چرا طراحی سایت ؟

طراحی سایت امروزه به عنوان یکی از بهترین روش ها برای ارائه محصولات یک کسب و کار به صورت الکترونیکی میباشد. با توجه به اینکه امروزه اکثریت مشتریان در بسترهای همانند: شبکه های احتماعی،وب سایت ها و غیره به دنبال محصولات خود میگردند و دیگر کمتر کسی پیدا میشود که برای مشاهده محصول مورد نیاز خود با حضور فیزیکی در محل و یا گشتن در بازار های موجود محصول خود را پیدا کند. یک سایت میتواند بهترین گزینه برای معرفی شما به دیگران باشد. شما در سایت به راحتی میتوانید با قرار دادن محصولات خد به صورت هدف مشتری خود را در سریعترین زمان ممکن جذب و خدمت خود را ارائه دهید.

چه طراحی سایتی مناسب است ؟ 

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

یک سایت باید در زمانی کمتر از 5 ثانیه محتوای خود را لود و مشتری خود را جذب کند تا مشتری از آن خارج نشود. فرقی نمیکند سایت شما یک طراحی سایت خودرو باشه و یا یک طراحی سایت مشاوره املاک و یا یک طراحی سایت تجاری، وب سایتی که زمان لود خود را بالاتر از این زمان کند و نتواند مشتری خود را در وب سایت نگه دارد به قطع مشتری خود را از دست داده و نمیتواند محصول خود را ارائه کند.

از دیگر ویژگی هایی که یک سایت باید داشته باشد ریسپانسیو بودن اون هست، که در این نوع ویژگی وب سایت شما باید بر روی انواع دستگاه های مختلف مانند: کامپیوتر های شخصی و تبلت ها و بخصوص موبایل ها بهترین نوع نمایش رو داشته باشه و کاربر بتونه به راحتی به تمامی اجزا دسترسی داشته باشه. به همین منطور شرکت طراحی سایت ما با توجه به داشتن سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت و با داشتن کادر حرفه ای که به خوبی به این امر آگاه هستند که از چه تکنیک های برای سریعتر کردن یک سایت استفاده کنند میتواند به مشتریان خود این اطمینان را بدهد که بهترین طراحی را برای آنها به ارمغان آورد.

طراحی سایت از پایه چیست ؟

به طور کلی ما دو نوع از طراحی را داریم. یکی از پایه و دیگری به وسیله نرم افزار های آماده میباشد. اگر شما کسب و کاری را دارا هستید که نیازهای خاصی را شامل میشود. مانند: پرداخت های خاص و یا ارائه محصول به صورت خاص که در نرم افزرهای طراحی سایت موجود نمیباشد. به شما این پیشنهاد را میشود که به سمت طراحی از پایه رو بیاورید. لازم به ذکر است که این نوع طراحی هزینه به مراتب بالاتری را برای شما خواهد داشت. و از نظر زمانی زمان بیشتری را برای آن باید صرف کنید.

اما در نوع طراحی سایت به وسیله نرم افزار های آماده شما و در صورتی که نیازهای خاصی را در طراحی و یا ارائه خدمات خود ندارید. به راحتی میتوانید کسب و کار خود را با کمترین هزینه در زمان طراحی و پیاده سازی کرده و به بهره برداری از وب سایت خود برسید. به همین منظور نرم افزار هایی برای طراحی سایت هستنند که شما میتوانید از آنها بره ببرید که شامل: وردپرس، دروپال، جوملا و … میشوند. 

پس به طور کلی میتوان مزایای طراحی سایت به وسیله نرم افزارهای آماده را به شرح زیر دسته بندی نمود:

  • هزینه کمتر برای مشتری
  • صرفه جویی در زمان 
  • تنوع در ماژول های انتخابی برای خدمات 

کدام نرم افزار مدیریت محتوا بهتر است ؟

همونطور که در بالا یاد شد، نرم افزار های مختلفی هستند که میتوان با آنها به طراحی سایت پرداخت. اما خب کدام نرم افزار بهتر است؟ به طور کلی میتوان گفت که بهترین نرم افزار برای این کار وردپرس میباشد. زیرا این نرم افزار مدیریت محتوا به خوبی توانسته با توجه به پشتیبانی قوی خود نیازهای کاربران را به بهترین شکل ممکن براورده کرده و نیازهای روز کاربران را با دارا بودن پشتیبانی مداوم امنیتی و ارائه افزونه های مختلف توسط دولپر های خود براورده کرده و از دیگر رقبای خود در این زمینه پیشی بگیرد به طوری که کسی امروزه به دنبال نرم افزارهای دیگری مانند: جوملا و دروپال نمیرد. زیرا همونطور که در عکس زیر که از گوگل ترندز میباشد که سرچ این سه نرم افزار در ایران از سال 2004 را نشان میدهد به خوبی گویای این است که کدام نرم افزار از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

مقایسه نرم افزار مدیریت محتوا

 

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت محتوای وردپرس:

  • امنیت بالا
  • پشتیبانی از چند زبانی
  • پشتیبانی از حالت فروشگاه 
  • افزونه های متنوع 
  • میز مدیریت قدرتمند
  • و صدها امکانات مختلف دیگر …

برخی از همکاران ما : 

 وب وان / طراح سایت / ایران سایت / سه صوت وب / نوپو / همیار وب / نوین وب