طراحی سایت ارزان

با توجه به فعالیت چندین سال شرکت گلهای اندیشه در ضمینه طراحی سایت و خدمات هاست و ثبت دامنه به صورت اول شخص و تجربه و تخصص کامل در ضمینه شناسایی مشتری های هدف با بهترین پکیج ها و بروزترین سیستم موجود، آمادگی خود را در ضمینه طراحی سایت ارزان قیمت برای افراد و یا شرکت های که تصمیم براین دارند که تجارت و یا کسب و کار خود را بر روری بستر اینترنت آغاز نمایند اعلام میدارد.

امروزه با توجه به اینکه دیگر حالت های سنتی تبلیغات بازدهی سابق خود را نداشته و کم کم رو به ناپدید شدن میباشند و تبلیغات بر روی بستر اینترنت به شدت رواج پیدا کرده است بسیاری از افراد و شرکت ها در صدد هستند تا کسب و کار خود را بر روی بستر اینترنت آورده و از این سیر عظیم مشتری که هر روز بر آن افزوده میشود بهترین بهره برداری را بکنند، اما مشکلی که در این قسمت برای صاحبان مشاغل به وجود می آید این است که در بسیاری از مواقع برای یک طراحی سایت باید هزینه های بسیاری را پرداخت کنند که برای شروع آنها بسیار هزینه بر بوده است و مقرون به صرفه نمیباشد. ولی داشتن یک وب سایت برای آنها به یک ضرورت تبدیل شده است. که این امر باعث پرداخت هزینه های بسیار سنگین برای یک طراحی سایت خواهد شد در بسیاری از موارد مشاهده شده که این طراحی ها نیز با شکست روبه رو شده و به صورت کامل از بین میروند که تنها یک هزینه طراحی سایت سنگین را برای صاحبان مشاغل باقی میگذارند . اما برای اینکه طراحی سایت ما با موفقیت روبه رو شود چه باید کرد ؟ در طراحی وب سایت نکات بسیار زیادی باید رعایت شوند تا وب سایت شما در ضمینه شغلی خود با موفقیت روبه رو گردد که به دسته بندی های زیر تقسیم میگردند .

  1. تعریف کردن نیاز های وب سایت
  2. انتخاب بهترین گزینه برای طراحی سایت
  3. هدف مند سازی و اجرای پلن مشتری سازی بر روی وب سایت
  4. انجام سئو مناسب در جهت مشاهده در موتور های جستجوگر
  • تعریف کردن نیاز های وب سایت

در هنگام طراحی سایت یکی از مهمترین مولفه های که باید در آن رعایت شود نیازهای وب سایت میباد زیرا به سبب آن شما میتوانید بهترین پلن را برای کسب و کار خود انتخاب کنید . لذا در این امر باید به این توجه داشته باشید که آیا نرم افزارهای موجود جوابگوی نیازهای وب سایت شما هستند یا خیر در صورتی که نرم افزار های موجود در بازار پاسخگوی نیازهای شما بر روی وب سایت نباشند شما باید به طراحی نرم افزار خود بپردازید تا بتوانید بازتاب مورد نیاز خود را بر روی وب سایت داشته باشید . اما چه زمانی نرم افزارهای طراحی سایت موجود در بازار نمیتوانند پاسخگوی نیازهای خاص شما باشند ؟ با توجه به نرم افزارهای مدیریت مختوایی همچون وردپرس ، جوملا ، دروپال که دارای چندین هزار افزونه میباشند شما میتوانید تمامی نیازهای خود را بر روی این نرم افزار های داشته باشید اما در صورتی که امکان خاصی را بر روی وب سایت خود بخوهید بید آن امکان برای شما در وب سایت شما برنامه نویسی گردد.

  • انتخاب بهترین گزینه برای طراحی سایت

در کشور ایران یکی از بزرگترین های کسب و کار،خدمات هاست و طراحی سایت میباشد که به جرعت میتوان گفت یکی از شفاف ترین کسب و کارهای جهان میباشد که هر ارائه دهنده سرویس در این ضمینه با دادن وعده های دروغین به مشتری خود نمیتواند در این کسب و کار پیروز باشد زیرا اطلاعات تمامی سرویس هاس ارائه شده توسط سرویس دهنده ها در بستر اینترنت موجود بوده و با کمی جستجو میتوانید به آن دست بیابید . اما در این میان نرم افزار های بسیاری وجو دارند که هر کدام در ضمینه خود بسیار قدرتمند بوده که ما به اختصار به معرفی دو عدد از آنها خوهیم پرداخت : 1-وردپرس 2-دروپال

  •  وردپرس

اگر به دنبال یک نرم افزار مدیریت محتوای بسیار معروف میگردید که بتواند تمامی نیاز های شما در ضمینه کسب و کار را به صورت تقریبا کامل برطرف کند میتوان گفت وردپرس آن گزینه میباشد زیرا هنگامی که طراحی سایت وردپرس خود را بخواهید انجام دهید با تم هایی با گرافیک بسیار زیبا و متنوع روبه رو خواهید شد که از نظر گرافیکی بسیار شما را در انتخاب یاری خواهد کرد و در ضمینه افرونه میتوان گفت شما با بیش از 240 هزار نوع افرونه مختلف در طراحی سایت خود مواجه خواهید بود و در ضمینه سئو وب سایت میتوان گفت که شما با بالاترین سئو در یک نرم افزار مدیریت محتوا روبه رو خواهید شد .

  • دروپال

دروپال یک نرم افزار مدیریت محتوای بسیار قدرتمند با گرافیک کاری متنوعی میباشد اگر شما از پنل های بسیار پیجیده خسته شده اید و میخواهید با پنل بسیار آسانی کار کنید دروپال این محیط را برای شما فراهم آورده است این نرم افزار در ضمینه امنیت در طراحی سایت بسیار قوی بوده و با استفاده از افزونه های موجو در وب سایت این تیم میتوانید به امنیت وب سایت خود بسیار تکیه کنید .

پس از انتخاب نرم افزار مورد نیاز خود برای طراحی سایت شما باید شرکت مورد نظر خود را برای طراحی سایت انتخاب کنید بسیاری از شرکت های طراحی سایت در بستر اینترنت وجود دارند که با هزینه های بسیار بالا در ضمینه طراحی سایت در حال فعالیت هستند لذا در این ضمینه شرکت گلهای اندیشه با ارائه پنلی با نام طراحی سایت ارزان در صدد است با ارائه بهترین پکیج با کامل ترین امکانات برای مشتریان خود بهترین خاطره را در ضمینه طراحی سایت رقم بزند .

  • هدف مند سازی و اجرای پلن مشتری سازی بر روی وب سایت

پس از طراحی سایت یکی از مهمترین کارهایی که شما باید در وب سایت خود انجام دهید هدایت مشتری به صورت هدفمند به سوی کالا و یا خدمات خود میباشد لذا در این ضمینه شما نباید به هیچ وجه مشتری خود را سردرگم کنید بسیاری از وب سایت ها در اینترنت در هنگام لود سایت خود از گزینه های همچوون : استفاده موزیک در بکگراند ،بازکردن صفحات تبلیغ متعدد هنگام کلیک ،ثبت نام اجباری برای دسترسی به محتوا استفاده میکنند که این امر بسیار اشتباه بوده و مشتری شما را از بازدید وب سایت شما و خرید کالا و خدمات شما منصرف میکند لذا از استفاده چنین گزینه هایی در طراحی سایت خود به شدت خودداری کنید .

  • انجام سئو مناسب در جهت مشاهده در موتور های جستجوگر

یکی از بزرگترین دلیل هایی که بسیاری از صاحبان مشاغل پس از طراحی وب سایت خود با شکست روبه رو میشوند عدم سئو مناسب وب سایت با کلمات کلیدی مناسب در ضمینه شغلی خود میباشد . شما در طراحی سایت خود باید به این نکته توجه داشته باشید که شما دارای رقبای بسیاری در این ضمینه هستید و رقبای شما در این ضمینه بیکار نخواهند نشست تا شما به راحتی بتوانید به نتایج اول گوگل دست بیابید لذا در این ضمینه شما باید با قرار دادن محتوای مناسب در وب سایت خود با زمان بندی مناسب به کسب امتیازات گوگل بپردازید تا بتوانید در نتایج اولیه این موتور جستجو قرار بگیرید .

به همین دلیل با توجه به نیاز طراحی سایت ارزان شرکت گلهای اندیشه در ضمینه ارائه خدمات در رابطه با نرم افزارهای مدیریت محتوای سایت به صورت فارسی با امکانات بالا آمادگی خود را اعلام داشته لذا اگر تصمیم به طراحی به وسیله اینگونه نرم افزار ها دارید برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط