هاست تجاری

به جرأت میتوان گفت یکی از مهمترین قسمت های یک وب سایت که باعث منحصر به فرد شدن آن میتواند باشد هاست است. هرچقدر آپ تایم سایت شما بالاتر باشد سایت شما دارای ارزش بیشتری خواهد بود. در ضمینه هاست در هنگام خرید از شرکت های هاستینگ گزینه های بسیاری مقابل شما خواهد بود که میتوان به : هاست ابری، شیرد هاست، هاست رایگان ،وی پی اس و … اشاره کرد که هر کدام در ضمینه خاص خود بسیار کارآمد بوده ولی متاسفانه بسیاری از مشتریان با نداشتن آگاهی در ضمینه هاست و نحوه عملکرد آن به انتخاب اشتباه پرداخته و هزینه بیشتری را برای خود متحمل میشوند. در این مقاله قصد خواهیم داشت تا شما را در ضمینه انتخاب هاست و پلن های شرکت گلهای اندیشه بیشتر آشنا کنیم. شرکت گلهای اندیشه در حال حاضر در حال ارائه چندین پکیج هاست با عناوین: هاست رایگان، هاست حرفه ای، هاست تجاری و وی پی اس میباشد که تمامی این هاست ها در سرورهای اروپایی با بهترین سخت افزار و پهنای باند مناسب ارائه میگردند.

اما در این مطلب به شما در مورد هاست تجاری و تفاوت آن با دیگر هاست ها و نحوه عملکرد آن توضیح خواهیم داد.

هاست تجاری چیست ؟

هاست تجاری شرکت گلهای اندیشه دارای بروزترین سخت افزار در ضمینه میزبانی وب بوده تا بالاترین کیفیت را در ضمینه هاست در اختیار مشتریان قرار دهد تا بهترین تجربه را از نظر آپ تایم بودن به مشتریان ارائه داده، تفاوتی که در این نوع سرویس با دیگر سرویس های شرکت گلهای اندیشه میباشد در چند نکته نهفته است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

در عصر امروز در ضمینه فروش و خدمات هاست هیچ شرکت و یا مجموعه ای که در این ضمینه در حال فعالیت میباشد نمیتواند با وجود ابزارهای متنوع بر روی بستر اینترنت به مشتری خود در ضمینه خدماتی که ارائه میدهد دروغی را بگوید شما میتوانید با زدن یک دکمه به راحتی در مورد صحت تمامی اطلاعاتی که به شما در ضمینه سرویسی که ارائه گردیده دسترسی پیدا کنید. در این ضمینه شرکت گلهای اندیشه در ضمینه هاست تجاری برای بالا بردن کیفیت این نوع هاست تعداد مشتریان خود بر روی سرورهای تجاری را بر روی 200 مشتری قرار داده در صورتی که در سرویس حرفه ای تعداد مشتری بر روی سرور به تعداد 800 مشتری ارتقاء پیدا کرده و پس از آن سرور بسته میشود. که این امر در ضمینه سرعت و کیفیت سرور بسیار تفاوت زیادی را ایجاد میکند . یکی دیگر از مزیت های سرویس تجاری شرکت گلهای اندیشه در هاست تجاری به عدم ارائه این سرویس به سایت های فان، دوست یابی، دانلود آهنگ و یا در کل سایت هایی که بازدیدهای یک باره را به سرور وارد میکنند میباشد که این امر باعث آپ تایم بسیار بالای این سرور میباشد و میتوان گفت که در این نوع سرور به دلیل خدمات ارائه شده قطعی وجود ندارد و بسیار کیفیت مطلوبی را سرور به خود دارد.

در انتها اگر شما میخواهید سایتی در ضمینه تجاری و یا معرفی کالا و خدمات خود راه اندازی کنید میتوانید با انتخاب سرویس های تجاری گلهای اندیشه که در پلن های مختلف میباشد بهترین کیفیت هاست را برای سایت خود تضمین کنید و میتوانید با تماس با ما در این ضمینه بهترین مشاوره را دریافت کنید .

لینک های مرتبط