نحوه انتقال دومین ir مشهد

خانه » دومین » نحوه انتقال دومین ir مشهد

نحوه انتقال دومین ir مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01425.html
جمعه, ۱۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۹:۲۹

برتری نسل سوم پردازنده‌های رایزن نسبت به نسل‌های قبلی در چیست

این روزها گزارش‌ها جدیدی در مورد پردازنده‌های نسل بعدی AMD با عنوان سری ۳۰۰۰ رایزن به گوش می‌رسد که از معماری هسته‌ی ۷ نانومتری Zen 2 برخوردار است. آخرین جزئیات در مورد این پردازنده‌ها در وب‌سایت معتبر فناوری چینی منتشر شده بود؛ در این گزارش اطلاعاتی از این پردازنده‌ها از زبان سازندگان مادربردی که - نحوه انتقال دومین ir مشهد - نمونه‌هایی از این پردازنده‌ها را جهت اهداف آزمایشی دریافت کرده بودند، ارائه شده بود. در ادامه این مقاله به بررسی - نحوه انتقال دومین ir مشهد - قسمتی از این اطلاعات خواهیم پرداخت.

براساس گزارش این منبع، سازندگان معروف مادربرد - نحوه انتقال دومین ir مشهد - در حال حاضر در حال سنجش کارایی آخرین - نحوه انتقال دومین ir مشهد - محصولات خود با نمونه‌هایی از پردازنده‌‌های رایزن ۳۰۰۰ هستند که در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹ در اختیار آنان قرار گرفته است. باید دانست که این نمونه پردازنده‌ها تنها با هدف انجام آزمایش‌های داخلی به دست این تولید‌کنندگان رسیده - نحوه انتقال دومین ir مشهد - و الزاماً نشان‌دهنده‌ی سطح عملکرد یا سرعت کلاک نهایی پردازنده‌های نسل جدید AMD در زمان عرضه نخواهد بود.

نحوه انتقال دومین ir مشهدبراساس اطلاعات مندرج در این گزارش، این نمونه‌های آزمایشی ۱۵% سطح عملکرد بهتر برحسب تعداد دستورالعمل قابل اجرا در هر کلاک پردازنده (IPC) دارند که حاکی از - نحوه انتقال دومین ir مشهد - تقویت چشمگیر - نحوه انتقال دومین ir مشهد - کارایی نسبت به تراشه‌های مبتنی بر +Zen است. تراشه‌های +Zen خود تا ۳ - نحوه انتقال دومین ir مشهد - درصد IPC بالاتری نسبت به نسل اول پردازنده‌های رایزن دارد.

در این گزارش آمده است که فرکانس بوست این - نحوه انتقال دومین ir مشهد - نمونه‌های آزمایشی به ۴.۵ گیگاهرتز می‌رسد که در مقایسه با تراشه‌هایی با TDP و تعداد هسته‌های بالاتر مقیاس - نحوه انتقال دومین ir مشهد - بهتری را ارائه می‌دهد. به نظر می‌رسد که شرکت AMD ضمن تقویت عالی - نحوه انتقال دومین ir مشهد - سطح عملکرد نسل جدید پردازنده‌های‌اش نسبت به نسل‌های قبلی، تمرکزی جدی بر بازدهی تراشه‌های ۷ نانومتری خود داشته است. همچنین گزارش شده است که کنترلر حافظه - نحوه انتقال دومین ir مشهد - در این پردازنده‌ها نیز به‌روزرسانی شده، ولی این به‌روزرسانی آنچنان که - نحوه انتقال دومین ir مشهد - انتظار می‌رفت چشمگیر نیست. بااین‌حال دیدن آخرین نسل پردازنده‌های رایزن که درکنار ماژول‌های حافظه‌ای با فرکانس‌های بالاتر از ۴۰۰۰ مگاهرتز کار می‌کند، - نحوه انتقال دومین ir مشهد - برای شیفتگان سخت‌افزار خوشایند خواهد بود.

ویژگی‌های اساسی پردازنده‌های سری ۳۰۰۰

صف‌آرایی محصولات سری ۳۰۰۰ مبتنی بر معماری هسته‌ی Zen 2 است که - نحوه انتقال دومین ir مشهد - با فرایند ساخت پیشتازِ ۷ نانومتری شرکت تایوانی TSMC تولید می‌‌شود. ‏AMD بارها گفته است که پردازنده‌های رایزن مبتنی بر معماری Zen 2 سازگار با پلتفرم دسکتاپ AM4 (که هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار دارد) از اواسط سال میلادی ۲۰۱۹ در دسترس قرار می‌گیرد. گزارش‌هایی نیز از عرضه‌ی محتمل این پردازنده‌ها در اوایل ماه ژوئیه به گوش می‌رسد.

نحوه انتقال دومین ir مشهد

‏AMD دست به تغییرات چشمگیری در معماری پردازنده‌های جدید خود زده که توان عملیاتی آخرین - نحوه انتقال دومین ir مشهد - محصولات این شرکت را نسبت به معماری نسل اول Zen تا دو برابر افزایش خواهد داد. دگرگونی‌های اصلی - نحوه انتقال دومین ir مشهد - در معماری جدید شامل باز طراحی کامل پایپ‌لاین اجرایی، پیشرفت‌هایی در بخش محاسبات اعشاری که براساس آن تعداد رجیسترهای اعشاری دو برابر شده، به ۲۵۶ بیت می‌رسد و دو برابر شدن پهنای باند برای واحدهای ذخیره و - نحوه انتقال دومین ir مشهد - بارگذاری خواهد بود. یکی - نحوه انتقال دومین ir مشهد - از بخش‌های ارتقا یافته‌ی - نحوه انتقال دومین ir مشهد - کلیدی در Zen 2 دو برابر شدن چگالی هسته‌هاست، بدین معنا که در هر Core Complex یا CCX شاهد تعداد هسته‌های دو برابر هستیم. موارد بهبود در معماری جدید به‌طور خلاصه به قرار زیر است:

  • پایپ لاین اجرایی بهبود یافته
  • توان اجرای محاسبات اعشاری ۲۵۶ بیتی
  • ۲ برابر شدن پهنای باند واحدهای ذخیره و بارگذاری
  • کاهش مصرف انرژی به نصف به ازای هر عملیات
  • واکشی (Pre-Fetching) دستورالعمل بهتر
  • بهبود Branch Prediction
  • بهینه‌سازی مجدد کش دستورالعمل
  • حافظه‌ی کش Op بیشتر
  • پهنای باند Dispatch/Retire وسیع‌تر
  • حفظ توان عملیاتی بالا برای تمامی حالت‌ها
امکان انجام محاسبات اعشاری ۲۵۶ بیتی، - نحوه انتقال دومین ir مشهد - پشتیبانی از PCIe 4.0 و بهبود تعداد دستورالعمل اجرایی در هر کلاک (IPC) تا ۱۵ درصد از جمله مزایای نسل سوم پردازنده‌های رایزن نسبت به نسل‌های پیشین این محصول است 

معماری Zen 2 همچنین دربرگیرنده‌ي بهبودهای سخت‌افزاری در بحث امنیت است. این ویژگی سبب تحکیم بیشتر پردازنده‌های AMD در مقابل انواع حملات تقویت شده‌ی Spectre می‌شود. ‏AMD - نحوه انتقال دومین ir مشهد - در حال حاضر پشتیبانی نرم‌افزاری قابل قبولی در بحث امنیت محصولات خود دارد و در تلاش برای ارتقای سطح حفاظت نرم‌افزاری تراشه‌های خود است.

با عرضه‌ی سوکت‌های X470 برای میزبانی از پردازنده‌های سری ۲۰۰۰ رایزن، ویژگی‌های معدودی نظیر Precision Boost Overdrive و XFR 2 در پردازنده‌های جدید یافت می‌شد که تنها توسط - نحوه انتقال دومین ir مشهد - مادربردهای مجهز به این سوکت‌ها پشتیبانی می‌شد - نحوه انتقال دومین ir مشهد - و سایر ویژگی‌های پردازنده‌های جدید همگی با نسل‌های قبلی مادربرد هم پشتیبانی می‌شد.

شکی نیست که نسل جدید پردازنده‌های رایزن AMD مبتنی بر - نحوه انتقال دومین ir مشهد - ریزمعماری Zen 2 نیز با ویژگی‌های جدیدی همراه خواهد بود که دراین‌میان مهم‌ترین ویژگی، پشتیبانی از نسل - نحوه انتقال دومین ir مشهد - چهارم استاندارد ارتباطی PCIe است. تراشه مادربرد X570 ارائه دهنده‌ی تمام و کمال راهکار PCIe 4.0 است که آن را تبدیل به اولین پلتفرم مصارف عامی خواهد ساخت که از استاندارد جدید PCIe پشتیبانی می‌کند.

آنچه گفته شد به این معنا نیست که پردازنده‌های سری ۳۰۰۰ رایزن تنها با مادربردهای X570 سازگار باشد؛ بلکه درست به مانند مرتبه‌ی پیشین، پردازنده‌های جدید سازگاری روبه عقب خود را با بردهای X470 و X370 نیز حفظ خواهد کرد. مادربردهایی با تراشه قدیمی‌تر قطعاً همه - نحوه انتقال دومین ir مشهد - ویژگی‌های ارائه شده در بردهای - نحوه انتقال دومین ir مشهد - جدید X570 - نحوه انتقال دومین ir مشهد - را به یکجا در خود نخواهد داشت، اما سطح عملکردی پایدار را برای کاربرانی که می‌خواهند بدون تغییر در سخت‌افزار دسکتاپ خود از ویژگی‌های یک پردازنده‌ی جدید برخوردار شوند، به نمایش در خواهد آورد. تیزرهای تبلیغی از سازندگان مادربردی نظیر ASRock، گیگابایت و Biostar در مورد مادربردهای جدیدشان مبتنی بر تراشه X570 نیز منتشر شده که خبر از عرضه‌ی این محصولات در رویداد Computex 2019 می‌دهد.

براساس گزارش این - نحوه انتقال دومین ir مشهد - منبع فناوری چینی، پلتفرم X570 دربرگیرنده‌ی ۴۰ مسیر ارتباطی نسل چهارم PCIe است که - نحوه انتقال دومین ir مشهد - از CPU و PCH - نحوه انتقال دومین ir مشهد - در دسترس خواهند بود. به عبارت دیگر از - نحوه انتقال دومین ir مشهد - CPU-های رایزن و X570 PCH مسیرهای ارتباطی متعددی به واحدهای I/O منشعب خواهد شد. یک سند اطلاعاتی افشا شده حاکی از آن است که X570 PCH - نحوه انتقال دومین ir مشهد - در بخش حرفه‌ای دربرگیرنده‌ی ۱۶ - نحوه انتقال دومین ir مشهد - مسیر - نحوه انتقال دومین ir مشهد - ارتباطی اختصاصی به طرف شکاف‌های گسترش PCIe 4.0 (با چینش 8+4+4)، هشت درگاه‌‌ USB 3.1 Gen 2، چهار درگاه USB 2.0، سه درگاه SATA (با چینش 4+4+4) و یک درگاه Uplink از نوع PCIe 4.0 است. سایر منابع سیستمی PCIe 4.0 ازطریق مسیرهای منشعب - نحوه انتقال دومین ir مشهد - از  پردازنده‌ی اصلی راه اندازی می‌شود.

همچنین گفته می‌شود که مادربردهای X570 در مواجهه با سرعت‌های بالای  PCIe 4.0 دچار اشکال می‌شود و نسخه‌ی جدیدی از این مادربردها هم‌اکنون در حال آزمایش است که تا چند ماه آینده برای کار با پردازنده‌های سری ۳۰۰۰ رایزن رسما آماده و به بازار عرضه خواهد بود. اگرچه پلتفرم - نحوه انتقال دومین ir مشهد - X570 شرکت AMD PCH رده‌ی حرفه‌ای به شمار می‌رود،  این شرکت پلتفرم B550 را نیز برای مخاطبان غیرحرفه‌ای خود در نظر گرفته که فاقد پشتیبانی از نسل چهارم - نحوه انتقال دومین ir مشهد - PCIe است.

نحوه انتقال دومین ir مشهد

عرضه‌ی پلتفرم X570  برای ماه ژوئیه و هم‌زمان با عرضه‌ی پردازنده‌های نسل سوم رایزن در نظر گرفته شده - نحوه انتقال دومین ir مشهد - است؛ این در حالیست که مادربردهای مبتنی - نحوه انتقال دومین ir مشهد - بر تراشه B550 دست‌کم دو ماه پس از این تاریخ در قفسه‌های فروشگاه‌ها رویت خواهد شد. گفتنی است که تراشه قدیمی A320 از جدیدترین پردازنده‌های رایزن پشتیبانی نخواهد کرد؛ به عبارت دیگر کاربران این تراشه باید برای استفاده از پردازنده‌های جدید شرکت AMD - نحوه انتقال دومین ir مشهد - بردهای سطح پایین خود را ارتقا دهند. دیگر سازندگان مادربرد نیز نسخه‌های تازه‌ای از بایوس برای محصولات کنونی خود فراهم ساخته‌اند که این مادربردها بتواند از پردازنده‌های پیشروی شرکت AMD به خوبی پشتیبانی کند.

سازندگان مادربرد می‌گویند که انتظار تراشه‌هایی با ۱۲ تا ۱۶ هسته را دارند و در حال طراحی و تولید محصولات جدید خود بر پایه‌ی این اطلاعات هستند. پس بنابراین باید انتظار انتقال بهتر توان و عملکردی پایدارتر را در مادربردهای جدید برای مواجهه با تراشه‌هایی با تعداد هسته‌های بیشتر داشت. این مسئله گویای آن است که AMD در وضعیت بسیار مساعدی برای عرضه‌ی پردازنده‌های سری ۳۰۰۰ رایزن به سر می‌برد و ما نیز مشتاقانه در انتظاریم که اطلاعات جدیدی از محصولات پیشروی این - نحوه انتقال دومین ir مشهد - شرکت را هم در حوزه‌ی مصارف عام و هم در حوزه قطعات رده بالای دسکتاپ به‌زودی در رویداد Computex 2019 شاهد باشیم.


اولين صفحه   -  نحوه انتقال دامین آی آر مشهد   -   مالکیت دامین آی آر مشهد   -   انتقال مالکیت دامین آی آر مشهد   -   قیمت دامین آی آر مشهد   -   خرید دامین آی آر مشهد   -   قوانین دامین آی آر مشهد   -   دامنه ir مشهد   -   ثبت دامنه ir مشهد   -   تمدید دامنه ir مشهد   -   انتقال دامنه ir مشهد   -   نحوه انتقال دامنه ir مشهد   -   مالکیت دامنه ir مشهد   -   انتقال مالکیت دامنه ir مشهد   -   قیمت دامنه ir مشهد   -   خرید دامنه ir مشهد   -   قوانین دامنه ir مشهد   -   دومین ir مشهد   -   ثبت دومین ir مشهد   -   تمدید دومین ir مشهد   -   انتقال دومین ir مشهد   -   نحوه انتقال دومین ir مشهد   -   مالکیت دومین ir مشهد   -   انتقال مالکیت دومین ir مشهد   -   قیمت دومین ir مشهد   -   خرید دومین ir مشهد   -   قوانین دومین ir مشهد   -   دامین ir مشهد   -   ثبت دامین ir مشهد   -   تمدید دامین ir مشهد   -   انتقال دامین ir مشهد   -   نحوه انتقال دامین ir مشهد   -   مالکیت دامین ir مشهد   -   انتقال مالکیت دامین ir مشهد   -   قیمت دامین ir مشهد   -   خرید دامین ir مشهد   -   قوانین دامین ir مشهد   -   دامنه کام مشهد   -   ثبت دامنه کام مشهد   -   تمدید دامنه کام مشهد   -   انتقال دامنه کام مشهد   -   نحوه انتقال دامنه کام مشهد   -  آخرين صفحه