سرور اختصاصی

در بسیاری از مواقع پیش آمده که شما نیاز به اعمال تنظیماتی خاص بر روی سرور هاست خود داشته ، که باید تمامی این امور را با شرکتی که از طرف آن سرویس هاست خود را دریافت کرده اید ارتباط برقرار کنید تا تمامی این امور را برای شما در سرور انجام دهند که گاه این امر امکان پذیر نمیباشد و یا شما تعداد دو یا چند سایت بر روی اینترنت دارید که میخواهید به تمامی امور این سایت ها به صورت کامل نظارت داشته باشید که در این ضمینه به شما خرید سرور اختصاصی پیشنهاد میشود . اما سرور اختصاصی چه تفاوتی با سایر سرویس های هاست دارد ؟

در این نوع سرویس بسته به نوع درخواست شما یک کامپیوتر با مقدار سخت افزار مشخصی که شامل رم ،سی پی یو،هارد و پهنای باند مشخصی میباشد به شما تحویل داده میشود در این سرور شما از طریق اینترنت به یک کامپیوتر به صورت انلاین دسترسی دارید که میتوانید از طریق اینترنت در هر کجای دنیا به آن دسترسی داشته و هر نوع سرویس خاصی را که مد نظر خودتان میباشد را بر روی آن راه اندازی کنید . یکی از مزیت های این نوع سرویس این است که شما میتوانید چندین سایت را با مقدار فضای هاست به صورت دلخواه بر روی آن ست کرده و به هر مقدار از سایت های خود بسته به میزان مصرف از سخت افزار و پهنای باند خود اخصاص دهید و بسیاری از سرویس های دیگر که شما را میتواند در لول یک سرویس دهنده قرار دهد را به زیر مجموعه های خود ارائه دهید .

در صورتی که قصد خرید چنین سرویس اختصاصی را دارید شرگت گلهای اندیشه با دارا بودن سرور های اختصاصی اروپایی آمادگی دارد با دادن بهترین مشاوره در این ضمینه شما را به بهترین انتخاب هدایت کند .