طراحی سایت پرستا شاپ

پرستا شاپ یک نرم افزار تولید محتوا به صورت فروشگاهی بوده است که به کاربران این امکان را میدهد که به صورت کاملا رایگان یک فروشگاه بسیار پیشرفته با کامل ترین امکانات بر روی سایت خود داشته باشند و ازامکانات کامل آن بهره گیری کنند.

در اینجا سوالی که پیش می آید این است که پرستا شاپ با دیگر نرم افزار های مدیریت محتوای طراحی سایت چه تفاوتی دارد؟ این تفاوت در این است که این نرم افزار به صورت کاملا تخصصی بر روی فروشگاه تمرکز دارد و شما به آسانی و به صورت رایگان میتوانید یک فروشگاه با امکانات خاص خود را ایجاد و از آن استفاده نمایید.

قابلیت های پرستا شاپ

شما در طراحی سایت خود در پرستا شاپ، قابلیت های بسیار زیادی را در زمینه فروش محصول بر روی این نرم افزار خواهید داشت که شامل :

  • بیش از350 قابلیت به صورت پیش فرض بر روی نرم افزار
  • استفاده شده توسط بیش از 250 هزار فروشگاه اینترنتی
  • قابلیت پشتیبانی از65 زبان زنده دنیا

پرستا شاپ از چه کسب و کاری پشتیبانی میکند؟

پرستا شاب با پاسخگویی مناسب به انواع نیاز های موجود در ضمینه فروش محصولات به صورت فیزیکی، خدمات، محصولات دانلودی و رزواسیونی این قابلیت را داشته است که از تمامی این کسب و کارها به صورت کامل پشتیبانی کند و تمام خواسته های آنها را بر آورده سازد.

پشتیبانی افزونه ها

در پرستا شاپ بیش از3500 ماژول وجود دارد که شما به وسیله آنها میتوانید نیازهای تخصصی خود را بر روی طراحی سایت خود توسط پرستا برطرف کنید و این قابلیت دراین نرم افزار دیده شده است که شما میتوانید با برنامه نویسی ماژول خاص خود امکانات مدنظر خود را به آن اضافه کنید.

امنیت در پرستا شاپ

پرستا شاب با توجه به متن باز بودن آن و پشتیبانی کامل از طرف تیم برنامه نویسی آن در فواصل زمانی مختلف نسخه های بروزرسانی خود را دریافت میکند که امنیت این نرم افزار را بسیار بالا برده و آن را مورد اعتماد میکند.

هزینه راه انداری

طراحی سایت به وسیله نرم افزار پرستا شاپ به صورت کاملا رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای را برای کاربر نخواهد داشت ولی در صورتی که شما دارای تخصص لازم در ضمینه نصب و راه اندازی این نرم افزار نبوده اید میتوانید به وسیله تماس با ما، این امر را ممکن سازید.

لینک های مرتبط