الو قلیون چیست ؟

در گذشته هنگامی که نیاز به قلیان داشتید با مراجعه به قهوه خانه ها و درخواست سرویس قلیان از خدمات آن بهره مند می شدید. این نوع سرویس گیری مزیت ها معایب خود را داشت. از معایب آن می توان به استفاده از شلنگ های چندبار مصرف، عدم رعایت بهداشت و … نیز اشاره کرد. اما با گذشت زمان به خصوص در کلانشهری مانند تهران بزرگ نیاز بر این دیده شد که برای سرو قلیون خدمت در منزل ارائه شود. به همین منظور سرویس با نام الو قلیون پدیدار شد. ارائه سرویس الو قلیون به این صورت بود که مشتری با تماس با شرکت ارائه دهنده خدمات و ثبت سفارش خود سرویس الو قلیون آنلاین را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود دریافت میکرد. سرویس الو قلیون مزیت های بسیاری نسبت به سایر سرویس های قدیمی خود داشت که عبارت اند از: بهداشت بالا در سرویس: در هر سرویس الو قلیون قلیان ها به صورت مداوم شستشو می شود. در سرویس های ارائه شده قلیان از شلنگ یک بار مصرف استفاده می شود و ….

الو قلیون

الو قلیون

از چه شرکتی سرویس الو قلیون بگیریم؟

شرکت های بساری هستند که در زمینه ارائه خدمات الو قلیون فعالیت دارند. یکی از این شرکت ها شرکت الو هوکا است که یکی از قدیمی ترین ارائه دهنده های سرویس الو قلیون در سطع تهران بزرگ می باشد که سروی های بسیار مطلوبی رو در این زمینه ارائه میکند.

شرکت الو هوکا سرویس های خود رو به دسته های الو قلیون در شما تهران، الو قلیون در شرق تهران، و الو قلیون در غرب تهران دسته بندی کرده. و با داشتن پیک های سیار در هر منطقه اقدام به ارائه خدمات خود در قالب الو قلیون در تهران میکند. برای شما عزیزانی که علاقه به دریافت این نوع خدمات دارید به راحتی میتوانید با تماس با شماره: 09105084977 از خدمات این شرکت بهره مند شوید.