آن و تأثیری که روی اتفاقات بعدی جهان داشته، صحبت شده است.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

با لمس علامت بازگشت در سمت چپ بالای صفحه، به صفحه‌ی قبلی بازخواهید گشت. با کشیدن صفحه به - نحوه انتقال دومین - سمت پایین یا بالا می‌توانید رویدادهای قبلی یا بعدی را ببینید. از طرفی با زوم کردن روی صفحه که مطابق معمول گوشی‌های اندروید با حرکت هم‌زمان - نحوه انتقال دومین - دو - نحوه انتقال دومین - انگشت روی صفحه انجام می‌گیرد، می‌توانید نوار نشان‌دهنده‌ی زمان را بزرگتر کنید. در این حالت اگر رویدادهایی وجود داشته باشند که بازه‌‌ی زمانی کوتاهی را به خود اختصاص - نحوه انتقال دومین - داده باشند، مشخص خواهند شد. این ویژگی در رویدادهایی که به امروز جهان نزدیکترند، بیشتر کارایی دارد تا در مورد رویدادهایی مانند تولد خورشید. تأثیر این زوم را روی نقاط رنگی سمت چپ صفحه - نحوه انتقال دومین - خواهید دید.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

درواقع وقتی روی صفحه زوم می‌کنید، نوار زمان بازه‌های کوتاه‌تر را با دقت بیشتری به شما نشان می‌دهد. بنابراین اتفاقات - نحوه انتقال دومین - یا رویدادها - نحوه انتقال دومین - یا دوره‌های زیستی که بازه‌ی زمانی کوتاهی را به خود اختصاص داده بودند و در حالت اولیه به‌صورت نقاط رنگی نشان داده می‌شدند، با زوم کردن جزئیات بیشتری نشان می‌دهند و این نقاط به‌صورت خطوط عمودی در خواهند آمد. مثلاً در تصاویری که در اینجا نشان داده‌ایم، - نحوه انتقال دومین - دوره‌های زندگی دایناسورها، حشرات، حیوانات کوچک و دایناسورهای کوچک زیر مجموعه‌ی دوره‌ی کلی - نحوه انتقال دومین - حیوانات هستند. با زوم کردن روی صفحه بخش مربوط‌به حیوانات با جزئیات بیشتری به ما نشان داده - نحوه انتقال دومین - شده و سال‌های مربوط‌به هر یک هم در سمت چپ مشخص است. آخرین مرحله در دوره‌ی حیوانات - نحوه انتقال دومین - دوره‌‌ای - نحوه انتقال دومین - است که انسان‌ها به جهان وارد شده‌اند و این دوره هم خود زیر مجموعه‌هایی دارد.

نحوه انتقال دومین

اگر در صفحه‌ای اصلی اپلیکیشن قسمت مربوط‌به زندگی روی زمین (Life on the earth) را باز کنیم، زیر مجموعه‌های دوره‌ی زندگی انسان‌ها را خواهیم دید که پس از انقراض دایناسورها شروع - نحوه انتقال دومین - می‌شود.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

پس - نحوه انتقال دومین - از دوره‌‌ی میمون‌ها، دوره‌ی ساخت ابزار توسط انسان‌های نخستین شروع شده و سپس اولین معابد ساخته شده‌اند. سپس آغاز نوشتن و بعد روش‌های وقایع و - نحوه انتقال دومین - پس از - نحوه انتقال دومین - آن‌ها دوره‌ی جنگ‌های صلیبی و طاعون سیاه مهم‌ترین وقایعی بوده‌اند که در این اپلیکیشن به - نحوه انتقال دومین - آن‌ها اشاره شده و توضیحات مفصلی هم در - نحوه انتقال دومین - مورد آن‌ها داده شده است.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

پس از این دوران در نمودار زمان به دوره‌ای نزدیک می‌شویم که به‌گونه‌ای دوره‌ی معاصر حساب - نحوه انتقال دومین - می‌شود. رویدادهای مهم علمی، سیاسی و اجتماعی رخ داده‌اند و هر یک (که انقلابی در نوع خود بوده‌اند) بیان شده‌اند، اتفاقاتی مانند ارائه‌ی نظریه‌ی گرانش نیوتن، حق رأی زنان، نظریه‌ی داروین، جنگ‌های جهانی، - نحوه انتقال دومین - سفر به ماه و درنهایت فراگیری شبکه‌ی جهانی اطلاعات، اینترنت. توضیحاتی که در مورد این وقایع در این اپلیکیشن در دسترس شما قرار گرفته، بسیار مفید خواهد بود.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

اگر تا به اینجا به نقاط رنگی کنار نوار زمان دقت کرده‌ باشید، متوجه شده‌اید که با نزدیک شدن به امروز، جزئیات بیشتری در مورد رویدادها وجود داشته و بنابراین زیر مجموعه‌ی کوچکتری هم در این اپلیکیشن برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. در نتیجه با زوم کردن روی نقاط رنگی می‌توانید جزئیات بیشتری را در مورد سال‌های اخیر بخوانید.

امکان دیگری که - نحوه انتقال دومین - در - نحوه انتقال دومین - این اپلیکیشن برای شما فراهم شده، امکان جست‌وجو در محتوای اپلیکیشن در صفحه‌ی اصلی است که می‌تواند بسیار مفید و کارساز باشد.

نحوه انتقال دومین

نحوه انتقال دومین

نکات مثبت

  • رابط - نحوه انتقال دومین - کاربری ساده
  • اطلاعات کلی و بسیار مفید
  • امکان دریافت اطلاعات - نحوه انتقال دومین - در مورد وقایع با بازه‌ی زمانی کوچک
  • نمایش خلاصه‌ی اطلاعات - نحوه انتقال دومین - به‌صورت نموداری و کارتونی
  • دانلود این نرم‌افزار رایگان است
  • متن - نحوه انتقال دومین - باز - نحوه انتقال دومین - است

نکات منفی

  • این اپلیکیشن فقط به زبان انگلیسی در دسترس است
  • برخی رویدادها در این اپلیکیشن توضیح داده نشده‌اند

دانلود - نحوه انتقال دومین - اپلیکیشن