مشاوره رایگان! 66948435-021|support[at]golha[dot]net

شرایط و ضوابط خدمات هاست

طراحی سایت » شرایط و ضوابط خدمات هاست
شرایط و ضوابط خدمات هاست2018-12-03T11:38:48+03:30

شرایط و ضوابط خدمات هاست

1 – موسسه گلها متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات میزبانی وب را با شرایط ذکر شده در مشخصات مجموعه ها (میزان فضای هاست و خدمات جانبی قید شده در بالا) و همچنین انتخاب کاربر، با توجه به فرمی که کاربر ارسال می کند، به وی ارائه نماید.
2 – عودت مبالغ پرداختی از جانب کاربر، پس از اقدام موسسه گلها به ثبت سفارش وی، به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
3 – کاربر متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی که موسسه گلها بر طبق این فرم در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام تبادل فایلها و کلا هرگونه اطلاعات در فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت کامل شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی را بنماید. کاربر می پذیرد که مسئولیت کامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی که در درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه موسسه گلها نمی باشد. کاربر همچنین متعهد می گردد که کلیه قوانین حقوق تالیف (Copyright) بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنت، اقدام به دستکاری و نفوذ به سایتهای دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
4 – کاربر متعهد می گردد که نام اختصاصی (ID) و رمز عبور (Password) اختصاص یافته به خود را که توسط موسسه گلها به وی اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد دیگری انتقال ندهد. کاربر همچنین متعهد می شود که حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در این فرم را در طول مدت استفاده از این خدمات، بدون اجازه موسسه گلها به غیر واگذار ننماید.
5 – در صورتیکه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاری توسط موسسه گلها به هر علتی چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر که از اراده موسسه گلها خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه موسسه گلها نخواهد بود. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و …، اشکالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به کارگیری اینترنت در خارج یا داخل کشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شرکتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (کلا شرایط خارج از قدرت و اراده موسسه گلها) اشاره نمود.
6 – استفاده بیش از حد مجاز تخصیص داده شده به کاربر ازهاست، ارسال Spam، استفاده نابجا از سایت و مواردی از این قبیل موجب قطع شدن دسترسی کاربر خواهد شد و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.
7 – مسئولیت فایلها و مطالب موجود در سایت بر عهده کاربر میباشد مانند: گرفتن نسخه پشتیبان، تعویض کلمه عبور هر چند وقت یکبار و غیره، و در صورت بروز هرگونه مشکلی از سوی این موارد، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه موسسه گلها نمی باشد.
8 – اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط شده در سیستم کامپیوتری موسسه گلها در مقابل ادعای کاربر، سند و دلیل معتبر خواهند بود (log file).
9 – موسسه گلها می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این تفاهم نامه تغییر ایجاد کند. کاربر موظف است که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شود و در صورت مخالفت با آن می تواند درخواست قطع سرویس خود را نمایید، در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده کاربر خواهد بود. پر نمودن فرم سفارش و ثبت شدن سرویس به منزله مطالعه کامل این تفاهم نامه و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی طرفین میباشد.
10 – شروع سرویس به منزله مورد قبول بودن این تفاهم نامه از طرف موسسه گلها و کاربر میباشد.

 

لینک های مرتبط

Call Now Button