طراحی سایت هواپیمایی

طراحی سایت برای آژانس های  مسافربری کمی با سایر کسب و کارها متفاوت بوده شما در این نوع طراحی سایت با نیازهای خاصی رو به رو هستید به این صورت که بسیاری از این آژانس ها در ضمینه تورهای داخلی، رزرو هتل در داخل کشور، برقراری انواع تورهای زیارتی و …. فعالیت می کنند برخی آژانس های مسافرتی در زمینه تورهای خارجی، رزرو هتل در خارج از کشور و انجام سایر امور در این ضمینه فعالیت داشته و برخی دیگر از آژانس های هواپیمایی در تمامی این موارد فعالیت خود را گسترش داده و فعالیت میکنند. لذا در این حالت ما امکانات خاصی بر روی طراحی سایت خود داریم به طور مثال ما این قابلیت را بر روی سایت میخواهیم که بتوانیم وضعیت تمامی پروازهای داخلی و یا خارجی به مقصد های مختلف را مشاهده و در صورت نیاز بلیط مقصد دلخواه را به صورت آنلاین رزرو کنید و خریداری کنیم و یا برای رزرو هتل به سایت مورد نظر شرکت هواپیمایی مراجعه و وضعیت هتل های موجود برای رزرو در داخل و خارج از کشور را مشاهده کنید و هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و بسیاری از این قبیل امکانات .

برای آنکه وب سایت یک آژانس گردشگری جامع و کامل باشد بهتر است بخشی برای معرفی مکان ها، هتل ها و نقاط دیدنی در سایت در نظر گرفت تا وب سایت بتواند از این طریق بازدید کننده جذب نماید. در حقیقت وب سایت با ارائه مطالب در زمینه نقاط گردشگری می تواند بازدید کننده های بیشتری جذب نماید. هر چه اطلاعات مربوط به نقاط دیدنی و گردشگری در سایت کامل تر باشد بازدید کننده های بیشتری جذب وب سایت خواهند گردید.

سیستم عضویت

شما در این گزینه در طراحی وب سایت خود میتوانید این قابلیت را قرار دهید تا افرادی که وارد سایت شما میشوند بتوانند با عضویت در سایت شما از امکانات ویژه ای بر خوردار شوند مانند: تخفیف های ویژه، تورهای ویژه و …

خبرنامه

توسط این گزینه شما میتوانید به افرادی که در وب سایت شما ثبت نام کرده اند و اطلاعات آنها در سایت موجود میباشد خبرنامه های سایت خود مانند برگزاری جدید ترین تورهای خود و … را به صورت ایمیل ارسال نمایید.

تالار گفتمان

با این قابلیت شما میتوانید به کاربران خود این امکان را بدهید که در وب سایت شما در زمینه تورهای برگزاری شده توسط آژانس مسافربری شما به بحث و تبادل نظر بپردازند که به روند بهبود خدمات شما و کیفیت سرویس در آژانس کمک به سزایی را خواهد کرد.

سیستم اس ام اس

توسط این گزینه شما میتوانید افرادی را که در سایت شما ثبت نام در اطلاعات خود شماره تماس خود را ثبت کرده اند توسط سرویس اس ام اس از آخرین وضعیت رزرو خود آگاه و یا برای وی اس ام اس های تبلیغاتی آژانس مسافری خود را نیز ارسال کنید.

لینک های مرتبط