طراحی سایت املاک

خرید و فروش امکلات یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های مطمئن در طول تاریخ برای افراد بوده سرمایه گذاری در این ضمینه بسیار سود آور و مطمئن بوده با گذشت زمان و گسترش شهر نشینی در ابعاد بسیار گسترده همواره پیدا کردن یک منزل مناسب با امکانات مناسب برای یک زندگی بسیار به مراتب سخت میباشد. در همین راستا با توجه به سیر گسترده مشتری در بازار و جهت بالا بردن راندمان فروش و رضایت مندی مشتری داشتن یک وب سایت با طراحی مناسب میتواند به مشتریان کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشه لذا میتوان در طراحی سایت اینچنین وب سایت های امکانات زیر را در دسترس قرار داد.

گالری تصاویر

شما در این قسمت میتوانید انواع گالری تصویر در وب سایت خود ایجاد کنید که در داخل آنها با دسته بندی ساختمان ها بر حسب نوع ساخت، سال ساخت و … مشخصات هر ساختمان را برای آن قراردهید تا مشتری با جستجو در وب سایت شما به بهترین گزینه برخورد و ساختمان دلخواه خود را نیز انتخاب کند.

ایجاد بخش فروش فوری

در بسیاری از موارد بسیاری از افراد هستند که به دلایل مختلفی میخواهندد مسکن خود را با قیمتی پایین تر از قیمت بازار برای فروش قرار دهند شما میتوانید با داشتن چنین قسمتی در سایت خود این چنین افراد را مورد پوشش قرار دهید و راندمان کاری وب سایت خود را بالا ببرید و دسترسی به این مسکن ها را بسیار راحت تر کنید.

ایجاد بخش اجاره

در بسیاری از موارد افرادی هستند که این درخواست را دارند که ویلا یا منزل خود را برای مدت محدودی اجاره دهند شما میتوانید با داشتن بخش ثبت چنین مواردی در وب سایت خود این طیف عظیم را مورد پوشش خود قرار دهید  تا باعث بالا رفتن راندمان کاری شما نیز شود. و بسیاری امکانات دیگر

لینک های مرتبط