مشاوره رایگان! 66948435-021|support[at]golha[dot]net

شرایط و ضوابط ثبت دامنه

طراحی سایت » شرایط و ضوابط ثبت دامنه
شرایط و ضوابط ثبت دامنه2018-12-03T11:44:19+03:30

شرایط و ضوابط ثبت دامنه

1 – موسسه گلها متعهد می شود که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، دامنه معرفی شده را به سفارش کاربر (به مشخصات درج شده در فرم سفارش) به ثبت برساند.
2 – درخواست عودت مبالغ پرداختی از جانب کاربر، پس از اقدام موسسه گلها به ثبت سفارش وی، چه کلا و چه جزئا به هیچوجه امکان پذیر نمی باشد.
3 – مسئولیت انتخاب نام مناسب برای دامنه بر عهده کاربر است. هرگونه پیامد ناشی از انتخاب نامهای نامناسب، از قبیل تداخل نامهای انتخاب شده با نام سایر شرکتها و موسسات و نیز نامهای غیر اخلاقی و غیر قانونی بر عهده کاربر است. موسسه گلها همچنین پس از ثبت دامنه برای کاربر، هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه استفاده متقاضی از آن دامنه را نخواهد داشت.
4 – نام دامنه پس از ثبت غیر قابل تغییر می باشند.
5 – موسسه گلها جهت تماس با کاربر، از مشخصات مندرج در فرم سفارش کاربر، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل استفاده مینماید. لذا ضروری است که کاربر در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به واحد پشتیبانی موسسه گلها اطلاع دهد.
6 – در صورتیکه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاری توسط موسسه گلها به هر علتی چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر که از اراده موسسه گلها خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه موسسه گلها نخواهد بود. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و …، اشکالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به کارگیری اینترنت در خارج یا داخل کشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شرکتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (کلا شرایط خارج از قدرت و اراده موسسه گلها) اشاره نمود.
7- دامنه طبق تفاهم نامه بین المللی شرکت ICANN ثبت میشود و طبق این تفاهم نامه تنها راه شناسایی صاحب دامنه رمز عبور میباشد. لذا لارم است که کاربر به محض دریافت رمز دامنه نسبت به تعویض آن و نگهداری رمز جدید در محلی امن اقدام نماید. موسسه گلها هیچگونه مسئولیتی نسبت به مالکیت دامنه توسط اشخاص ثالث و یا هک و یا ترانسفر دامنه ندارد.
8 – هیچ یک از طرفین نمی تواند بدون رضایت طرف مقابل در متن این تفاهم نامه تغییر ایجاد کند.
9 – شروع سرویس به منزله مورد قبول بودن این تفاهم نامه از طرف موسسه گلها و کاربر میباشد.

 

لینک های مرتبط

Call Now Button